OL-Kongen 2022: 14. runde (18/2)
OL-Kongen 2022: 14. runde (18/2)
I denne konkurransen skal det tippes på medaljevinnerne i hver øvelse i langrenn, skiskyting, alpint, hopp, kombinert og skøyter.
Poengsystem:
Alle tipper tre medaljevinnere (i rangert rekkefølge) + to reserver i hver øvelse. Hvis man f.eks tipper Henrik Kristoffersen som vinner av slalåm, men han ikke deltar rykker andre reserve opp som nummer én, mens førstereserven blir fungerende som tredjemann, og slik fortsetter det oppover.
Det gis 3 poeng hvis du tipper rett medaljør til riktig medalje, skulle den du tipper få annen medalje enn det du tippet så blir dette belønnet med 1 poeng.
Jeg legger ut konkurransetråder fortløpende for hver dag med innleveringsfrister. Det blir også i disse trådene man skal levere inn tips. Hver enkelt er ansvarlig for å overholde leveringsfristene. Tips etter leveringsfrist vil ikke bli tellende.
________________________________________________________________
Skiskyting: Fellesstart, kvinner (innleveringsfrist 18/02, 08:00):
G:
S:
B:
R1:
R2:
Skiskyting: Fellesstart, menn (innleveringsfrist 18/02, 10:00):
G:
S:
B:
R1:
R2:
Skøyter: 1000 meter, menn (innleveringsfrist 18/02, 09:30):
G:
S:
B:
R1:
R2:
Poengsystem:
Alle tipper tre medaljevinnere (i rangert rekkefølge) + to reserver i hver øvelse. Hvis man f.eks tipper Henrik Kristoffersen som vinner av slalåm, men han ikke deltar rykker andre reserve opp som nummer én, mens førstereserven blir fungerende som tredjemann, og slik fortsetter det oppover.
Det gis 3 poeng hvis du tipper rett medaljør til riktig medalje, skulle den du tipper få annen medalje enn det du tippet så blir dette belønnet med 1 poeng.
Jeg legger ut konkurransetråder fortløpende for hver dag med innleveringsfrister. Det blir også i disse trådene man skal levere inn tips. Hver enkelt er ansvarlig for å overholde leveringsfristene. Tips etter leveringsfrist vil ikke bli tellende.
________________________________________________________________
Skiskyting: Fellesstart, kvinner (innleveringsfrist 18/02, 08:00):
G:
S:
B:
R1:
R2:
Skiskyting: Fellesstart, menn (innleveringsfrist 18/02, 10:00):
G:
S:
B:
R1:
R2:
Skøyter: 1000 meter, menn (innleveringsfrist 18/02, 09:30):
G:
S:
B:
R1:
R2:
Skiskyting: Fellesstart, kvinner (innleveringsfrist 18/02, 08:00):
G: E Øberg
S: Røiseland
B: J Simon
R1:
R2:
Skiskyting: Fellesstart, menn (innleveringsfrist 18/02, 10:00):
G: QFM
S: T Bø
B: Jacquelin
R1:
R2:
Skøyter: 1000 meter, menn (innleveringsfrist 18/02, 09:30):
G: Krol
S: Ning
B: Verbij
R1:
R2:
G: E Øberg
S: Røiseland
B: J Simon
R1:
R2:
Skiskyting: Fellesstart, menn (innleveringsfrist 18/02, 10:00):
G: QFM
S: T Bø
B: Jacquelin
R1:
R2:
Skøyter: 1000 meter, menn (innleveringsfrist 18/02, 09:30):
G: Krol
S: Ning
B: Verbij
R1:
R2:
Skiskyting: Fellesstart, kvinner (innleveringsfrist 18/02, 08:00):
G: Marte Olsbu Røiseland
S: Elvira Öberg
B: Dzinara Alimbekava
R1: Dorothea Wierer
R2: Julia Simon
Skiskyting: Fellesstart, menn (innleveringsfrist 18/02, 10:00):
G: Johannes Thingnes Bø
S: Quentin Fillon Maillet
B: Vetle Sjåstad Christiansen
R1: Eduard Latypov
R2: Tarjei Bø
Skøyter: 1000 meter, menn (innleveringsfrist 18/02, 09:30):
G: Thomas Krol
S: Kai Verbij
B: Zhongyan Ning
R1: Hein Otterspeer
R2: Pavel Kulizhnikov
G: Marte Olsbu Røiseland
S: Elvira Öberg
B: Dzinara Alimbekava
R1: Dorothea Wierer
R2: Julia Simon
Skiskyting: Fellesstart, menn (innleveringsfrist 18/02, 10:00):
G: Johannes Thingnes Bø
S: Quentin Fillon Maillet
B: Vetle Sjåstad Christiansen
R1: Eduard Latypov
R2: Tarjei Bø
Skøyter: 1000 meter, menn (innleveringsfrist 18/02, 09:30):
G: Thomas Krol
S: Kai Verbij
B: Zhongyan Ning
R1: Hein Otterspeer
R2: Pavel Kulizhnikov
-
- Innlegg: 801
Skiskyting: Fellesstart, kvinner (innleveringsfrist 18/02, 08:00):
G: Marte Olsbu Røiseland
S: Elvira Öberg
B: Kristina Reztsova
R1: Julia SImon
R2: Hanna Öberg
Skiskyting: Fellesstart, menn (innleveringsfrist 18/02, 10:00):
G: Johannes Thingnes Bø
S: Quentin Fillon Maillet
B: Tarjei Bø
R1: Eduard Latypov
R2: Vetle Sjåstad Christiansen
Skøyter: 1000 meter, menn (innleveringsfrist 18/02, 09:30):
G: Thomas Krol
S: Hein Oterspeer
B: Zhongyan Ning
R1: Laurent Dubreuil
R2: Kai Verbij
G: Marte Olsbu Røiseland
S: Elvira Öberg
B: Kristina Reztsova
R1: Julia SImon
R2: Hanna Öberg
Skiskyting: Fellesstart, menn (innleveringsfrist 18/02, 10:00):
G: Johannes Thingnes Bø
S: Quentin Fillon Maillet
B: Tarjei Bø
R1: Eduard Latypov
R2: Vetle Sjåstad Christiansen
Skøyter: 1000 meter, menn (innleveringsfrist 18/02, 09:30):
G: Thomas Krol
S: Hein Oterspeer
B: Zhongyan Ning
R1: Laurent Dubreuil
R2: Kai Verbij
Skiskyting: Fellesstart, kvinner (innleveringsfrist 18/02, 08:00):
G: Røiseland
S: Dorothea Wierer
B: Eckhoff
Skiskyting: Fellesstart, menn (innleveringsfrist 18/02, 10:00):
G: QFM
S: JTB
B: Jacquelin
Skøyter: 1000 meter, menn (innleveringsfrist 18/02, 09:30):
G: T.Krol
S: Kai Verbij
B: Ning Zhongyan
G: Røiseland
S: Dorothea Wierer
B: Eckhoff
Skiskyting: Fellesstart, menn (innleveringsfrist 18/02, 10:00):
G: QFM
S: JTB
B: Jacquelin
Skøyter: 1000 meter, menn (innleveringsfrist 18/02, 09:30):
G: T.Krol
S: Kai Verbij
B: Ning Zhongyan
Skiskyting: Fellesstart, kvinner (innleveringsfrist 18/02, 08:00):
G: MO Røiseland
S: E Øberg
B: D Herrmann
R1: J Simon
R2: D Wierer
Skiskyting: Fellesstart, menn (innleveringsfrist 18/02, 10:00):
G: QF Maillet
S: JT Bø
B: VS Christiansen
R1: T Bø
R2: A Loginov
Skøyter: 1000 meter, menn (innleveringsfrist 18/02, 09:30):
G: T Krol
S: K Verbij
B: H Otterspeer
R1: L Dubreuil
R2: Z Ning
G: MO Røiseland
S: E Øberg
B: D Herrmann
R1: J Simon
R2: D Wierer
Skiskyting: Fellesstart, menn (innleveringsfrist 18/02, 10:00):
G: QF Maillet
S: JT Bø
B: VS Christiansen
R1: T Bø
R2: A Loginov
Skøyter: 1000 meter, menn (innleveringsfrist 18/02, 09:30):
G: T Krol
S: K Verbij
B: H Otterspeer
R1: L Dubreuil
R2: Z Ning
Skiskyting: Fellesstart, kvinner (innleveringsfrist 18/02, 08:00):
G: Marte Olsbu Røiseland
S: Elvira Öberg
B: Tiril Eckhoff
R1: Denise Herrmann
R2: Julia Simon
Skiskyting: Fellesstart, menn (innleveringsfrist 18/02, 10:00):
G: Quentin Fillon Maillet
S: Johannes Thingnes Bø
B: Tarjei Bø
R1: Vetle Sjåstad Christiansen
R2: Martin Ponsiluoma
Skøyter: 1000 meter, menn (innleveringsfrist 18/02, 09:30):
G: Thomas Krol
S: Zhongyan Ning
B: Kai Verbij
R1: Jordan Stoltz
R2: Hein Otterspeer
G: Marte Olsbu Røiseland
S: Elvira Öberg
B: Tiril Eckhoff
R1: Denise Herrmann
R2: Julia Simon
Skiskyting: Fellesstart, menn (innleveringsfrist 18/02, 10:00):
G: Quentin Fillon Maillet
S: Johannes Thingnes Bø
B: Tarjei Bø
R1: Vetle Sjåstad Christiansen
R2: Martin Ponsiluoma
Skøyter: 1000 meter, menn (innleveringsfrist 18/02, 09:30):
G: Thomas Krol
S: Zhongyan Ning
B: Kai Verbij
R1: Jordan Stoltz
R2: Hein Otterspeer
Skiskyting: Fellesstart, kvinner (innleveringsfrist 18/02, 08:00):
G: Elvira Öberg
S: Marte Olsbu Røiseland
B: Hanna Öberg
R1: Kristina Reztsova
R2: Deedra Irwin
Skiskyting: Fellesstart, menn (innleveringsfrist 18/02, 10:00):
G: Quentin Fillon Maillet
S: Johannes Thingnes Bø
B: Vetle Sjåstad Christiansen
R1: Philip Nawrath
R2: Martin Ponsiluoma
Skøyter: 1000 meter, menn (innleveringsfrist 18/02, 09:30):
G: Thomas Krol
S: Laurent Dubreuil
B: Hein Otterspeer
R1: Kai Verbij
R2: Ziwen Lian
G: Elvira Öberg
S: Marte Olsbu Røiseland
B: Hanna Öberg
R1: Kristina Reztsova
R2: Deedra Irwin
Skiskyting: Fellesstart, menn (innleveringsfrist 18/02, 10:00):
G: Quentin Fillon Maillet
S: Johannes Thingnes Bø
B: Vetle Sjåstad Christiansen
R1: Philip Nawrath
R2: Martin Ponsiluoma
Skøyter: 1000 meter, menn (innleveringsfrist 18/02, 09:30):
G: Thomas Krol
S: Laurent Dubreuil
B: Hein Otterspeer
R1: Kai Verbij
R2: Ziwen Lian
Skiskyting: Fellesstart, kvinner (innleveringsfrist 18/02, 08:00):
G: M.Røiseland- NOR
S: D.Wierer- ITA
B: F.Preuss- TYS
R1: H.Öberg- SVE
R2: T.Eckhoff- NOR
Skiskyting: Fellesstart, menn (innleveringsfrist 18/02, 10:00):
G: J.Bø- NOR
S: V.Christiansen- NOR
B: T.Bø- NOR
R1: S.Samuelsson- SVE
R2: Q.Maillet- FRA
G: M.Røiseland- NOR
S: D.Wierer- ITA
B: F.Preuss- TYS
R1: H.Öberg- SVE
R2: T.Eckhoff- NOR
Skiskyting: Fellesstart, menn (innleveringsfrist 18/02, 10:00):
G: J.Bø- NOR
S: V.Christiansen- NOR
B: T.Bø- NOR
R1: S.Samuelsson- SVE
R2: Q.Maillet- FRA
Skiskyting: Fellesstart, kvinner (innleveringsfrist 18/02, 08:00):
G: MO Røiseland
S: E Öberg
B: M Brorsson
R1: D Wierer
R2: K Reztsova
Skiskyting: Fellesstart, menn (innleveringsfrist 18/02, 10:00):
G: QF Maillet
S: JT Bøe
B: S Samuelsson
R1: B Doll
R2: T Seppala
Skøyter: 1000 meter, menn (innleveringsfrist 18/02, 09:30):
G: T Krol
S: Z Ning
B: K Verbij
R1: H Otterspeer
R2: L Dubreuil
G: MO Røiseland
S: E Öberg
B: M Brorsson
R1: D Wierer
R2: K Reztsova
Skiskyting: Fellesstart, menn (innleveringsfrist 18/02, 10:00):
G: QF Maillet
S: JT Bøe
B: S Samuelsson
R1: B Doll
R2: T Seppala
Skøyter: 1000 meter, menn (innleveringsfrist 18/02, 09:30):
G: T Krol
S: Z Ning
B: K Verbij
R1: H Otterspeer
R2: L Dubreuil
Create an account or sign in to join the discussion
You need to be a member in order to post a reply
Create an account
Not a member? register to join our community
Members can start their own topics & subscribe to topics
It’s free and only takes a minute