Serie A/ B lørdag 14.00
-
- Innlegg: 12997
Serie A/ B lørdag 14.00
Serie A:
Monza- Cremonese 15.00
Salernitana- Bologna 18.00
Udinese- Milan 20.45
Serie B:
Ascoli- Venezia 14.00
Brescia- Genoa 14.00
Cittadella- Perugia 14.00
Como- Parma 14.00
Frosinone- Cosenza 14.00
Pisa- Benevento 14.00
Südtirol- SPAL 14.00
Reggina- Cagliari 16.15
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Monza- Cremonese 15.00
Skader og suspensjoner
Rovella og Marlon er skadet for Monza.
Chiriches er skadet for Cremonese.
Monzas tropp:
Målvakter: Di Gregorio, Cragno, Sorrentino
Forsvar: Donati, Pablo Mari, Caldirola, Carboni, Birindelli, Antov, Carlos Augusto, Izzo
Midtbane: Machin, Barberis, Valoti, Sensi, Ranocchia, Colpani, Pessina, Vignato
Angrep: Gytkjær, Caprari, Petagna, Mota Carvalho, D'Alessandro, Ciurria
Cremoneses tropp:
Målvakter: Carnesecchi, Saro, Sarr
Forsvar: Aiwu, Bianchetti, Ferrari, Ghiglione, Lochoshvili, Quagliata, Sernicola, Valeri, Vasquez
Midtbane: Acella, Benassi, Castagnetti, Galdames, Meité, Pickel
Angrep: Buonaiuto, Ciofani, Dessers, Felix, Okereke, Tsadjout
Forventede lag:
Monza: Di Gregorio; Caldirola, Pablo Mari, Izzo; Birindelli, Pessina, Sensi, Carlos Augusto; Ciurria/ Colpani; Petagna, Caprari
Cremonese: Carnesecchi; Ferrari, Bianchetti, Vasquez; Sernicola, Pickel, Benassi, Valeri; Buonaiuto; Okereke, Tsadjout/ Dessers
----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Salernitana- Bologna 18.00
Skader og suspensjoner
Troost-Ekong og Crnigoj er skadet for Salernitana.
Bagnolini og Dominguez er skadet for Bologna.
Salernitanas tropp:
Målvakter: Fiorillo, Ochoa, Sepe
Forsvar: Bradaric, Bronn, Daniliuc, Fazio, Gyömber, Lovato, Pirola, Sambia
Midtbane: Bohinen, Candreva, Coulibaly L., Iervolino, Kastanos, Maggiore, Mazzocchi, Nicolussi Caviglia, Vilhena
Angrep: Bonazzoli, Botheim, Dia, Piatek, Valencia
Bolognas tropp:
Målvakter: Bardi, Ravaglia, Skorupski
Forsvar: Bonifazi, Cambiaso, De Silvestri, Kyriakopoulos, Lucumi, Lykogiannis, Posch, Sosa, Soumaoro
Midtbane: Aebischer, Ferguson, Medel, Moro, Pyyhtia, Schouten, Soriano
Angrep: Arnautovic, Barrow, Orsolini, Sansone, Zirkzee
Forventede lag:
Salernitana: Ochoa; Daniliuc, Gyömber, Pirola; Mazzocchi, Coulibaly, Bohinen, Bradaric; Candreva, Kastanos; Dia
Bologna: Skorupski; Posch, Soumaoro, Lucumi, Lykogiannis/ Cambiaso; Schouten, Moro; Orsolini, Ferguson, Soriano; Barrow
----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Udinese- Milan 20.45
Skader og suspensjoner
Ebosse, Deulofeu og Masina er skadet for Udinese.
Messias er skadet for Milan, mens Giroud er suspendert.
Udineses tropp (ikke tilgjengelig, men trolig blir det noe lignende dette):
Målvakter: Silvestri, Padelli, Piana
Forsvar: Becao, Bijol, Buta, Nuytinck, Ebosele, Perez, Udogie, Ehizibue
Midtbane: Arslan, Makengo, Walace, Lovric, Samardzic, Pereyra
Angrep: Beto, Success, Thauvin, Nestorovski
Milans tropp (ikke tilgjengelig, men trolig blir det noe lignende dette):
Målvakter: Tatarusanu, Vasquez, Mirante, Maignan
Forsvar: Calabria, Florenzi, Kjær, Kalulu, Thiaw, Gabbia, Dest, Tomori, Hernandez, Ballo-Touré
Midtbane: Bennacer, Pobega, Krunic, Tonali, Vranckx, Adli
Angrep: Saelemaekers, Diaz, Origi, Leao, Ibrahimovic, De Ketelaere, Rebic
Forventede lag:
Udinese: Silvestri; Becao, Bijol, Perez; Ehizibue, Pereyra, Walace, Lovric, Udogie; Beto, Success
Milan: Maignan; Kalulu, Thiaw, Tomori; Saelemaekers, Tonali, Bennacer/ Krunic, Hernandez; Diaz; Leao, Ibrahimovic
----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Monza- Cremonese 15.00
Salernitana- Bologna 18.00
Udinese- Milan 20.45
Serie B:
Ascoli- Venezia 14.00
Brescia- Genoa 14.00
Cittadella- Perugia 14.00
Como- Parma 14.00
Frosinone- Cosenza 14.00
Pisa- Benevento 14.00
Südtirol- SPAL 14.00
Reggina- Cagliari 16.15
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Monza- Cremonese 15.00
Skader og suspensjoner
Rovella og Marlon er skadet for Monza.
Chiriches er skadet for Cremonese.
Monzas tropp:
Målvakter: Di Gregorio, Cragno, Sorrentino
Forsvar: Donati, Pablo Mari, Caldirola, Carboni, Birindelli, Antov, Carlos Augusto, Izzo
Midtbane: Machin, Barberis, Valoti, Sensi, Ranocchia, Colpani, Pessina, Vignato
Angrep: Gytkjær, Caprari, Petagna, Mota Carvalho, D'Alessandro, Ciurria
Cremoneses tropp:
Målvakter: Carnesecchi, Saro, Sarr
Forsvar: Aiwu, Bianchetti, Ferrari, Ghiglione, Lochoshvili, Quagliata, Sernicola, Valeri, Vasquez
Midtbane: Acella, Benassi, Castagnetti, Galdames, Meité, Pickel
Angrep: Buonaiuto, Ciofani, Dessers, Felix, Okereke, Tsadjout
Forventede lag:
Monza: Di Gregorio; Caldirola, Pablo Mari, Izzo; Birindelli, Pessina, Sensi, Carlos Augusto; Ciurria/ Colpani; Petagna, Caprari
Cremonese: Carnesecchi; Ferrari, Bianchetti, Vasquez; Sernicola, Pickel, Benassi, Valeri; Buonaiuto; Okereke, Tsadjout/ Dessers
----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Salernitana- Bologna 18.00
Skader og suspensjoner
Troost-Ekong og Crnigoj er skadet for Salernitana.
Bagnolini og Dominguez er skadet for Bologna.
Salernitanas tropp:
Målvakter: Fiorillo, Ochoa, Sepe
Forsvar: Bradaric, Bronn, Daniliuc, Fazio, Gyömber, Lovato, Pirola, Sambia
Midtbane: Bohinen, Candreva, Coulibaly L., Iervolino, Kastanos, Maggiore, Mazzocchi, Nicolussi Caviglia, Vilhena
Angrep: Bonazzoli, Botheim, Dia, Piatek, Valencia
Bolognas tropp:
Målvakter: Bardi, Ravaglia, Skorupski
Forsvar: Bonifazi, Cambiaso, De Silvestri, Kyriakopoulos, Lucumi, Lykogiannis, Posch, Sosa, Soumaoro
Midtbane: Aebischer, Ferguson, Medel, Moro, Pyyhtia, Schouten, Soriano
Angrep: Arnautovic, Barrow, Orsolini, Sansone, Zirkzee
Forventede lag:
Salernitana: Ochoa; Daniliuc, Gyömber, Pirola; Mazzocchi, Coulibaly, Bohinen, Bradaric; Candreva, Kastanos; Dia
Bologna: Skorupski; Posch, Soumaoro, Lucumi, Lykogiannis/ Cambiaso; Schouten, Moro; Orsolini, Ferguson, Soriano; Barrow
----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Udinese- Milan 20.45
Skader og suspensjoner
Ebosse, Deulofeu og Masina er skadet for Udinese.
Messias er skadet for Milan, mens Giroud er suspendert.
Udineses tropp (ikke tilgjengelig, men trolig blir det noe lignende dette):
Målvakter: Silvestri, Padelli, Piana
Forsvar: Becao, Bijol, Buta, Nuytinck, Ebosele, Perez, Udogie, Ehizibue
Midtbane: Arslan, Makengo, Walace, Lovric, Samardzic, Pereyra
Angrep: Beto, Success, Thauvin, Nestorovski
Milans tropp (ikke tilgjengelig, men trolig blir det noe lignende dette):
Målvakter: Tatarusanu, Vasquez, Mirante, Maignan
Forsvar: Calabria, Florenzi, Kjær, Kalulu, Thiaw, Gabbia, Dest, Tomori, Hernandez, Ballo-Touré
Midtbane: Bennacer, Pobega, Krunic, Tonali, Vranckx, Adli
Angrep: Saelemaekers, Diaz, Origi, Leao, Ibrahimovic, De Ketelaere, Rebic
Forventede lag:
Udinese: Silvestri; Becao, Bijol, Perez; Ehizibue, Pereyra, Walace, Lovric, Udogie; Beto, Success
Milan: Maignan; Kalulu, Thiaw, Tomori; Saelemaekers, Tonali, Bennacer/ Krunic, Hernandez; Diaz; Leao, Ibrahimovic
----------------------------------------------------------------------------------------------------------
-
- Innlegg: 12997
Monza (3-4-2-1): Di Gregorio; Izzo, Pablo Mari, Caldirola; Ciurria, Machin, Pessina, Carlos Augusto; Sensi, Caprari; Petagna.
Cremonese (3-5-2): Carnesecchi; Aiwu, Bianchetti, Vasquez; Sernicola, Pickel, Galdames, Meité, Valeri; Okereke, Tsadjout.
Cremonese (3-5-2): Carnesecchi; Aiwu, Bianchetti, Vasquez; Sernicola, Pickel, Galdames, Meité, Valeri; Okereke, Tsadjout.
-
- Innlegg: 12997
Salernitana: Ochoa; Daniliuc, Gyomber, Pirola; Mazzocchi, Coulibaly, Bohinen, Bradaric; Candreva, Kastanos; Dia
Bologna: Skorupski; Posch, Soumaoro, Lucumi, Cambiaso; Ferguson, Schouten, Moro; Aebischer, Barrow, Kyriakopoulos
Bologna: Skorupski; Posch, Soumaoro, Lucumi, Cambiaso; Ferguson, Schouten, Moro; Aebischer, Barrow, Kyriakopoulos
-
- Innlegg: 12997
Resultater Serie B:
Ascoli- Venezia 0-1 (V: Carboni)
Brescia- Genoa 0-3 (G: Salcedo, Gudmundsson 2)
Cittadella- Perugia 0-2 (P: Di Carmine, Casasola)
Como- Parma 2-0 (C: Cerri, Arrigoni Rødt kort: P: Circati)
Frosinone- Cosenza 0-1 (C: Brescianini)
Pisa- Benevento 2-0 (P: Moreo, Tramoni Rødt kort: B: Leverbe)
Südtirol- SPAL 2-0 (Sü: Saro)
Ascoli- Venezia 0-1 (V: Carboni)
Brescia- Genoa 0-3 (G: Salcedo, Gudmundsson 2)
Cittadella- Perugia 0-2 (P: Di Carmine, Casasola)
Como- Parma 2-0 (C: Cerri, Arrigoni Rødt kort: P: Circati)
Frosinone- Cosenza 0-1 (C: Brescianini)
Pisa- Benevento 2-0 (P: Moreo, Tramoni Rødt kort: B: Leverbe)
Südtirol- SPAL 2-0 (Sü: Saro)
-
- Innlegg: 12997
Udinese: Silvestri; Perez, Bijol, Becao; Ehizibue, Samardzic, Pereyra, Walace, Udogie; Beto, Success
Milan: Maignan; Kalulu, Thiaw, Tomori; Saelemaekers, Tonali, Bennacer, Ballo-Touré; Brahim Diaz, Leao; Ibrahimovic
Milan: Maignan; Kalulu, Thiaw, Tomori; Saelemaekers, Tonali, Bennacer, Ballo-Touré; Brahim Diaz, Leao; Ibrahimovic
-
- Innlegg: 12997
Helt hinsides. Ballen går via eget kne og i arm da Leao døljer til og likevel kommer man frem til straffe etter VAR,
-
- Innlegg: 12997
-
- Innlegg: 12997
Ehizibue avgjør til 3-1.
Ellers slår Cagliari Reggina hele 4-0 borte. Lapadula med to scoringer og en målgivende.
Ellers slår Cagliari Reggina hele 4-0 borte. Lapadula med to scoringer og en målgivende.
Create an account or sign in to join the discussion
You need to be a member in order to post a reply
Create an account
Not a member? register to join our community
Members can start their own topics & subscribe to topics
It’s free and only takes a minute