Friidrettskonk VM 2022 - frist fredag 15/7 kl. 18:05
Friidrettskonk VM 2022 - frist fredag 15/7 kl. 18:05
Det er vel kanskje litt sent å lage tråden to dager før det braker løs, men prøver likevel. Så får vi bare håpe at flest mulig får det med seg/har tid til å slenge inn et tips.
Regler:
Tipp korrekt vinner i flest øvelser og bli verdens(gangdebatt)mester. Opp til to reserver (i prioritert rekkefølge) tillates pr øvelse; disse rykker fram hvis de(n) foran i køen ikke deltar (disk for tjuvstart i innledende heat ER deltagelse). Står det likt mellom to eller flere tippere benyttes antall vinnere blant ikke benyttede førstereserver (inkludert framrykkede andrereserver) som tiebreak-kriterie.
Nyttige lenker:
Påmeldingslister
Program og etterhvert startlister
Årsbestelister 2022
Benytt gjerne denne malen til å legge inn tips (reserver fortrinnsvis i parentes, og i prioritert rekkefølge hvis dere tar med to):
KVINNER
100m:
200m:
400m:
800m:
1500m:
5000m:
10000m:
Maraton:
100m hekk:
400m hekk:
3000m hinder:
4x100m:
4x400m:
20km kappgang:
35km kappgang:
Lengde:
Tresteg:
Høyde:
Stav:
Spyd:
Kule:
Diskos:
Slegge:
Sjukamp:
MENN
100m:
200m:
400m:
800m:
1500m:
5000m:
10000m:
Maraton:
110m hekk:
400m hekk:
3000m hinder:
4x100m:
4x400m:
20km kappgang:
35km kappgang:
Lengde:
Tresteg:
Høyde:
Stav:
Spyd:
Kule:
Diskos:
Slegge:
Tikamp:
MIXED
4x400m:
Frist for innlevering av tips er altså fredag 15. juli kl. 18:05 norsk tid (som da er tidspunkt for første øvelse).
Lykke til!
Regler:
Tipp korrekt vinner i flest øvelser og bli verdens(gangdebatt)mester. Opp til to reserver (i prioritert rekkefølge) tillates pr øvelse; disse rykker fram hvis de(n) foran i køen ikke deltar (disk for tjuvstart i innledende heat ER deltagelse). Står det likt mellom to eller flere tippere benyttes antall vinnere blant ikke benyttede førstereserver (inkludert framrykkede andrereserver) som tiebreak-kriterie.
Nyttige lenker:
Påmeldingslister
Program og etterhvert startlister
Årsbestelister 2022
Benytt gjerne denne malen til å legge inn tips (reserver fortrinnsvis i parentes, og i prioritert rekkefølge hvis dere tar med to):
KVINNER
100m:
200m:
400m:
800m:
1500m:
5000m:
10000m:
Maraton:
100m hekk:
400m hekk:
3000m hinder:
4x100m:
4x400m:
20km kappgang:
35km kappgang:
Lengde:
Tresteg:
Høyde:
Stav:
Spyd:
Kule:
Diskos:
Slegge:
Sjukamp:
MENN
100m:
200m:
400m:
800m:
1500m:
5000m:
10000m:
Maraton:
110m hekk:
400m hekk:
3000m hinder:
4x100m:
4x400m:
20km kappgang:
35km kappgang:
Lengde:
Tresteg:
Høyde:
Stav:
Spyd:
Kule:
Diskos:
Slegge:
Tikamp:
MIXED
4x400m:
Frist for innlevering av tips er altså fredag 15. juli kl. 18:05 norsk tid (som da er tidspunkt for første øvelse).
Lykke til!
Kan jo gi en shoutout til de som deltok i fjorårets OL-konk, slik at det er større sjanse for at i det minste de har større mulighet til å få det med seg.
@sertono
@toetoe
@Hudsucker
@ms_8
@lok1
@Puttemans
@Coach
@sertono
@toetoe
@Hudsucker
@ms_8
@lok1
@Puttemans
@Coach
KVINNER
100m: Fraser-Pryce
200m: Jackson
400m: Young
800m: Moraa
1500m: Tsegay
5000m: Taye
10000m: McColgan
Maraton: Bekere
100m hekk: Camacho-Quinn
400m hekk: McLaughlin
3000m hinder: Jeruto
4x100m: USA
4x400m: USA
20km kappgang: Perez
35km kappgang: Li
Lengde: Mihambo
Tresteg: Rojas
Høyde: Mahuchikh
Stav: Sutej
Spyd: Hussong
Kule: Ewen
Diskos: Allman
Slegge: Kopron
Sjukamp: Vetter
MENN
100m: Bromell
200m: Knighton
400m: Norman
800m: Arop
1500m: J Ingebrigsten
5000m: Krop
10000m: Barega
Maraton: Gelmisa
110m hekk: Roberts
400m hekk: Warholm
3000m hinder: El Bakkali
4x100m: Jamaica
4x400m: USA
20km kappgang: Kenny
35km kappgang: Kawano
Lengde: Tentoglou
Tresteg: Martinez
Høyde: Tamberi
Stav: Duplantis
Spyd: Vadlejch
Kule: Kovacs
Diskos: Ståhl
Slegge: Henriksen
Tikamp: Owens-Delerme
MIXED
4x400m: USA
100m: Fraser-Pryce
200m: Jackson
400m: Young
800m: Moraa
1500m: Tsegay
5000m: Taye
10000m: McColgan
Maraton: Bekere
100m hekk: Camacho-Quinn
400m hekk: McLaughlin
3000m hinder: Jeruto
4x100m: USA
4x400m: USA
20km kappgang: Perez
35km kappgang: Li
Lengde: Mihambo
Tresteg: Rojas
Høyde: Mahuchikh
Stav: Sutej
Spyd: Hussong
Kule: Ewen
Diskos: Allman
Slegge: Kopron
Sjukamp: Vetter
MENN
100m: Bromell
200m: Knighton
400m: Norman
800m: Arop
1500m: J Ingebrigsten
5000m: Krop
10000m: Barega
Maraton: Gelmisa
110m hekk: Roberts
400m hekk: Warholm
3000m hinder: El Bakkali
4x100m: Jamaica
4x400m: USA
20km kappgang: Kenny
35km kappgang: Kawano
Lengde: Tentoglou
Tresteg: Martinez
Høyde: Tamberi
Stav: Duplantis
Spyd: Vadlejch
Kule: Kovacs
Diskos: Ståhl
Slegge: Henriksen
Tikamp: Owens-Delerme
MIXED
4x400m: USA
KVINNER
100m: SA.Fraser-Pryce, E.Thompson-Herah
200m: Sh.Jackson, E.Thompson-Herah
400m: S.Miller-Uibo, M.Paulino
800m: A.Mu, K.Hodgkinson
1500m: F.Kipyegon, G.Tsegay
5000m: S.Hassan, E.Taye
10000m: S.Hassan, L.Gidey
Maraton: R.Chepngetich, A.Bekere
100m hekk: J.Camacho-Quinn, K.Harrison
400m hekk: S.McLaughlin, F.Bol
3000m hinder: N.Jeruto, WM.Yavi
4x100m: Jamaica
4x400m: USA
20km kappgang: H.Liu, S.Qieyang
35km kappgang: M.Li, P.Leon
Lengde: M.Mihambo, B.Buschkuehl
Tresteg: Y.Rojas, S.Ricketts
Høyde:Y.Mahuchikh, E.Patterson
Stav: S.Morris, E.Stefanidi
Spyd: L.Shiying, C.Hussong
Kule: C.Ealey, S Jiayuan
Diskos: V.Allman, S.Perkovic
Slegge: B.Andersen, J.Kassanavoid
Sjukamp: A.Vetter, N.Thiam
MENN
100m: F.Kerley, LM Jakobs
200m: N.Lyles, E.Knighton
400m: M.Norman, C.Allison
800m: M.Burgin, W.Kinyamal
1500m: T.Cheruiyot, A.Kipsang
5000m: NK.Kimeli, J.Cheptegei
10000m: J.Cheptegei, S.Barega
Maraton: L.Debisa, L.Cherono
110m hekk:G.Holloway, D.Allen
400m hekk: R.Benjamin, A.Santos,
3000m hinder: S.Bakkali, L.Girma
4x100m: USA
4x400m: USA
20km kappgang: K.Wang, J.Zhang
35km kappgang: M.Kawano, D.Matsunaga
Lengde: M.Tentoglou, S.Ehammer
Tresteg: PP.Pichardo, L.Martinez
Høyde: ME.Barshim, Woo.Sanghyeok
Stav: A.Duplantis, C.Nilsen
Spyd: A.Peters, N Chopra
Kule: R.Crouser, J.Kovacs
Diskos: K.Ceh, D.Stahl
Slegge: W.Nowicki, P.Fajdek
Tikamp: D.Warner, K.Mayer
MIXED
4x400m: DOM
100m: SA.Fraser-Pryce, E.Thompson-Herah
200m: Sh.Jackson, E.Thompson-Herah
400m: S.Miller-Uibo, M.Paulino
800m: A.Mu, K.Hodgkinson
1500m: F.Kipyegon, G.Tsegay
5000m: S.Hassan, E.Taye
10000m: S.Hassan, L.Gidey
Maraton: R.Chepngetich, A.Bekere
100m hekk: J.Camacho-Quinn, K.Harrison
400m hekk: S.McLaughlin, F.Bol
3000m hinder: N.Jeruto, WM.Yavi
4x100m: Jamaica
4x400m: USA
20km kappgang: H.Liu, S.Qieyang
35km kappgang: M.Li, P.Leon
Lengde: M.Mihambo, B.Buschkuehl
Tresteg: Y.Rojas, S.Ricketts
Høyde:Y.Mahuchikh, E.Patterson
Stav: S.Morris, E.Stefanidi
Spyd: L.Shiying, C.Hussong
Kule: C.Ealey, S Jiayuan
Diskos: V.Allman, S.Perkovic
Slegge: B.Andersen, J.Kassanavoid
Sjukamp: A.Vetter, N.Thiam
MENN
100m: F.Kerley, LM Jakobs
200m: N.Lyles, E.Knighton
400m: M.Norman, C.Allison
800m: M.Burgin, W.Kinyamal
1500m: T.Cheruiyot, A.Kipsang
5000m: NK.Kimeli, J.Cheptegei
10000m: J.Cheptegei, S.Barega
Maraton: L.Debisa, L.Cherono
110m hekk:G.Holloway, D.Allen
400m hekk: R.Benjamin, A.Santos,
3000m hinder: S.Bakkali, L.Girma
4x100m: USA
4x400m: USA
20km kappgang: K.Wang, J.Zhang
35km kappgang: M.Kawano, D.Matsunaga
Lengde: M.Tentoglou, S.Ehammer
Tresteg: PP.Pichardo, L.Martinez
Høyde: ME.Barshim, Woo.Sanghyeok
Stav: A.Duplantis, C.Nilsen
Spyd: A.Peters, N Chopra
Kule: R.Crouser, J.Kovacs
Diskos: K.Ceh, D.Stahl
Slegge: W.Nowicki, P.Fajdek
Tikamp: D.Warner, K.Mayer
MIXED
4x400m: DOM
KVINNER
100m: Thompson Herah (Fraser Pryce)
200m: S Jackson ( Thompson Herah)
400m: Miller-Uibo (Paulino)
800m: Mu (Wilson)
1500m: Kipyegon (Tsegay)
5000m: Hassan (Taye)
10000m: Hassan ( Mc Colgan)
Maraton: Bekere (R.Chepngetich)
100m hekk: Camacho-Quinn (Harrison)
400m hekk: MC Laughlin (Bol)
3000m hinder: Jeruto
4x100m: Jamaica
4x400m: USA
20km kappgang: S.Qieyang (M Perez)
35km kappgang: M Li ( P Leon)
Lengde: Mihambo (Brume)
Tresteg: Rojas (Ricketts)
Høyde: Mahuchikh (Cunningham)
Stav: Morris (Nageotte)
Spyd: Shiying (Malone)
Kule: Ealey (Mitton)
Diskos: Allman (Perkovic)
Slegge: Andersen (Rogers)
Sjukamp: A Vetter ( N Thiem)
MENN
100m: Kerley (Jacobs)
200m: Knighton (Lyles)
400m: Norman (Allison)
800m: Kinyamal (Burgin)
1500m: Ingebrigtsen (Kipsang)
5000m: Kipeli (Cheptegei)
10000m: J Cheptegei (S Barega)
Maraton: Cherono (Gelmisa)
110m hekk: Holloway (Allen)
400m hekk: Warholm (Benjamin)
3000m hinder: El Bakkali (L Girma)
4x100m: USA
4x400m: USA
20km kappgang: K. Wang (Kenny)
35km kappgang: Stano (M Kawano)
Lengde: Tentoglou (Ehammer)
Tresteg: Pichardo (Martinez)
Høyde: Barshim (Woo)
Stav: Duplantis (Nilsen)
Spyd: Peters (Chopra)
Kule: Crouser (Kovacs)
Diskos: Ceh (Ståhl)
Slegge: Nowicki (Fajdek)
Tikamp: D Warner (Mayer)
MIXED
4x400m: USA
Sorry for mulige skrivefeil. Var nødt til å ta dette på jobb for å rekke det
100m: Thompson Herah (Fraser Pryce)
200m: S Jackson ( Thompson Herah)
400m: Miller-Uibo (Paulino)
800m: Mu (Wilson)
1500m: Kipyegon (Tsegay)
5000m: Hassan (Taye)
10000m: Hassan ( Mc Colgan)
Maraton: Bekere (R.Chepngetich)
100m hekk: Camacho-Quinn (Harrison)
400m hekk: MC Laughlin (Bol)
3000m hinder: Jeruto
4x100m: Jamaica
4x400m: USA
20km kappgang: S.Qieyang (M Perez)
35km kappgang: M Li ( P Leon)
Lengde: Mihambo (Brume)
Tresteg: Rojas (Ricketts)
Høyde: Mahuchikh (Cunningham)
Stav: Morris (Nageotte)
Spyd: Shiying (Malone)
Kule: Ealey (Mitton)
Diskos: Allman (Perkovic)
Slegge: Andersen (Rogers)
Sjukamp: A Vetter ( N Thiem)
MENN
100m: Kerley (Jacobs)
200m: Knighton (Lyles)
400m: Norman (Allison)
800m: Kinyamal (Burgin)
1500m: Ingebrigtsen (Kipsang)
5000m: Kipeli (Cheptegei)
10000m: J Cheptegei (S Barega)
Maraton: Cherono (Gelmisa)
110m hekk: Holloway (Allen)
400m hekk: Warholm (Benjamin)
3000m hinder: El Bakkali (L Girma)
4x100m: USA
4x400m: USA
20km kappgang: K. Wang (Kenny)
35km kappgang: Stano (M Kawano)
Lengde: Tentoglou (Ehammer)
Tresteg: Pichardo (Martinez)
Høyde: Barshim (Woo)
Stav: Duplantis (Nilsen)
Spyd: Peters (Chopra)
Kule: Crouser (Kovacs)
Diskos: Ceh (Ståhl)
Slegge: Nowicki (Fajdek)
Tikamp: D Warner (Mayer)
MIXED
4x400m: USA
Sorry for mulige skrivefeil. Var nødt til å ta dette på jobb for å rekke det
KVINNER
100 meter: Elaine Thompson-Herah
200 meter: Shericka Jackson
400 meter: Shaunae Miller-Uibo
800 meter: Athing Mu
1500 meter: Faith Kipyegon
5000 meter: Letesenbet Gidey
10000 meter: Sifan Hassan
100 meter hekk: Jasmine Camacho-Quinn
400 meter hekk: Sydney McLaughlin
3000 meter hinder: Beatrice Chepkoech
4 x 100: Jamaica
4 x 400: Jamaica
Maraton: Peres Jepchirchir
20 km kappgang: Hong Liu
35 km kappgang: Shijie Qieyang
Høydehopp: Yaroslava Mahuchikh
Stavsprang: Sandi Morris
Lengdehopp: Malaika Mihambo
Tresteg: Yulimar Rojas
Kulestøt: Chase Ealy
Diskoskast: Valarie Allman
Sleggekast: Brooke Andersen
Spydkast: Christin Hussong
Sykamp: Nafissatou Thiam
MENN
100 meter: Fred Kerley
200 meter: Noah Lyles
400 meter: Michael Norman
800 meter: Emmanuel Korir
1500 meter: Jakob Ingebrigtsen
5000 meter: Jakob Ingebrigtsen
10000 meter: Joshua Cheptegei
110 meter hekk: Grant Holloway
400 meter hekk: Karsten Warholm
3000 meter hinder: Soufiane El Bakkali
4 x 100: USA
4 x 400: USA
Maraton: Mosinet Geremew
20 km kappgang: Koki Ikeda
35 km kappgang: Masatora Kawano
Høydehopp: Gianmarco Tamberi
Stavsprang: Duplantis
Lengdehopp: Miltiadis Tentoglou
Tresteg: Pedro Pichardo
Kulestøt: Ryan Crouser
Diskoskast: Daniel Ståhl
Sleggekast: Pawel Fajdek
Spydkast: Anderson Peters
Tikamp: Damian Warner
MIXED
4x400m: Den Dominikanske Republikk
100 meter: Elaine Thompson-Herah
200 meter: Shericka Jackson
400 meter: Shaunae Miller-Uibo
800 meter: Athing Mu
1500 meter: Faith Kipyegon
5000 meter: Letesenbet Gidey
10000 meter: Sifan Hassan
100 meter hekk: Jasmine Camacho-Quinn
400 meter hekk: Sydney McLaughlin
3000 meter hinder: Beatrice Chepkoech
4 x 100: Jamaica
4 x 400: Jamaica
Maraton: Peres Jepchirchir
20 km kappgang: Hong Liu
35 km kappgang: Shijie Qieyang
Høydehopp: Yaroslava Mahuchikh
Stavsprang: Sandi Morris
Lengdehopp: Malaika Mihambo
Tresteg: Yulimar Rojas
Kulestøt: Chase Ealy
Diskoskast: Valarie Allman
Sleggekast: Brooke Andersen
Spydkast: Christin Hussong
Sykamp: Nafissatou Thiam
MENN
100 meter: Fred Kerley
200 meter: Noah Lyles
400 meter: Michael Norman
800 meter: Emmanuel Korir
1500 meter: Jakob Ingebrigtsen
5000 meter: Jakob Ingebrigtsen
10000 meter: Joshua Cheptegei
110 meter hekk: Grant Holloway
400 meter hekk: Karsten Warholm
3000 meter hinder: Soufiane El Bakkali
4 x 100: USA
4 x 400: USA
Maraton: Mosinet Geremew
20 km kappgang: Koki Ikeda
35 km kappgang: Masatora Kawano
Høydehopp: Gianmarco Tamberi
Stavsprang: Duplantis
Lengdehopp: Miltiadis Tentoglou
Tresteg: Pedro Pichardo
Kulestøt: Ryan Crouser
Diskoskast: Daniel Ståhl
Sleggekast: Pawel Fajdek
Spydkast: Anderson Peters
Tikamp: Damian Warner
MIXED
4x400m: Den Dominikanske Republikk
KVINNER
100m: Shelly-Ann Fraser-Pryce (Elaine Thompson-Herah, Shericka Jackson)
200m: Shericka Jackson (Abby Steiner, Shelly-Ann Fraser-Pryce)
400m: Shaunae Miller-Uibo (Marileidy Paulino, Charokee Young)
800m: Athing Mu (Keely Hodgkinson, Mary Moraa)
1500m: Faith Kipyegon (Gudaf Tsegay, Sifan Hassan)
5000m: Sifan Hassan (Ejgayehu Taye, Letesenbet Gidey)
10000m: Sifan Hassan (Letesenbet Gidey, Eilish McColgan)
Maraton: Ruth Cheptngetich (Ashele Bekele, Angela Tanui)
100m hekk: Jasmine Camacho-Quinn (Kendra Harrison, Alaysha Johnson)
400m hekk: Sydney McLaughlin (Femke Bol, Dalilah Muhammad)
3000m hinder: Winfred Mutile Yavi (Norah Jeruto, Beatrice Chepkoech)
4x100m: Jamaica (USA, Nigeria)
4x400m: USA (Jamaica, Polen)
20km kappgang: Hong Liu (Jemma Montag, Maria Perez)
35km kappgang: Shijie Qieyang (Kimberly Garcia Leon, Maocuo Li)
Lengde: Malaika Mihambo (Quanesha Burks, Ese Brume)
Tresteg: Yulimar Rojas (Keruah Orji, Tori Franklin)
Høyde: Yaroslava Mahuchikh (Iryna Gerashchenko, Nicola Olyslagers)
Stav: Sandi Morris (Katie Nageotte, Emily Grove)
Spyd: Christin Hussong (Maggie Malone, Elina Tzengko)
Kule: Chase Ealy (Jiayuan Song, Sarah Mitton)
Diskos: Valarie Allman (Sandra Perkovic, Kristin Pudenz)
Slegge: Brooke Andersen (Janee Kassanavoid, Camryn Rogers)
Sjukamp: Nafissatou Thiam (Anouk Vetter, Anna Hall)
MENN
100m: Fred Kerley (Trayvon Bromell, Christian Coleman)
200m: Erriyon Knighton (Noah Lyles, Fred Kerley)
400m: Michael Norman (Champion Allison, Kirani James)
800m: Marco Arop (Emmanuel Korir, Max Burgin)
1500m: Jakob Ingebrigtsen (Abel Kipsang, Timothy Cheruiyot)
5000m: Jakob Ingebrigtsen (Nicholas Korir, Joshua Cheptegei)
10000m: Joshua Cheptegei (Jacob Kiplimo, Selemon Barega)
Maraton: Tamirat Tola (Mosinet Geremew, Lawrence Cherono)
110m hekk: Devon Allen (Grant Holloway, Trey Cunningham)
400m hekk: Rai Benjamin (Alison dos Santos, Karsten Warholm) - måtte jeg ta feil!
3000m hinder: Soufiane El Bakkali (Lamecha Girma, Getnet Wale)
4x100m: USA (Jamaica, Storbritannia)
4x400m: USA (Jamaica, Botswana)
20km kappgang: Kaihua Wang (Koki Ikeda, Eiki Takanashi)
35km kappgang: Masatora Kawano (Daisuke Matsunaga, Tomohiro Noda)
Lengde: Miltiadis Tentoglou (Simon Ehammer, M. Sreeshankar)
Tresteg: Pedro Pichardo (Hugues Fabrice Zango, Lazaro Martinez)
Høyde: Mutaz Essa Barshim (Sanghyeok Woo, Gianmarco Tamberi)
Stav: Mondo Duplantis (Chris Nilsen, Thiago Braz)
Spyd: Anderson Peters (Jakub Vadlejch, Neeraj Chopra)
Kule: Ryan Crouser (Joe Kovacs, Tom Walsh)
Diskos: Kristjan Ceh (Daniel Ståhl, Mykolas Alekna)
Slegge: Wojciech Nowicki (Pawel Fajdek, Eivind Henriksen)
Tikamp: Damian Warner (Kevin Mayer, Ashley Moloney)
MIXED
4x400m: Dominikanske Republikk (Polen, USA)
100m: Shelly-Ann Fraser-Pryce (Elaine Thompson-Herah, Shericka Jackson)
200m: Shericka Jackson (Abby Steiner, Shelly-Ann Fraser-Pryce)
400m: Shaunae Miller-Uibo (Marileidy Paulino, Charokee Young)
800m: Athing Mu (Keely Hodgkinson, Mary Moraa)
1500m: Faith Kipyegon (Gudaf Tsegay, Sifan Hassan)
5000m: Sifan Hassan (Ejgayehu Taye, Letesenbet Gidey)
10000m: Sifan Hassan (Letesenbet Gidey, Eilish McColgan)
Maraton: Ruth Cheptngetich (Ashele Bekele, Angela Tanui)
100m hekk: Jasmine Camacho-Quinn (Kendra Harrison, Alaysha Johnson)
400m hekk: Sydney McLaughlin (Femke Bol, Dalilah Muhammad)
3000m hinder: Winfred Mutile Yavi (Norah Jeruto, Beatrice Chepkoech)
4x100m: Jamaica (USA, Nigeria)
4x400m: USA (Jamaica, Polen)
20km kappgang: Hong Liu (Jemma Montag, Maria Perez)
35km kappgang: Shijie Qieyang (Kimberly Garcia Leon, Maocuo Li)
Lengde: Malaika Mihambo (Quanesha Burks, Ese Brume)
Tresteg: Yulimar Rojas (Keruah Orji, Tori Franklin)
Høyde: Yaroslava Mahuchikh (Iryna Gerashchenko, Nicola Olyslagers)
Stav: Sandi Morris (Katie Nageotte, Emily Grove)
Spyd: Christin Hussong (Maggie Malone, Elina Tzengko)
Kule: Chase Ealy (Jiayuan Song, Sarah Mitton)
Diskos: Valarie Allman (Sandra Perkovic, Kristin Pudenz)
Slegge: Brooke Andersen (Janee Kassanavoid, Camryn Rogers)
Sjukamp: Nafissatou Thiam (Anouk Vetter, Anna Hall)
MENN
100m: Fred Kerley (Trayvon Bromell, Christian Coleman)
200m: Erriyon Knighton (Noah Lyles, Fred Kerley)
400m: Michael Norman (Champion Allison, Kirani James)
800m: Marco Arop (Emmanuel Korir, Max Burgin)
1500m: Jakob Ingebrigtsen (Abel Kipsang, Timothy Cheruiyot)
5000m: Jakob Ingebrigtsen (Nicholas Korir, Joshua Cheptegei)
10000m: Joshua Cheptegei (Jacob Kiplimo, Selemon Barega)
Maraton: Tamirat Tola (Mosinet Geremew, Lawrence Cherono)
110m hekk: Devon Allen (Grant Holloway, Trey Cunningham)
400m hekk: Rai Benjamin (Alison dos Santos, Karsten Warholm) - måtte jeg ta feil!
3000m hinder: Soufiane El Bakkali (Lamecha Girma, Getnet Wale)
4x100m: USA (Jamaica, Storbritannia)
4x400m: USA (Jamaica, Botswana)
20km kappgang: Kaihua Wang (Koki Ikeda, Eiki Takanashi)
35km kappgang: Masatora Kawano (Daisuke Matsunaga, Tomohiro Noda)
Lengde: Miltiadis Tentoglou (Simon Ehammer, M. Sreeshankar)
Tresteg: Pedro Pichardo (Hugues Fabrice Zango, Lazaro Martinez)
Høyde: Mutaz Essa Barshim (Sanghyeok Woo, Gianmarco Tamberi)
Stav: Mondo Duplantis (Chris Nilsen, Thiago Braz)
Spyd: Anderson Peters (Jakub Vadlejch, Neeraj Chopra)
Kule: Ryan Crouser (Joe Kovacs, Tom Walsh)
Diskos: Kristjan Ceh (Daniel Ståhl, Mykolas Alekna)
Slegge: Wojciech Nowicki (Pawel Fajdek, Eivind Henriksen)
Tikamp: Damian Warner (Kevin Mayer, Ashley Moloney)
MIXED
4x400m: Dominikanske Republikk (Polen, USA)
KVINNER
100m: Shelly-Ann Fraser-Pryce (Elaine Thompson-Herah, Shericka Jackson)
200m: Shericka Jackson (Elaine Thompson-Herah, Abby Steiner)
400m: Shaunae Miller-Uibo (Marileidy Paulino, Talitha Diggs)
800m: Athing Mu (Ajee Wilson, Mary Moraa)
1500m: Faith Chepngetich Kipyegon (Gudaf Tsegay, Hirut Meshesha)
5000m: Dawit Seyaum (Ejgayehu Taye, Gudaf Tsegay)
10000m: Sifan Hassan (Letesenbet Gidey, Alicia Monson)
Maraton: Angela Tanui (Ruth Chepngetich, Ababel Yeshaneh)
100m hekk: Jasmine Camacho-Quinn (Kendra Harrison, Tobi Amusan)
400m hekk: Sydney McLaughlin (Femke Bol, Dalilah Muhammad)
3000m hinder: Winfred Mutile Yawi (Norah Jeruto, Mekides Abebe)
4x100m: Jamaica (Sveits, Storbritannia)
4x400m: USA (Polen, Jamaica)
20km kappgang: Qieyang Shinjie (Liu Hong, Maria Perez)
35km kappgang: Glenda Morejon (Kimberly Garcia, Qieyang Shinjie)
Lengde: Malaika Mihambo (Ese Brume, Milica Gardasevic)
Tresteg: Yulimar Rojas (Maryna Bekh-Romanchuk, Shanieka Ricketts)
Høyde: Yaroslava Mahuchikh (Vashti Cunningham, Nicola Olyslagers)
Stav: Sandi Morris (Katie Nageotte, Nina Kennedy)
Spyd: Elina Tzengko (Lyu Huihui, Maria Andrejczyk)
Kule: Chase Ealey (Song Jiayuan, Lijiao Gong)
Diskos: Valarie Allman (Sandra Perkovic, Kristin Pudenz)
Slegge: Camryn Rogers (Brooke Andersen, Janee' Kassanavoid)
Sjukamp: Nafissatou Thiam (Anouk Vetter, Noor Vidts)
MENN
100m: Fred Kerley (Christian Coleman, Trayvon Bromell)
200m: Noah Lyles (Erriyon Knighton, Fred Kerley)
400m: Michael Norman (Kirani James, Wayde van Niekerk)
800m: Emmanuel Wanyonyi (Slimane Moula, Marco Arop)
1500m: Jakob Ingebrigtsen (Abel Kipsang, Timothy Cheruiyot)
5000m: Jakob Ingebrigtsen (Berihu Aregawi, Selemon Barega)
10000m: Berihu Aregawi (Selemon Barega, Joshua Cheptegei)
Maraton: Geoffrey Kamworor (Tamirat Tola, Bashir Abdi)
110m hekk: Grant Holloway (Hansle Parchment, Devon Allen)
400m hekk: Alison dos Santon (Rai Benjamin, Karsten Warholm)
3000m hinder: Lamecha Girma (Soufiane El Bakkali, Getnet Wale)
4x100m: USA (Canada, Italia)
4x400m: USA (Botswana, Sør-Afrika)
20km kappgang: Toshikazu Yamanishi (Perseus Karlström, Koki Ikeda)
35km kappgang: Massimo Stano (Daisuke Matsunaga, Christopher Linke)
Lengde: Miltiadis Tentoglou (Simon Ehammer, Murali Shreeshankar)
Tresteg: Pedro Pablo Pichardo (Lazaro Martinez, Will Claye)
Høyde: Sanghyeok Woo (Mutaz Essa Barshim, Gianmarco Tamberi)
Stav: Armand Duplantis (Chris Nilsen, Pål Haugen Lillefosse)
Spyd: Neeraj Chopra (Anderson Peters, Julian Weber)
Kule: Ryan Crouser (Joe Kovacs, Tom Walsh)
Diskos: Kristjan Ceh (Daniel Ståhl, Mykolas Alekna)
Slegge: Pawel Fajdek (Wojciech Nowicki, Eivind Henriksen)
Tikamp: Damian Warner (Kevin Mayer, Ashley Moloney)
MIXED
4x400m: USA (Polen, Dominikanske republikk)
100m: Shelly-Ann Fraser-Pryce (Elaine Thompson-Herah, Shericka Jackson)
200m: Shericka Jackson (Elaine Thompson-Herah, Abby Steiner)
400m: Shaunae Miller-Uibo (Marileidy Paulino, Talitha Diggs)
800m: Athing Mu (Ajee Wilson, Mary Moraa)
1500m: Faith Chepngetich Kipyegon (Gudaf Tsegay, Hirut Meshesha)
5000m: Dawit Seyaum (Ejgayehu Taye, Gudaf Tsegay)
10000m: Sifan Hassan (Letesenbet Gidey, Alicia Monson)
Maraton: Angela Tanui (Ruth Chepngetich, Ababel Yeshaneh)
100m hekk: Jasmine Camacho-Quinn (Kendra Harrison, Tobi Amusan)
400m hekk: Sydney McLaughlin (Femke Bol, Dalilah Muhammad)
3000m hinder: Winfred Mutile Yawi (Norah Jeruto, Mekides Abebe)
4x100m: Jamaica (Sveits, Storbritannia)
4x400m: USA (Polen, Jamaica)
20km kappgang: Qieyang Shinjie (Liu Hong, Maria Perez)
35km kappgang: Glenda Morejon (Kimberly Garcia, Qieyang Shinjie)
Lengde: Malaika Mihambo (Ese Brume, Milica Gardasevic)
Tresteg: Yulimar Rojas (Maryna Bekh-Romanchuk, Shanieka Ricketts)
Høyde: Yaroslava Mahuchikh (Vashti Cunningham, Nicola Olyslagers)
Stav: Sandi Morris (Katie Nageotte, Nina Kennedy)
Spyd: Elina Tzengko (Lyu Huihui, Maria Andrejczyk)
Kule: Chase Ealey (Song Jiayuan, Lijiao Gong)
Diskos: Valarie Allman (Sandra Perkovic, Kristin Pudenz)
Slegge: Camryn Rogers (Brooke Andersen, Janee' Kassanavoid)
Sjukamp: Nafissatou Thiam (Anouk Vetter, Noor Vidts)
MENN
100m: Fred Kerley (Christian Coleman, Trayvon Bromell)
200m: Noah Lyles (Erriyon Knighton, Fred Kerley)
400m: Michael Norman (Kirani James, Wayde van Niekerk)
800m: Emmanuel Wanyonyi (Slimane Moula, Marco Arop)
1500m: Jakob Ingebrigtsen (Abel Kipsang, Timothy Cheruiyot)
5000m: Jakob Ingebrigtsen (Berihu Aregawi, Selemon Barega)
10000m: Berihu Aregawi (Selemon Barega, Joshua Cheptegei)
Maraton: Geoffrey Kamworor (Tamirat Tola, Bashir Abdi)
110m hekk: Grant Holloway (Hansle Parchment, Devon Allen)
400m hekk: Alison dos Santon (Rai Benjamin, Karsten Warholm)
3000m hinder: Lamecha Girma (Soufiane El Bakkali, Getnet Wale)
4x100m: USA (Canada, Italia)
4x400m: USA (Botswana, Sør-Afrika)
20km kappgang: Toshikazu Yamanishi (Perseus Karlström, Koki Ikeda)
35km kappgang: Massimo Stano (Daisuke Matsunaga, Christopher Linke)
Lengde: Miltiadis Tentoglou (Simon Ehammer, Murali Shreeshankar)
Tresteg: Pedro Pablo Pichardo (Lazaro Martinez, Will Claye)
Høyde: Sanghyeok Woo (Mutaz Essa Barshim, Gianmarco Tamberi)
Stav: Armand Duplantis (Chris Nilsen, Pål Haugen Lillefosse)
Spyd: Neeraj Chopra (Anderson Peters, Julian Weber)
Kule: Ryan Crouser (Joe Kovacs, Tom Walsh)
Diskos: Kristjan Ceh (Daniel Ståhl, Mykolas Alekna)
Slegge: Pawel Fajdek (Wojciech Nowicki, Eivind Henriksen)
Tikamp: Damian Warner (Kevin Mayer, Ashley Moloney)
MIXED
4x400m: USA (Polen, Dominikanske republikk)
Christin Hussong kommer ikke til start i VM, om noen har tenkt å tippe på henne: https://www.leichtathletik.de/news/news ... m-start-ab
KVINNER
100m: S Fraser-Pryce (S Jackson, E Thompson-Herah)
200m: S Jackson (A Steiner, S Fraser-Pryce)
400m: S Miller-Uibo (M Paulino, T Diggs)
800m: A Mu (K Hodgkinson, M Moraa)
1500m: F Kipyegon (G Tsegay, H Meshesha)
5000m: E Taye (S Hassan, D Seyaum)
10000m: E Taye (L Gidey, H Obiri)
Maraton: R Chepngetich (P Jepchirchir, A Bekere)
100m hekk: K Harrison (J Camacho Quinn, N Ali)
400m hekk: S McLaughlin (D Muhammad, F Bol)
3000m hinder: N Jeruto (W Yavi, E Coburn)
4x100m: Jamaica (USA, Nigeria)
4x400m: USA (Jamaica, Polen)
20km kappgang: H Liu (J Montag, K Leon)
35km kappgang: K Leon (S Qieyang, M Li)
Lengde: M Mihambo (E Brume, M Bekh-Romanchuk)
Tresteg: Y Rojas (K Orji, S Ricketts)
Høyde: J Mahuchikh (I Gerashchenko, V Cunningham)
Stav: S Morris (K Stefanidi, A Newman)
Spyd: K Winger (S Liu, M Malone)
Kule: C Ealy (S Mitton, J Song)
Diskos: V Allman ( K Pudenz, S Perkovic)
Slegge: B Andersen (J Kassanavoid, M Kopron)
Sjukamp: N Thiam (A Vetter, A Hall)
MENN
100m: F Kerley (C Coleman, T Bromell)
200m: N Lyles (E Knighton, F Kerley)
400m: M Norman (K James, C Allison)
800m: M Arop (E Korir, B Robert)
1500m: J Ingebrigtsen (A Kipsang, T Cheruyiot)
5000m: S Barega (J Cheptegei, J Ingebrigtsen)
10000m: J Cheptegei (S Barega, G Fisher)
Maraton: L Cherono (M Geremew, T Tola)
110m hekk: G Holloway (D Allen, T Cunningham)
400m hekk: A Dos Santos (R Benjamin, K Warholm)
3000m hinder: S El Bakkali (L Girma, G Wale)
4x100m: USA (Jamaica, Kina)
4x400m: USA (Jamaica, Nederland)
20km kappgang: K Ikeda (K Wang, E Takanashi)
35km kappgang: M Lopez (M Kawano, D Matsunaga
Lengde: M Tentoglu (S Ehammer, E Lasa)
Tresteg: P Pichardo (L Martinez, W Claye)
Høyde: S McEwen (M E Barshim, S Woo)
Stav: A Duplantis (C Nilsen, E Obiena)
Spyd: A Peters (N Chopra, J Weber)
Kule: R Crouser (J Kovacs, T Walsh)
Diskos: D Ståhl (K Ceh, M Alekna)
Slegge: W Nowicki (P Fajdek, D Haugh)
Tikamp: D Warner (K Mayer, K Garland)
MIXED
4x400m: Polen (Dominikanske Republikk, Jamaica)
100m: S Fraser-Pryce (S Jackson, E Thompson-Herah)
200m: S Jackson (A Steiner, S Fraser-Pryce)
400m: S Miller-Uibo (M Paulino, T Diggs)
800m: A Mu (K Hodgkinson, M Moraa)
1500m: F Kipyegon (G Tsegay, H Meshesha)
5000m: E Taye (S Hassan, D Seyaum)
10000m: E Taye (L Gidey, H Obiri)
Maraton: R Chepngetich (P Jepchirchir, A Bekere)
100m hekk: K Harrison (J Camacho Quinn, N Ali)
400m hekk: S McLaughlin (D Muhammad, F Bol)
3000m hinder: N Jeruto (W Yavi, E Coburn)
4x100m: Jamaica (USA, Nigeria)
4x400m: USA (Jamaica, Polen)
20km kappgang: H Liu (J Montag, K Leon)
35km kappgang: K Leon (S Qieyang, M Li)
Lengde: M Mihambo (E Brume, M Bekh-Romanchuk)
Tresteg: Y Rojas (K Orji, S Ricketts)
Høyde: J Mahuchikh (I Gerashchenko, V Cunningham)
Stav: S Morris (K Stefanidi, A Newman)
Spyd: K Winger (S Liu, M Malone)
Kule: C Ealy (S Mitton, J Song)
Diskos: V Allman ( K Pudenz, S Perkovic)
Slegge: B Andersen (J Kassanavoid, M Kopron)
Sjukamp: N Thiam (A Vetter, A Hall)
MENN
100m: F Kerley (C Coleman, T Bromell)
200m: N Lyles (E Knighton, F Kerley)
400m: M Norman (K James, C Allison)
800m: M Arop (E Korir, B Robert)
1500m: J Ingebrigtsen (A Kipsang, T Cheruyiot)
5000m: S Barega (J Cheptegei, J Ingebrigtsen)
10000m: J Cheptegei (S Barega, G Fisher)
Maraton: L Cherono (M Geremew, T Tola)
110m hekk: G Holloway (D Allen, T Cunningham)
400m hekk: A Dos Santos (R Benjamin, K Warholm)
3000m hinder: S El Bakkali (L Girma, G Wale)
4x100m: USA (Jamaica, Kina)
4x400m: USA (Jamaica, Nederland)
20km kappgang: K Ikeda (K Wang, E Takanashi)
35km kappgang: M Lopez (M Kawano, D Matsunaga
Lengde: M Tentoglu (S Ehammer, E Lasa)
Tresteg: P Pichardo (L Martinez, W Claye)
Høyde: S McEwen (M E Barshim, S Woo)
Stav: A Duplantis (C Nilsen, E Obiena)
Spyd: A Peters (N Chopra, J Weber)
Kule: R Crouser (J Kovacs, T Walsh)
Diskos: D Ståhl (K Ceh, M Alekna)
Slegge: W Nowicki (P Fajdek, D Haugh)
Tikamp: D Warner (K Mayer, K Garland)
MIXED
4x400m: Polen (Dominikanske Republikk, Jamaica)
-
- Innlegg: 4969
Selv om jeg ikke ble "invitert", samt at jeg dupliserte tips på VGD i enorme mengder og vel låste mye der, så melder jeg meg på med dette (hard core uten reserver):
KVINNER
100m:Thompson-Herah
200m:Thompson-Herah
400m:Talitha Diggs
800m:Keely HODGKINSON
1500m:Faith KIPYEGON
5000m:Ejgayehu TAYE
10000m:Eilish MCCOLGAN
Maraton: Gotytom GEBRESLASE
100m hekk:Jasmine CAMACHO-QUINN
400m hekk:Sydney MCLAUGHLIN
3000m hinder: Courtney FRERICHS
4x100m:Jamaica
4x400m:USA
20km kappgang:Jemima MONTAG
35km kappgang:Kimberly GARCÍA LEÓN
Lengde:Khaddi SAGNIA
Tresteg:Yulimar ROJAS
Høyde: Eleanor PATTERSON
Stav:Tina ŠUTEJ
Spyd:Elina TZENGKO
Kule:Jiayuan SONG
Diskos:Sandra PERKOVIĆ
Slegge:Camryn ROGERS
Sjukamp:Anna HALL
MENN
100m:Trayvon BROMELL
200m:Noah LYLES
400m:Champion ALLISON
800m:Max BURGIN
1500m:Ingebrigtsen
5000m:Jakob Ingebrigtsen
10000m: Grant Fisher
Maraton:Daniel DO NASCIMENTO
110m hekk:Grant HOLLOWAY
400m hekk:Karsten Warholm
3000m hinder: Soufiane EL BAKKALI
4x100m: GB
4x400m:USA
20km kappgang:Bonfim
35km kappgang:Miguel Lopez
Lengde: Simon EHAMMER
Tresteg: Pedro PICHARDO
Høyde: Sanghyeok WOO
Stav: Armand DUPLANTIS
Spyd:Oliver HELANDER
Kule: Ryan CROUSER
Diskos: Mykolas ALEKNA
Slegge:Wojciech NOWICKI
Tikamp:Damian WARNER
MIXED
4x400m: Polen
KVINNER
100m:Thompson-Herah
200m:Thompson-Herah
400m:Talitha Diggs
800m:Keely HODGKINSON
1500m:Faith KIPYEGON
5000m:Ejgayehu TAYE
10000m:Eilish MCCOLGAN
Maraton: Gotytom GEBRESLASE
100m hekk:Jasmine CAMACHO-QUINN
400m hekk:Sydney MCLAUGHLIN
3000m hinder: Courtney FRERICHS
4x100m:Jamaica
4x400m:USA
20km kappgang:Jemima MONTAG
35km kappgang:Kimberly GARCÍA LEÓN
Lengde:Khaddi SAGNIA
Tresteg:Yulimar ROJAS
Høyde: Eleanor PATTERSON
Stav:Tina ŠUTEJ
Spyd:Elina TZENGKO
Kule:Jiayuan SONG
Diskos:Sandra PERKOVIĆ
Slegge:Camryn ROGERS
Sjukamp:Anna HALL
MENN
100m:Trayvon BROMELL
200m:Noah LYLES
400m:Champion ALLISON
800m:Max BURGIN
1500m:Ingebrigtsen
5000m:Jakob Ingebrigtsen
10000m: Grant Fisher
Maraton:Daniel DO NASCIMENTO
110m hekk:Grant HOLLOWAY
400m hekk:Karsten Warholm
3000m hinder: Soufiane EL BAKKALI
4x100m: GB
4x400m:USA
20km kappgang:Bonfim
35km kappgang:Miguel Lopez
Lengde: Simon EHAMMER
Tresteg: Pedro PICHARDO
Høyde: Sanghyeok WOO
Stav: Armand DUPLANTIS
Spyd:Oliver HELANDER
Kule: Ryan CROUSER
Diskos: Mykolas ALEKNA
Slegge:Wojciech NOWICKI
Tikamp:Damian WARNER
MIXED
4x400m: Polen
KVINNER
100m: S.-A. Fraser-Pryce (E. Thompson-Herah, M. Jefferson)
200m: S. Jackson (E. Thompson-Herah, S. Miller-Uibo)
400m: S. Miller-Uibo (M. Paulino, S. A. McPherson)
800m: A. Mu (K. Hodgkinson, M. Moraa)
1500m: F. Kipyegon (S. Hassan, G. Tsegay)
5000m: S. Hassan (L. Gidey, E. Taye)
10000m: S. Hassan (L. Gidey, H. Obiri)
Maraton: R. Chepngetich (A. Bekere, L. C. Salpeter)
100m hekk: J. Camacho-Quinn (K. Harrison, T. Amusan)
400m hekk: S. McLaughlin (D. Muhammad, F. Bol)
3000m hinder: N. Jeruto (W. M. Yavi, B. Chepkoech)
4x100m: Jamaica (USA, Sveits)
4x400m: USA (Jamaica, Nederland)
20km kappgang: Liu H. (J. Montag, M. Perez)
35km kappgang: Qieyang S. (K. Carcia Leon, I. Henriques)
Lengde: I. Vuleta (Q. Burks, M. Bekh-Romantsjuk)
Tresteg: Y. Rojas (M. Bekh-Romantsjuk, S. Ricketts)
Høyde: J. Mahutsjikh (E. Patterson, V. Cunningham)
Stav: S. Morris (K. Nageotte, A. Newman)
Spyd: Liu S. (Lyu H., M. Malone)
Kule: C. Ealy (Song J., Gong L.)
Diskos: V. Allman (S. Perkovic, K. Pudenz)
Slegge: B. Andersen (M. Kopron, Luo N.)
Sjukamp: N. Thiam (A. Vetter, K. Johnson-Thompson)
MENN
100m: F. Kerley (T. Bromell, C. Coleman)
200m: N. Lyles (K. Bednarek, E. Knighton)
400m: M. Norman (K. James, C. Allison)
800m: M. Arop (P. Bol, D. Brazier)
1500m: J. Ingebrigtsen (S. Tefera, A. Kipsang)
5000m: S. Barega (B. Aregawi, J. Krop)
10000m: J. Cheptegei (S. Barega, J. Kiplimo)
Maraton: T. Tola (L. Desisa, G. Rupp)
110m hekk: G. Holloway (D. Allen, D. Roberts)
400m hekk: A. Dos Santos (K. Warholm, R. Benjamin)
3000m hinder: S. El Bakkali (G. Wale)
4x100m: USA (Jamaica)
4x400m: USA (Botswana)
20km kappgang: K. Ikeda
35km kappgang: M. Stano
Lengde: M. Tentoglou (M. Dendy)
Tresteg: P. P. Pichardo (L. Martinez)
Høyde: M. Essa Barshim (J. Harrison)
Stav: A. Duplantis (C. Nielsen. P. Haugen Lillefosse)
Spyd: N. Chopra (A. Peters)
Kule: R. Crouser (J. Kovacs)
Diskos: K. Ceh (D. Ståhl)
Slegge: W. Nowicki (P. Fajdek, E. Henriksen)
Tikamp: D. Warner (K. Mayer)
MIXED
4x400m: USA (Polen)
Edit: Her ble det veldig travelt (noe uttynningen av reserver etterhvert bærer preg av), og jeg får visst igjen (som i Wimbledon-konken) ty til søknad om dispensasjon for innlevering ett minutt over fristen...
100m: S.-A. Fraser-Pryce (E. Thompson-Herah, M. Jefferson)
200m: S. Jackson (E. Thompson-Herah, S. Miller-Uibo)
400m: S. Miller-Uibo (M. Paulino, S. A. McPherson)
800m: A. Mu (K. Hodgkinson, M. Moraa)
1500m: F. Kipyegon (S. Hassan, G. Tsegay)
5000m: S. Hassan (L. Gidey, E. Taye)
10000m: S. Hassan (L. Gidey, H. Obiri)
Maraton: R. Chepngetich (A. Bekere, L. C. Salpeter)
100m hekk: J. Camacho-Quinn (K. Harrison, T. Amusan)
400m hekk: S. McLaughlin (D. Muhammad, F. Bol)
3000m hinder: N. Jeruto (W. M. Yavi, B. Chepkoech)
4x100m: Jamaica (USA, Sveits)
4x400m: USA (Jamaica, Nederland)
20km kappgang: Liu H. (J. Montag, M. Perez)
35km kappgang: Qieyang S. (K. Carcia Leon, I. Henriques)
Lengde: I. Vuleta (Q. Burks, M. Bekh-Romantsjuk)
Tresteg: Y. Rojas (M. Bekh-Romantsjuk, S. Ricketts)
Høyde: J. Mahutsjikh (E. Patterson, V. Cunningham)
Stav: S. Morris (K. Nageotte, A. Newman)
Spyd: Liu S. (Lyu H., M. Malone)
Kule: C. Ealy (Song J., Gong L.)
Diskos: V. Allman (S. Perkovic, K. Pudenz)
Slegge: B. Andersen (M. Kopron, Luo N.)
Sjukamp: N. Thiam (A. Vetter, K. Johnson-Thompson)
MENN
100m: F. Kerley (T. Bromell, C. Coleman)
200m: N. Lyles (K. Bednarek, E. Knighton)
400m: M. Norman (K. James, C. Allison)
800m: M. Arop (P. Bol, D. Brazier)
1500m: J. Ingebrigtsen (S. Tefera, A. Kipsang)
5000m: S. Barega (B. Aregawi, J. Krop)
10000m: J. Cheptegei (S. Barega, J. Kiplimo)
Maraton: T. Tola (L. Desisa, G. Rupp)
110m hekk: G. Holloway (D. Allen, D. Roberts)
400m hekk: A. Dos Santos (K. Warholm, R. Benjamin)
3000m hinder: S. El Bakkali (G. Wale)
4x100m: USA (Jamaica)
4x400m: USA (Botswana)
20km kappgang: K. Ikeda
35km kappgang: M. Stano
Lengde: M. Tentoglou (M. Dendy)
Tresteg: P. P. Pichardo (L. Martinez)
Høyde: M. Essa Barshim (J. Harrison)
Stav: A. Duplantis (C. Nielsen. P. Haugen Lillefosse)
Spyd: N. Chopra (A. Peters)
Kule: R. Crouser (J. Kovacs)
Diskos: K. Ceh (D. Ståhl)
Slegge: W. Nowicki (P. Fajdek, E. Henriksen)
Tikamp: D. Warner (K. Mayer)
MIXED
4x400m: USA (Polen)
Edit: Her ble det veldig travelt (noe uttynningen av reserver etterhvert bærer preg av), og jeg får visst igjen (som i Wimbledon-konken) ty til søknad om dispensasjon for innlevering ett minutt over fristen...
Siden Hussong ikke stiller til start og jeg ikke har lagt inn reserve (...), legger jeg inn nytt navn om det er greit.
KVINNER
Spyd: Tzengko
KVINNER
Spyd: Tzengko
-
- Innlegg: 4969
Kanskje du skulle oppdatere stillingen litt etter hvert?
Ikke så mange som tippet, men selvsagt en jobb det og.
Beklager sene resultater, glemte helt ærlig det bort litt, men her er iallfall fasiten.
KVINNER
100m: Shelly-Ann Fraser-Pryce
200m: Shericka Jackson
400m: Shaunae Miller-Uibo
800m: Athing Mu
1500m: Faith Kipyegon
5000m: Gudaf Tsegay
10000m: Letesenbet Gidey
Maraton: Gotytom Gebreslase
100m hekk: Tobi Amusan
400m hekk: Sydney McLaughlin
3000m hinder: Norah Jeruto
4x100m: USA
4x400m: USA
20km kappgang: Kimberly Garcia
35km kappgang: Kimberly Garcia
Lengde: Malaika Mihambo
Tresteg: Yulimar Rojas
Høyde: Eleanor Patterson
Stav: Katie Nageotte
Spyd: Kelsey-Lee Barber
Kule: Chase Ealey
Diskos: Bin Feng
Slegge: Brooke Andersen
Sjukamp: Nafissatou Thiam
MENN
100m: Fred Kerley
200m: Noah Lyles
400m: Michael Norman
800m: Emmanuel Korir
1500m: Jake Wightman
5000m: Jakob Ingebrigtsen
10000m: Joshua Cheptegei
Maraton: Tamirat Tola
110m hekk: Grant Holloway
400m hekk: Alison dos Santos
3000m hinder: Soufiane El Bakkali
4x100m: Canada
4x400m: USA
20km kappgang: Toshikazu Yamanishi
35km kappgang: Massimo Stano
Lengde: Jianan Wang
Tresteg: Pedro Pichardo
Høyde: Mutaz Essa Barshim
Stav: Mondo Duplantis
Spyd: Anderson Peters
Kule: Ryan Crouser
Diskos: Kristjan Ceh
Slegge: Pawel Fajdek
Tikamp: Kevin Mayer
MIXED
4x400m: Dominikanske Republikk
Våre resultater:
Coach: 27 (8)
sertono: 27 (6)
janesaj: 26 (11)
Puttemans: 26 (10)
Hudsucker: 26 (8)
lok1: 26 (0)
return_of_drakkar: 15 (0)
Centrist: 12 (0)
Veldig jevnt og høyt nivå på tippingen, mye høyere poengsummer i teten nå enn det var i OL. Gratulerer til @Coach med knepen seier på reserver foran @sertono, mens undertegnede tar en enda mer knepen tredjeplass på reserver, på samme poengsum som tre andre. Takk til alle som deltok. Satser på ny konk til EM!
KVINNER
100m: Shelly-Ann Fraser-Pryce
200m: Shericka Jackson
400m: Shaunae Miller-Uibo
800m: Athing Mu
1500m: Faith Kipyegon
5000m: Gudaf Tsegay
10000m: Letesenbet Gidey
Maraton: Gotytom Gebreslase
100m hekk: Tobi Amusan
400m hekk: Sydney McLaughlin
3000m hinder: Norah Jeruto
4x100m: USA
4x400m: USA
20km kappgang: Kimberly Garcia
35km kappgang: Kimberly Garcia
Lengde: Malaika Mihambo
Tresteg: Yulimar Rojas
Høyde: Eleanor Patterson
Stav: Katie Nageotte
Spyd: Kelsey-Lee Barber
Kule: Chase Ealey
Diskos: Bin Feng
Slegge: Brooke Andersen
Sjukamp: Nafissatou Thiam
MENN
100m: Fred Kerley
200m: Noah Lyles
400m: Michael Norman
800m: Emmanuel Korir
1500m: Jake Wightman
5000m: Jakob Ingebrigtsen
10000m: Joshua Cheptegei
Maraton: Tamirat Tola
110m hekk: Grant Holloway
400m hekk: Alison dos Santos
3000m hinder: Soufiane El Bakkali
4x100m: Canada
4x400m: USA
20km kappgang: Toshikazu Yamanishi
35km kappgang: Massimo Stano
Lengde: Jianan Wang
Tresteg: Pedro Pichardo
Høyde: Mutaz Essa Barshim
Stav: Mondo Duplantis
Spyd: Anderson Peters
Kule: Ryan Crouser
Diskos: Kristjan Ceh
Slegge: Pawel Fajdek
Tikamp: Kevin Mayer
MIXED
4x400m: Dominikanske Republikk
Våre resultater:
Coach: 27 (8)
sertono: 27 (6)
janesaj: 26 (11)
Puttemans: 26 (10)
Hudsucker: 26 (8)
lok1: 26 (0)
return_of_drakkar: 15 (0)
Centrist: 12 (0)
Veldig jevnt og høyt nivå på tippingen, mye høyere poengsummer i teten nå enn det var i OL. Gratulerer til @Coach med knepen seier på reserver foran @sertono, mens undertegnede tar en enda mer knepen tredjeplass på reserver, på samme poengsum som tre andre. Takk til alle som deltok. Satser på ny konk til EM!
Coach: 27 (8)
sertono: 27 (6)
janesaj: 26 (11)
Puttemans: 26 (10)
Hudsucker: 26 (8)
lok1: 26 (0)
ms_8: 24 (6)
return_of_drakkar: 15 (0)
Centrist: 12 (0)
Nå tror jeg det skal være riktig. Mener jeg regnet tipset ditt også, glemte vel bare å sette det inn i "sluttproduktet". Men nå er det iallfall i orden
Create an account or sign in to join the discussion
You need to be a member in order to post a reply
Create an account
Not a member? register to join our community
Members can start their own topics & subscribe to topics
It’s free and only takes a minute