Antimedaljestatistikk OL 2022
Antimedaljestatistikk OL 2022
Her følger den tradisjonelle antimedaljestatistikken. For de som ikke har vært borti det før er det kort forklart gull til den som blir sist i en øvelse, sølv til den som blir nest sist og bronse til den som blir tredje sist. De som blir DNF/LAP/DNS/DQ etc. teller ikke.
For enkelthetens skyld tar jeg kun å lister øvelser som er helt avsluttet, så teller for eksempel med slopestyle i morgen da finalen er over.
Etter dag 1:
Langrenn, 15 kilometer skiathlon kvinner
Gull: Yuliia Krol, Ukraina
Sølv: Lee Chae-won, Sør-Korea
Bronse: Viktoriia Olekh, Ukraina
Skøyter, 3000 meter kvinner
Gull: Claudia Pechstein, Tyskland
Sølv: Mia Kilburg, USA
Bronse: Nikola Zdráhalová, Tsjekkia
Skiskyting, blandet stafett
Gull: Estland
Sølv: Kina
Bronse: Canada
Skihopping, normalbakke kvinner
Gull: Peng Qingyue, Kina
Sølv: Anna Hoffmann, USA
Bronse: Nicole Konderla, Polen
Freestyle, kulekjøring menn
Gull: Zhao Yang, Kina
Sølv: Matt Graham, Australia
Bronse: Severi Vierelä, Finland
Kortbaneløp, 2000 meter blandet stafett
Gull: Frankrike
Sølv: Polen
Bronse: Sør-Korea
Medaljetabell etter dag 1:
Kina 2-1-0
Ukraina 1-0-1
Tyskland 1-0-0
Estland 1-0-0
Frankrike 1-0-0
Polen 0-2-1
USA 0-2-0
Sør-Korea 0-1-1
Australia 0-1-0
Tsjekkia 0-0-1
Canada 0-0-1
Finland 0-0-1
For enkelthetens skyld tar jeg kun å lister øvelser som er helt avsluttet, så teller for eksempel med slopestyle i morgen da finalen er over.
Etter dag 1:
Langrenn, 15 kilometer skiathlon kvinner
Gull: Yuliia Krol, Ukraina
Sølv: Lee Chae-won, Sør-Korea
Bronse: Viktoriia Olekh, Ukraina
Skøyter, 3000 meter kvinner
Gull: Claudia Pechstein, Tyskland
Sølv: Mia Kilburg, USA
Bronse: Nikola Zdráhalová, Tsjekkia
Skiskyting, blandet stafett
Gull: Estland
Sølv: Kina
Bronse: Canada
Skihopping, normalbakke kvinner
Gull: Peng Qingyue, Kina
Sølv: Anna Hoffmann, USA
Bronse: Nicole Konderla, Polen
Freestyle, kulekjøring menn
Gull: Zhao Yang, Kina
Sølv: Matt Graham, Australia
Bronse: Severi Vierelä, Finland
Kortbaneløp, 2000 meter blandet stafett
Gull: Frankrike
Sølv: Polen
Bronse: Sør-Korea
Medaljetabell etter dag 1:
Kina 2-1-0
Ukraina 1-0-1
Tyskland 1-0-0
Estland 1-0-0
Frankrike 1-0-0
Polen 0-2-1
USA 0-2-0
Sør-Korea 0-1-1
Australia 0-1-0
Tsjekkia 0-0-1
Canada 0-0-1
Finland 0-0-1
Dag 2
Langrenn, 30 kilometer skiathlon menn
Gull: Shang Jincai. Kina
Sølv: Giandomenico Salvadori, Italia
Bronse: Mikayel Mikayelyan, Armenia
Freestyle, kulekjøring kvinner
Gull: Viktoriia Lazarenko, ROC
Sølv: Katharina Ramsauer, Østerrike
Bronse: Olessya Graur, Kasakhtan
Aking, singel menn
Gull: Mirza Nikolajev, Bosnia-Hercegovina
Sølv: Lim Nam-kyu, Sør-Korea
Bronse: Seiya Kobayashi, Japan
Skihopping, normalbakke menn
Gull: Song Qiwu, Kina
Sølv: Anton Korchuk, Ukraina
Bronse: Filip Sakala, Tsjekkia
Snøbrett, slopestyle kvinner
Gull: Kamilla Kozuback, Ungarn
Sølv: Lucile Lefevre, Frankrike
Bronse: Šárka Pančochová, Tsjekkia
Skøyter, 5000 meter menn
Gull: Andrea Giovannini, Italia
Sølv: Viktor Hald Thorup, Danmark
Bronse: Livio Wenger, Sveits
Medaljetabell etter dag 2:
Kina 4-1-0
Ukraina 1-1-1
Frankrike 1-1-0
Tyskland 1-0-0
Estland 1-0-0
ROC 1-0-0
Bosnia-Hercegovina 1-0-0
Ungarn 1-0-0
Italia 1-1-0
Polen 0-2-1
Sør-Korea 0-2-1
USA 0-2-0
Østerrike 0-1-0
Danmark 0-1-0
Australia 0-1-0
Tsjekkia 0-0-2
Tsjekkia 0-0-1
Canada 0-0-1
Finland 0-0-1
Armenia 0-0-1
Langrenn, 30 kilometer skiathlon menn
Gull: Shang Jincai. Kina
Sølv: Giandomenico Salvadori, Italia
Bronse: Mikayel Mikayelyan, Armenia
Freestyle, kulekjøring kvinner
Gull: Viktoriia Lazarenko, ROC
Sølv: Katharina Ramsauer, Østerrike
Bronse: Olessya Graur, Kasakhtan
Aking, singel menn
Gull: Mirza Nikolajev, Bosnia-Hercegovina
Sølv: Lim Nam-kyu, Sør-Korea
Bronse: Seiya Kobayashi, Japan
Skihopping, normalbakke menn
Gull: Song Qiwu, Kina
Sølv: Anton Korchuk, Ukraina
Bronse: Filip Sakala, Tsjekkia
Snøbrett, slopestyle kvinner
Gull: Kamilla Kozuback, Ungarn
Sølv: Lucile Lefevre, Frankrike
Bronse: Šárka Pančochová, Tsjekkia
Skøyter, 5000 meter menn
Gull: Andrea Giovannini, Italia
Sølv: Viktor Hald Thorup, Danmark
Bronse: Livio Wenger, Sveits
Medaljetabell etter dag 2:
Kina 4-1-0
Ukraina 1-1-1
Frankrike 1-1-0
Tyskland 1-0-0
Estland 1-0-0
ROC 1-0-0
Bosnia-Hercegovina 1-0-0
Ungarn 1-0-0
Italia 1-1-0
Polen 0-2-1
Sør-Korea 0-2-1
USA 0-2-0
Østerrike 0-1-0
Danmark 0-1-0
Australia 0-1-0
Tsjekkia 0-0-2
Tsjekkia 0-0-1
Canada 0-0-1
Finland 0-0-1
Armenia 0-0-1
Dag 3
Alpint, utfor menn
Gull: Xu Mingfu, Kina
Sølv: Albin Tahiri, Kosovo
Bronse: Simon Breitfuss, Bolivia
Alpint, storslalåm kvinner
Gull: Kiana Kryeziu, Kosovo
Sølv: Özlem Çarıkçıoğlu, Tyrkia
Bronse: Anna Torsani, San Marino
Skiskyting, normaldistanse kvinner
Gull: Daniela Kadeva, Bulgaria
Sølv: Anna Mąka, Polen
Bronse: Kim Seon-su, Sør-Korea
Kunstløp, lagkonkurranse
Gull: Ukraina
Sølv: Tyskland
Bronse: Tsjekkia
Kortbaneløp, 1000 meter menn
Gull: Niall Treacy, Storbritannia
Sølv: Sébastien Lepape, Frankrike
Bronse: Farrell Treacy, Storbritannia
Kortbaneløp, 500 meter kvinner
Gull: Kathryn Thomson, Storbritannia
Sølv: Tifany Huot-Marchand, Frankrike
Bronse: Gwendoline Daudet, Frankrike
Skihopping, blandet lag
Gull: Kina
Sølv: Tyskland
Bronse: Norge
Snøbrett, slopestyle menn
Gull: Niklas Mattsson, Sverige
Sølv: Leon Vockensperger, Tyskland
Bronse: Kalle Järvilehto, Finland
Skøyter, 1500 meter kvinner
Gull: Magdalena Czyszczoń, Polen
Sølv: Sandrine Tas, Belgia
Bronse: Sofie Karoline Haugen, Norge
Medaljetabell etter dag 3:
Kina 6-1-0
Ukraina 2-1-1
Storbritannia 2-0-1
Frankrike 1-3-1
Polen 1-3-1
Tyskland 1-3-0
Kosovo 1-1-0
Italia 1-1-0
Sverige 1-0-0
Estland 1-0-0
ROC 1-0-0
Bosnia-Hercegovina 1-0-0
Ungarn 1-0-0
Bulgaria 1-0-0
Sør-Korea 0-2-2
USA 0-2-0
Østerrike 0-1-0
Danmark 0-1-0
Australia 0-1-0
Tyrkia 0-1-0
Beliga 0-1-0
Tsjekkia 0-0-3
Finland 0-0-2
Norge 0-0-2
Canada 0-0-1
Armenia 0-0-1
Kasakhstan 0-0-1
Japan 0-0-1
Sveits 0-0-1
Bolivia 0-0-1
San Marino 0-0-1
Alpint, utfor menn
Gull: Xu Mingfu, Kina
Sølv: Albin Tahiri, Kosovo
Bronse: Simon Breitfuss, Bolivia
Alpint, storslalåm kvinner
Gull: Kiana Kryeziu, Kosovo
Sølv: Özlem Çarıkçıoğlu, Tyrkia
Bronse: Anna Torsani, San Marino
Skiskyting, normaldistanse kvinner
Gull: Daniela Kadeva, Bulgaria
Sølv: Anna Mąka, Polen
Bronse: Kim Seon-su, Sør-Korea
Kunstløp, lagkonkurranse
Gull: Ukraina
Sølv: Tyskland
Bronse: Tsjekkia
Kortbaneløp, 1000 meter menn
Gull: Niall Treacy, Storbritannia
Sølv: Sébastien Lepape, Frankrike
Bronse: Farrell Treacy, Storbritannia
Kortbaneløp, 500 meter kvinner
Gull: Kathryn Thomson, Storbritannia
Sølv: Tifany Huot-Marchand, Frankrike
Bronse: Gwendoline Daudet, Frankrike
Skihopping, blandet lag
Gull: Kina
Sølv: Tyskland
Bronse: Norge
Snøbrett, slopestyle menn
Gull: Niklas Mattsson, Sverige
Sølv: Leon Vockensperger, Tyskland
Bronse: Kalle Järvilehto, Finland
Skøyter, 1500 meter kvinner
Gull: Magdalena Czyszczoń, Polen
Sølv: Sandrine Tas, Belgia
Bronse: Sofie Karoline Haugen, Norge
Medaljetabell etter dag 3:
Kina 6-1-0
Ukraina 2-1-1
Storbritannia 2-0-1
Frankrike 1-3-1
Polen 1-3-1
Tyskland 1-3-0
Kosovo 1-1-0
Italia 1-1-0
Sverige 1-0-0
Estland 1-0-0
ROC 1-0-0
Bosnia-Hercegovina 1-0-0
Ungarn 1-0-0
Bulgaria 1-0-0
Sør-Korea 0-2-2
USA 0-2-0
Østerrike 0-1-0
Danmark 0-1-0
Australia 0-1-0
Tyrkia 0-1-0
Beliga 0-1-0
Tsjekkia 0-0-3
Finland 0-0-2
Norge 0-0-2
Canada 0-0-1
Armenia 0-0-1
Kasakhstan 0-0-1
Japan 0-0-1
Sveits 0-0-1
Bolivia 0-0-1
San Marino 0-0-1
Dag 4
Alpint, super-G menn
Gull: Marko Vukićević, Serbia
Sølv: Zhang Yangming, Kina
Bronse: Ivan Kovbasnyuk, Ukraina
Skiskyting, normaldistanse menn
Gull: Zhang Chunyu, Kina
Sølv: César Beauvais, Belgia
Bronse: Tom Lahaye-Goffart, Belgia
Langrenn, sprint menn
Gull: Carlos Quintana, Colombia
Sølv: Elie Tawk, Libanon
Bronse: Stavre Jada, Nord-Makedonia
Langrenn, sprint kvinner
Gull: Sanja Kusmuk, Bosnia-Hercegovina
Sølv: Maria Ntanou, Hellas
Bronse: Eduarda Ribera, Brasil
Curling, mikspar
Gull: Australia
Sølv: Kina
Bronse: USA
Freestyle, big air kvinner
Gull: Silvia Bertagna, Italia
Sølv: Caroline Claire, USA
Bronse: Laura Wallner, Østerrike
Aking, singel kvinner
Gull: Elsa Desmond, Irland
Sølv: Doina Descalui, Moldova
Bronse: Lin Sin-rong, Kinesisk Taipei
Snøbrett, parallell menn
Gull: Robert Burns, USA
Sølv: Elias Huber, Tyskland
Bronse: Cody Winters, USA
Snøbrett, parallell kvinner
Gull: Lucia Dalmasso, Italia
Sølv: Jessica Keiser, Sveits
Bronse: Melanie Hochreiter, Tyskland
Skøyter, 1500 meter menn
Gull: Mathias Vosté, Belgia
Sølv: Casey Dawson, USA
Bronse: Lian Ziwen, Kina
Medaljetabell etter dag 4:
Kina 7-3-1
Italia 3-1-0
Ukraina 2-1-2
Storbritannia 2-0-1
Bosnia-Hercegovina 2-0-0
USA 1-4-2
Tyskland 1-4-1
Frankrike 1-3-1
Polen 1-3-1
Belgia 1-2-1
Kosovo 1-1-0
Australia 1-1-0
Sverige 1-0-0
Estland 1-0-0
ROC 1-0-0
Ungarn 1-0-0
Serbia 1-0-0
Colombia 1-0-0
Irland 1-0-0
Bulgaria 1-0-0
Sør-Korea 0-2-2
Østerrike 0-1-1
Danmark 0-1-0
Libanon 0-1-0
Hellas 0-1-0
Moldova 0-1-0
Tyrkia 0-1-0
Tsjekkia 0-0-3
Finland 0-0-2
Norge 0-0-2
Canada 0-0-1
Armenia 0-0-1
Kasakhstan 0-0-1
Japan 0-0-1
Sveits 0-1-1
Bolivia 0-0-1
San Marino 0-0-1
Nord-Makedonia 0-0-1
Brasil 0-0-1
Kinesisk Taipei 0-0-1
Alpint, super-G menn
Gull: Marko Vukićević, Serbia
Sølv: Zhang Yangming, Kina
Bronse: Ivan Kovbasnyuk, Ukraina
Skiskyting, normaldistanse menn
Gull: Zhang Chunyu, Kina
Sølv: César Beauvais, Belgia
Bronse: Tom Lahaye-Goffart, Belgia
Langrenn, sprint menn
Gull: Carlos Quintana, Colombia
Sølv: Elie Tawk, Libanon
Bronse: Stavre Jada, Nord-Makedonia
Langrenn, sprint kvinner
Gull: Sanja Kusmuk, Bosnia-Hercegovina
Sølv: Maria Ntanou, Hellas
Bronse: Eduarda Ribera, Brasil
Curling, mikspar
Gull: Australia
Sølv: Kina
Bronse: USA
Freestyle, big air kvinner
Gull: Silvia Bertagna, Italia
Sølv: Caroline Claire, USA
Bronse: Laura Wallner, Østerrike
Aking, singel kvinner
Gull: Elsa Desmond, Irland
Sølv: Doina Descalui, Moldova
Bronse: Lin Sin-rong, Kinesisk Taipei
Snøbrett, parallell menn
Gull: Robert Burns, USA
Sølv: Elias Huber, Tyskland
Bronse: Cody Winters, USA
Snøbrett, parallell kvinner
Gull: Lucia Dalmasso, Italia
Sølv: Jessica Keiser, Sveits
Bronse: Melanie Hochreiter, Tyskland
Skøyter, 1500 meter menn
Gull: Mathias Vosté, Belgia
Sølv: Casey Dawson, USA
Bronse: Lian Ziwen, Kina
Medaljetabell etter dag 4:
Kina 7-3-1
Italia 3-1-0
Ukraina 2-1-2
Storbritannia 2-0-1
Bosnia-Hercegovina 2-0-0
USA 1-4-2
Tyskland 1-4-1
Frankrike 1-3-1
Polen 1-3-1
Belgia 1-2-1
Kosovo 1-1-0
Australia 1-1-0
Sverige 1-0-0
Estland 1-0-0
ROC 1-0-0
Ungarn 1-0-0
Serbia 1-0-0
Colombia 1-0-0
Irland 1-0-0
Bulgaria 1-0-0
Sør-Korea 0-2-2
Østerrike 0-1-1
Danmark 0-1-0
Libanon 0-1-0
Hellas 0-1-0
Moldova 0-1-0
Tyrkia 0-1-0
Tsjekkia 0-0-3
Finland 0-0-2
Norge 0-0-2
Canada 0-0-1
Armenia 0-0-1
Kasakhstan 0-0-1
Japan 0-0-1
Sveits 0-1-1
Bolivia 0-0-1
San Marino 0-0-1
Nord-Makedonia 0-0-1
Brasil 0-0-1
Kinesisk Taipei 0-0-1
Dag 5
Alpint, slalåm kvinner
Gull: Lee Wen-yi, Kinesisk Taipei
Sølv: Özlem Çarıkçıoğlu, Tyrkia
Bronse: Tess Arbez, Irland
Freestyle, big air menn
Gull: Teal Harle, Canada
Sølv: James Woods, Storbritannia
Bronse: Simo Peltola, Finland
Aking, dobbel
Gull: Kina
Sølv: Tsjekkia
Bronse: Ukraina
Kombinert, normalebakke
Gull: Markuss Vinogradovs, Latvia
Sølv: Zhao Jiawen, Kina
Bronse: Park Je-un, Sør-Korea
Kortbaneløp, 1500 meter menn
Gull: Itzhak de Laat, Nederland
Sølv: Luca Spechenhauser, Italia
Bronse: Sébastien Lepape, Frankrike
Snøbrett, snowboardcross kvinner
Gull: Feng He, Kina
Sølv: Sofia Belingheri, Italia
Bronse: Ekaterina Lokteva-Zagorskaia, Russland
Medaljetabell etter dag 5:
Kina 9-4-1
Italia 3-3-0
Ukraina 2-1-3
Storbritannia 2-1-1
Bosnia-Hercegovina 2-0-0
USA 1-4-2
Tyskland 1-4-1
Frankrike 1-3-2
Polen 1-3-1
Belgia 1-2-1
Kosovo 1-1-0
Australia 1-1-0
ROC 1-0-1
Canada 1-0-1
Irland 1-0-1
Kinesisk Taipei 1-0-1
Sverige 1-0-0
Estland 1-0-0
Ungarn 1-0-0
Latvia 1-0-0
Nederland 1-0-0
Serbia 1-0-0
Colombia 1-0-0
Bulgaria 1-0-0
Sør-Korea 0-2-3
Tyrkia 0-2-0
Tsjekkia 0-1-3
Østerrike 0-1-1
Sveits 0-1-1
Danmark 0-1-0
Libanon 0-1-0
Hellas 0-1-0
Moldova 0-1-0
Finland 0-0-3
Norge 0-0-2
Armenia 0-0-1
Kasakhstan 0-0-1
Japan 0-0-1
Bolivia 0-0-1
San Marino 0-0-1
Nord-Makedonia 0-0-1
Brasil 0-0-1
Alpint, slalåm kvinner
Gull: Lee Wen-yi, Kinesisk Taipei
Sølv: Özlem Çarıkçıoğlu, Tyrkia
Bronse: Tess Arbez, Irland
Freestyle, big air menn
Gull: Teal Harle, Canada
Sølv: James Woods, Storbritannia
Bronse: Simo Peltola, Finland
Aking, dobbel
Gull: Kina
Sølv: Tsjekkia
Bronse: Ukraina
Kombinert, normalebakke
Gull: Markuss Vinogradovs, Latvia
Sølv: Zhao Jiawen, Kina
Bronse: Park Je-un, Sør-Korea
Kortbaneløp, 1500 meter menn
Gull: Itzhak de Laat, Nederland
Sølv: Luca Spechenhauser, Italia
Bronse: Sébastien Lepape, Frankrike
Snøbrett, snowboardcross kvinner
Gull: Feng He, Kina
Sølv: Sofia Belingheri, Italia
Bronse: Ekaterina Lokteva-Zagorskaia, Russland
Medaljetabell etter dag 5:
Kina 9-4-1
Italia 3-3-0
Ukraina 2-1-3
Storbritannia 2-1-1
Bosnia-Hercegovina 2-0-0
USA 1-4-2
Tyskland 1-4-1
Frankrike 1-3-2
Polen 1-3-1
Belgia 1-2-1
Kosovo 1-1-0
Australia 1-1-0
ROC 1-0-1
Canada 1-0-1
Irland 1-0-1
Kinesisk Taipei 1-0-1
Sverige 1-0-0
Estland 1-0-0
Ungarn 1-0-0
Latvia 1-0-0
Nederland 1-0-0
Serbia 1-0-0
Colombia 1-0-0
Bulgaria 1-0-0
Sør-Korea 0-2-3
Tyrkia 0-2-0
Tsjekkia 0-1-3
Østerrike 0-1-1
Sveits 0-1-1
Danmark 0-1-0
Libanon 0-1-0
Hellas 0-1-0
Moldova 0-1-0
Finland 0-0-3
Norge 0-0-2
Armenia 0-0-1
Kasakhstan 0-0-1
Japan 0-0-1
Bolivia 0-0-1
San Marino 0-0-1
Nord-Makedonia 0-0-1
Brasil 0-0-1
Dag 6
Alpint, kombinasjon menn
Gull: Xu Mingfu, Kina
Sølv: Zhang Yangming, Kina
Bronse: Albin Tahiri, Kosovo
Langrenn, 10 kilometer klassisk kvinner
Gull: Nefeli Tita, Hellas
Sølv: Sára Pónya, Ungarn
Bronse: Nahiara Díaz, Argentina
Kunstløp, singel menn
Gull: Roman Sadovsky, Canada
Sølv: Aleksandr Selevko, Estland
Bronse: Lee Si-hyeong, Sør-Korea
Freestyle, hopp blandet lag
Gull: Hviterussland
Sølv: ROC
Bronse: Sveits
Aking, stafett
Gull: Sør-Korea
Sølv: Kina
Bronse: Ukraina
Snøbrett, cross menn
Gull: Huw Nightingale, Storbritannia
Sølv: Jarryd Hughes, Australia
Bronse: Glenn de Blois, Nederland
Snøbrett, halfpipe kvinner
Gull: Wu Shaotong, Kina
Sølv: Jenise Spiteri, Malta
Bronse: Lee Na-yoon, Sør-Korea
Skøyter, 5000 meter kvinner
Gull: Magdalena Czyszczoń, Polen
Sølv: Han Mei, Kina
Bronse: Momoka Horikawa, Japan
Dag 7
Alpint, super-G kvinner
Gull: Tess Arbez, Irland
Sølv: Kong Fanying, Kina
Bronse: Ni Yueming, Kina
Skiskyting, sprint kvinner
Gull: Lora Hristova, Bulgaria
Sølv: Veronika Machyniaková, Slovakia
Bronse: Asuka Hachisuka, Japan
Langrenn, 15 kilometer klassisk menn
Gull: Carlos Quintana, Colombia
Sølv: Jonathan Soto, Mexico
Bronse: Aleksandar Grbović, Montenegro
Kortbaneløp, 1000 meter kvinner
Gull: Olga Tikhonova, Kasakhstan
Sølv: Gwendoline Daudet, Frankrike
Bronse: Kathryn Thomson, Storbritannia
Skeleton, menn
Gull: Nick Timmings, Australia
Sølv: Ander Mirambell, Spania
Bronse: Daniil Romanov, ROC
Snøbrett, halfpipe menn
Gull: Gao Hongbo, Kina
Sølv: David Hablützel, Sveits
Bronse: Liam Gill, Canada
Skøyter 10 000 meter menn
Gull: Peter Michael, New Zealand
Sølv: Ryosuke Tsuchiya, Japan
Bronse: Bart Swings, Belgia
Medaljetabell etter dag 7:
Kina 12-8-2
Italia 3-3-0
Storbritannia 3-1-2
Polen 2-3-1
Australia 2-2-0
Ukraina 2-1-4
Canada 2-0-2
Irland 2-0-1
Bosnia-Hercegovina 2-0-0
Colombia 2-0-0
Bulgaria 2-0-0
USA 1-4-2
Frankrike 1-4-2
Tyskland 1-4-1
Sør-Korea 1-2-5
Belgia 1-2-2
ROC 1-1-2
Kosovo 1-1-1
Estland 1-1-0
Ungarn 1-1-0
Hellas 1-1-0
Kinesisk Taipei 1-0-1
Nederland 1-0-1
Sverige 1-0-0
Latvia 1-0-0
Hviterussland 1-0-0
New Zealand 1-0-0
Serbia 1-0-0
Sveits 0-2-2
Tyrkia 0-2-0
Tsjekkia 0-1-3
Japan 0-1-3
Østerrike 0-1-1
Danmark 0-1-0
Malta 0-1-0
Slovakia 0-1-0
Mexico 0-1-0
Spania 0-1-0
Libanon 0-1-0
Moldova 0-1-0
Finland 0-0-3
Norge 0-0-2
Armenia 0-0-1
Kasakhstan 1-0-1
Bolivia 0-0-1
San Marino 0-0-1
Nord-Makedonia 0-0-1
Brasil 0-0-1
Argentina 0-0-1
Montenegro 0-0-1
Alpint, kombinasjon menn
Gull: Xu Mingfu, Kina
Sølv: Zhang Yangming, Kina
Bronse: Albin Tahiri, Kosovo
Langrenn, 10 kilometer klassisk kvinner
Gull: Nefeli Tita, Hellas
Sølv: Sára Pónya, Ungarn
Bronse: Nahiara Díaz, Argentina
Kunstløp, singel menn
Gull: Roman Sadovsky, Canada
Sølv: Aleksandr Selevko, Estland
Bronse: Lee Si-hyeong, Sør-Korea
Freestyle, hopp blandet lag
Gull: Hviterussland
Sølv: ROC
Bronse: Sveits
Aking, stafett
Gull: Sør-Korea
Sølv: Kina
Bronse: Ukraina
Snøbrett, cross menn
Gull: Huw Nightingale, Storbritannia
Sølv: Jarryd Hughes, Australia
Bronse: Glenn de Blois, Nederland
Snøbrett, halfpipe kvinner
Gull: Wu Shaotong, Kina
Sølv: Jenise Spiteri, Malta
Bronse: Lee Na-yoon, Sør-Korea
Skøyter, 5000 meter kvinner
Gull: Magdalena Czyszczoń, Polen
Sølv: Han Mei, Kina
Bronse: Momoka Horikawa, Japan
Dag 7
Alpint, super-G kvinner
Gull: Tess Arbez, Irland
Sølv: Kong Fanying, Kina
Bronse: Ni Yueming, Kina
Skiskyting, sprint kvinner
Gull: Lora Hristova, Bulgaria
Sølv: Veronika Machyniaková, Slovakia
Bronse: Asuka Hachisuka, Japan
Langrenn, 15 kilometer klassisk menn
Gull: Carlos Quintana, Colombia
Sølv: Jonathan Soto, Mexico
Bronse: Aleksandar Grbović, Montenegro
Kortbaneløp, 1000 meter kvinner
Gull: Olga Tikhonova, Kasakhstan
Sølv: Gwendoline Daudet, Frankrike
Bronse: Kathryn Thomson, Storbritannia
Skeleton, menn
Gull: Nick Timmings, Australia
Sølv: Ander Mirambell, Spania
Bronse: Daniil Romanov, ROC
Snøbrett, halfpipe menn
Gull: Gao Hongbo, Kina
Sølv: David Hablützel, Sveits
Bronse: Liam Gill, Canada
Skøyter 10 000 meter menn
Gull: Peter Michael, New Zealand
Sølv: Ryosuke Tsuchiya, Japan
Bronse: Bart Swings, Belgia
Medaljetabell etter dag 7:
Kina 12-8-2
Italia 3-3-0
Storbritannia 3-1-2
Polen 2-3-1
Australia 2-2-0
Ukraina 2-1-4
Canada 2-0-2
Irland 2-0-1
Bosnia-Hercegovina 2-0-0
Colombia 2-0-0
Bulgaria 2-0-0
USA 1-4-2
Frankrike 1-4-2
Tyskland 1-4-1
Sør-Korea 1-2-5
Belgia 1-2-2
ROC 1-1-2
Kosovo 1-1-1
Estland 1-1-0
Ungarn 1-1-0
Hellas 1-1-0
Kinesisk Taipei 1-0-1
Nederland 1-0-1
Sverige 1-0-0
Latvia 1-0-0
Hviterussland 1-0-0
New Zealand 1-0-0
Serbia 1-0-0
Sveits 0-2-2
Tyrkia 0-2-0
Tsjekkia 0-1-3
Japan 0-1-3
Østerrike 0-1-1
Danmark 0-1-0
Malta 0-1-0
Slovakia 0-1-0
Mexico 0-1-0
Spania 0-1-0
Libanon 0-1-0
Moldova 0-1-0
Finland 0-0-3
Norge 0-0-2
Armenia 0-0-1
Kasakhstan 1-0-1
Bolivia 0-0-1
San Marino 0-0-1
Nord-Makedonia 0-0-1
Brasil 0-0-1
Argentina 0-0-1
Montenegro 0-0-1
Dag 8
Skiskyting, sprint menn
Gull: César Beauvais, Belgia
Sølv: Maksim Makarov, Moldova
Bronse: Tuomas Harjula, Finland
Langrenn, stafett kvinner
Gull: Ukraina
Sølv: Latvia
Bronse: Estland
Skeleton, kvinner
Gull: Katie Tannenbaum, De amerikanske Jomfruøyer
Sølv: Kellie Delka, Puerto Rico
Bronse: Kim Eun-ji, Sør-Korea
Skihopping, stor bakke menn
Gull: Anton Korchuk, Ukraina
Sølv: Song Qiwu, Kina
Bronse: Sergey Tkachenko, Kasakhstan
Snøbrett, cross blandet lag
Ingen medaljer utdelt
Skøyter, 500 meter menn
Gull: Ignat Golovatsiuk, Hviterussland
Sølv: Antoine Gélinas-Beaulieu, Canada
Bronse: Ivan Arzhanikov, Kasakhstan
Dag 9
Alpint, storslalåm menn
Gull: Benjamin Alexander, Jamaica
Sølv: Arif Khan, India
Bronse: Fayik Abdi, Saudi-Arabia
Skiskyting, jaktstart menn
Gull: Vytautas Strolia, Litauen
Sølv: Alexandr Mukhin, Kasakhstan
Bronse: Lovro Planko, Slovenia
Skiskyting, jaktstart kvinner
Gull: Iryna Petrenko, Ukraina
Sølv: Emma Lunder, Canada
Bronse: Tang Jialin, Kina
Langrenn, stafett menn
Gull: Estland
Sølv: Slovenia
Bronse: Kina
Kortbaneløp, 500 meter menn
Gull: Sidney Chu, Hongkong
Sølv: Oleh Handei, Ukraina
Bronse: Andrea Cassinelli, Italia
Kortbaneløp, 3000 meter stafett kvinner
Gull: Polen
Sølv: Italia
Bronse: Canada
Skøyter, 500 meter kvinner
Gull: María Victoria Rodríguez, Argentina
Sølv: Mihaela Hogaş, Romania
Bronse: Heather McLean, Canada
Dag 10
Bobsleigh, monobob kvinner
Gull: Lidiia Hunko, Ukraina
Sølv: Jazmine Fenlator-Victorian, Jamaica
Bronse: Kim Yoo-ran, Sør-Korea
Kunstløp, isdans
Gull: Litauen
Sølv: Japan
Bronse: Tyskland
Freestyle, hopp kvinner
Gull: Anna Derugo, Hviterussland
Sølv: Liubov Nikitina, ROC
Bronse: Emma Weiß, Tyskland
Skihopping, lag menn
Gull: Kina
Sølv: USA
Bronse: Tsjekkia
Skiskyting, sprint menn
Gull: César Beauvais, Belgia
Sølv: Maksim Makarov, Moldova
Bronse: Tuomas Harjula, Finland
Langrenn, stafett kvinner
Gull: Ukraina
Sølv: Latvia
Bronse: Estland
Skeleton, kvinner
Gull: Katie Tannenbaum, De amerikanske Jomfruøyer
Sølv: Kellie Delka, Puerto Rico
Bronse: Kim Eun-ji, Sør-Korea
Skihopping, stor bakke menn
Gull: Anton Korchuk, Ukraina
Sølv: Song Qiwu, Kina
Bronse: Sergey Tkachenko, Kasakhstan
Snøbrett, cross blandet lag
Ingen medaljer utdelt
Skøyter, 500 meter menn
Gull: Ignat Golovatsiuk, Hviterussland
Sølv: Antoine Gélinas-Beaulieu, Canada
Bronse: Ivan Arzhanikov, Kasakhstan
Dag 9
Alpint, storslalåm menn
Gull: Benjamin Alexander, Jamaica
Sølv: Arif Khan, India
Bronse: Fayik Abdi, Saudi-Arabia
Skiskyting, jaktstart menn
Gull: Vytautas Strolia, Litauen
Sølv: Alexandr Mukhin, Kasakhstan
Bronse: Lovro Planko, Slovenia
Skiskyting, jaktstart kvinner
Gull: Iryna Petrenko, Ukraina
Sølv: Emma Lunder, Canada
Bronse: Tang Jialin, Kina
Langrenn, stafett menn
Gull: Estland
Sølv: Slovenia
Bronse: Kina
Kortbaneløp, 500 meter menn
Gull: Sidney Chu, Hongkong
Sølv: Oleh Handei, Ukraina
Bronse: Andrea Cassinelli, Italia
Kortbaneløp, 3000 meter stafett kvinner
Gull: Polen
Sølv: Italia
Bronse: Canada
Skøyter, 500 meter kvinner
Gull: María Victoria Rodríguez, Argentina
Sølv: Mihaela Hogaş, Romania
Bronse: Heather McLean, Canada
Dag 10
Bobsleigh, monobob kvinner
Gull: Lidiia Hunko, Ukraina
Sølv: Jazmine Fenlator-Victorian, Jamaica
Bronse: Kim Yoo-ran, Sør-Korea
Kunstløp, isdans
Gull: Litauen
Sølv: Japan
Bronse: Tyskland
Freestyle, hopp kvinner
Gull: Anna Derugo, Hviterussland
Sølv: Liubov Nikitina, ROC
Bronse: Emma Weiß, Tyskland
Skihopping, lag menn
Gull: Kina
Sølv: USA
Bronse: Tsjekkia
Sorry for sen oppdatering, men her er endelig oversikt:
Dag 11
Alpint, utfor kvinner
Gull: Kong Fanying, Kina
Sølv: Nevena Ignjatović, Serbia
Bronse:Barbora Nováková, Tsjekkia
Skiskyting, stafett menn
Gull: Slovakia
Sølv: Belgia
Bronse: Tsjekkia
Bob, toerbob menn
Gull: Jamaica
Sølv: Brasil
Bronse: Trinidad og Tobago
Freestyle, slopestyle kvinner
Gull: Abi Harrigan, Australia
Sølv: Laura Wallner, Østerrike
Bronse: Elisa Maria Nakab, Italia
Kombinert, stor bakke
Gull: Zhao Jiawen, Kina
Sølv: Samir Mastiev, ROC
Bronse: Andrzej Szczechowicz, Polen
Snøbrett, big air menn
Gull: Ruki Tobita, Japan
Sølv: Matthew Cox, Australia
Bronse: Jonas Bösiger, Sveits
Snøbrett, big air kvinner
Gull: Lucile Lefevre, Frankrike
Sølv: Lea Jugovac, Kroatia
Bronse: Hanne Eilertsen, Norge
Skøyter, lagtempo menn
Gull: Kina
Sølv: Italia
Bronse: Sør-Korea
Skøyter, lagtempo kvinner
Gull: Polen
Sølv: Hviterussland
Bronse: Norge
Dag 12
Alpint, slalåm menn
Gull: Yohan Goutt Goncalves, Øst-Timor
Sølv: William Flaherty, Puerto Rico
Bronse: Matteo Gatti, San Marino
Skiskyting, stafett kvinner
Gull: Slovakia
Sølv: Bulgaria
Bronse: Japan
Langrenn, lagsprint menn
Gull: Sør-Korea
Sølv: Litauen
Bronse: Tyskland
Langrenn, lagsprint kvinner
Gull: Sør-Korea
Sølv: Latvia
Bronse: Kroatia
Freestyle, hopp menn
Gull: Nicolas Gygax, Sveits
Sølv: Lewis Irving, Canada
Bronse: Pavel Dzik, Hviterussland
Freestyle, slopestyle menn
Gull: Thibault Magnin, Spania
Sølv: Hugo Burvall, Sverige
Bronse: Simo Peltola, Finland
Kortbaneløp, 5000 meter stafett menn
Gull: Japan
Sølv: Nederland
Bronse: Ungarn
Kortbaneløp, 1500 meter kvinner
Gull: Kamila Stormowska, Polen
Sølv: Uliana Dubrova, Ukraina
Bronse: Natalia Maliszewska, Polen
Dag 13
Alpint, kombinasjon kvinner
Gull: Kong Fanying, Kina
Sølv: Tereza Nová, Tsjekkia
Bronse: Greta Small, Australia
Kunstløp, singel kvinner
Gull: Anastasiia Shabotova, Ukraina
Sølv: Kailani Craine, Australia
Bronse: Natasha McKay, Storbritannia
Freestyle, skicross kvinner
Gull: Pu Rui, Kina
Sølv: Ran Hongyan, Kina
Bronse: Nikol Kučerová, Tsjekkia
Ishockey, kvinner
Gull: Danmark
Sølv: Kina
Bronse: Sverige
Kombinert, lag
Gull: Kina
Sølv: Italia
Bronse: Finland
Skøyter, 1000 meter kvinner
Gull: Park Ji-woo, Sør-Korea
Sølv: Mihaela Hogaş, Romania
Bronse: Sandrine Tas, Belgia
Dag 14
Skiskyting, fellesstart menn
Gull: Cheng Fangming, Kina
Sølv: Felix Leitner, Østerrike
Bronse: Artem Pryma, Ukraina
Skiskyting, fellesstart kvinner
Gull: Alina Stremous, Moldova
Sølv: Anaïs Bescond, Frankrike
Bronse: Lucie Charvátová, Tsjekkia
Freestyle, skicross menn
Gull: Niklas Bachsleitner, Tyskland
Sølv: Oliver Davies, Storbritannia
Bronse: Robert Winkler, Østerrike
Freestyle, halfpipe kvinner
Gull: Jang Yu-jin, Sør-Korea
Sølv: Anja Barugh, New Zealand
Bronse: Chloe McMillan, New Zealand
Skøyter, 1000 meter menn
Gull: Kai Verbij, Nederland
Sølv: Austin Kleba, USA
Bronse: Allan Dahl Johansson, Norge
Dag 15
Bob, toerbob kvinner
Gull: Sveits
Sølv: ROC
Bronse: Romania
Langrenn, 28 kilometer menn
Gull: Apostolos Angelis, Hellas
Sølv: Manex Silva, Brasil
Bronse: Marko Skender, Kroatia
Curling, menn
Gull: Danmark
Sølv: Italia
Bronse: ROC
Kunstløp, parløp
Gull: Østerrike
Sølv: Tsjekkia
Bronse: Tyskland
Freestyle, halfpipe menn
Gull: Jon Sallinen, Finland
Sølv: Wang Haizhuo, Kina
Bronse: He Binghan, Kina
Skøyter, fellesstart menn
Gull: Viktor Hald Thorup, Danmark
Sølv: Zbigniew Bródka, Polen
Bronse: Dmitriy Morozov, Kasakhstan
Skøyter, fellesstart kvinner
Gull: Nana Takagi, Japan
Sølv: Michelle Uhrig, Tyskland
Bronse: Park Ji-woo, Sør-Korea
Dag 16
Alpint, lagkonkurranse
Ingen medaljer utdelt
Bob, firerbob menn
Gull: Jamaica
Sølv: Italia
Bronse: Nederland
Langrenn, 30 kilometer kvinner
Gull: Maria Ntanou, Hellas
Sølv: Dinigeer Yilamujiang, Kina
Bronse: Anita Klemenčič, Slovenia
Curling, kvinner
Gull: ROC
Sølv: Danmark
Bronse: Sør-Korea
Ishockey menn
Gull: Kina
Sølv: Latvia
Bronse: Tyskland
Endelig medaljetabell:
Kina 20-14-5
Ukraina 7-3-5
Polen 5-4-3
Sør-Korea 5-2-10
Italia 3-8-2
Australia 3-4-1
Japan 3-2-4
Sveits 3-2-3
Storbritannia 3-2-3
Danmark 3-2-0
Hviterussland 3-1-1
Hellas 3-1-0
Slovakia 3-1-0
Jamaica 3-1-0
Tyskland 2-5-6
Frankrike 2-5-2
ROC 2-4-3
Canada 2-3-4
Belgia 2-3-3
Nederland 2-1-2
Estland 2-1-1
Bulgaria 2-1-0
Litauen 2-1-0
Irland 2-0-1
Bosnia-Hercegovina 2-0-0
Colombia 2-0-0
USA 1-6-2
Østerrike 1-3-2
Latvia 1-3-0
Moldova 1-2-0
Kasakhstan 1-1-4
Kosovo 1-1-1
Ungarn 1-1-1
Sverige 1-1-1
New Zealand 1-1-1
Serbia 1-1-0
Spania 1-1-0
Finland 1-0-6
Argentina 1-0-1
Kinesisk Taipei 1-0-1
De amerikanske Jomfruøyer 1-0-0
Hongkong 1-0-0
Øst-Timor 1-0-0
Tsjekkia 0-3-8
Brasil 0-2-1
Romania 0-2-0
Puerto Rico 0-2-0
Tyrkia 0-2-0
Kroatia 0-1-2
Slovenia 0-1-2
India 0-1-0
Malta 0-1-0
Mexico 0-1-0
Libanon 0-1-0
Norge 0-0-5
San Marino 0-0-2
Armenia 0-0-1
Bolivia 0-0-1
Saudi-Arabia 0-0-1
Trinidad og Tobago 0-0-1
Montenegro 0-0-1
Nord-Makedonia 0-0-1
Dag 11
Alpint, utfor kvinner
Gull: Kong Fanying, Kina
Sølv: Nevena Ignjatović, Serbia
Bronse:Barbora Nováková, Tsjekkia
Skiskyting, stafett menn
Gull: Slovakia
Sølv: Belgia
Bronse: Tsjekkia
Bob, toerbob menn
Gull: Jamaica
Sølv: Brasil
Bronse: Trinidad og Tobago
Freestyle, slopestyle kvinner
Gull: Abi Harrigan, Australia
Sølv: Laura Wallner, Østerrike
Bronse: Elisa Maria Nakab, Italia
Kombinert, stor bakke
Gull: Zhao Jiawen, Kina
Sølv: Samir Mastiev, ROC
Bronse: Andrzej Szczechowicz, Polen
Snøbrett, big air menn
Gull: Ruki Tobita, Japan
Sølv: Matthew Cox, Australia
Bronse: Jonas Bösiger, Sveits
Snøbrett, big air kvinner
Gull: Lucile Lefevre, Frankrike
Sølv: Lea Jugovac, Kroatia
Bronse: Hanne Eilertsen, Norge
Skøyter, lagtempo menn
Gull: Kina
Sølv: Italia
Bronse: Sør-Korea
Skøyter, lagtempo kvinner
Gull: Polen
Sølv: Hviterussland
Bronse: Norge
Dag 12
Alpint, slalåm menn
Gull: Yohan Goutt Goncalves, Øst-Timor
Sølv: William Flaherty, Puerto Rico
Bronse: Matteo Gatti, San Marino
Skiskyting, stafett kvinner
Gull: Slovakia
Sølv: Bulgaria
Bronse: Japan
Langrenn, lagsprint menn
Gull: Sør-Korea
Sølv: Litauen
Bronse: Tyskland
Langrenn, lagsprint kvinner
Gull: Sør-Korea
Sølv: Latvia
Bronse: Kroatia
Freestyle, hopp menn
Gull: Nicolas Gygax, Sveits
Sølv: Lewis Irving, Canada
Bronse: Pavel Dzik, Hviterussland
Freestyle, slopestyle menn
Gull: Thibault Magnin, Spania
Sølv: Hugo Burvall, Sverige
Bronse: Simo Peltola, Finland
Kortbaneløp, 5000 meter stafett menn
Gull: Japan
Sølv: Nederland
Bronse: Ungarn
Kortbaneløp, 1500 meter kvinner
Gull: Kamila Stormowska, Polen
Sølv: Uliana Dubrova, Ukraina
Bronse: Natalia Maliszewska, Polen
Dag 13
Alpint, kombinasjon kvinner
Gull: Kong Fanying, Kina
Sølv: Tereza Nová, Tsjekkia
Bronse: Greta Small, Australia
Kunstløp, singel kvinner
Gull: Anastasiia Shabotova, Ukraina
Sølv: Kailani Craine, Australia
Bronse: Natasha McKay, Storbritannia
Freestyle, skicross kvinner
Gull: Pu Rui, Kina
Sølv: Ran Hongyan, Kina
Bronse: Nikol Kučerová, Tsjekkia
Ishockey, kvinner
Gull: Danmark
Sølv: Kina
Bronse: Sverige
Kombinert, lag
Gull: Kina
Sølv: Italia
Bronse: Finland
Skøyter, 1000 meter kvinner
Gull: Park Ji-woo, Sør-Korea
Sølv: Mihaela Hogaş, Romania
Bronse: Sandrine Tas, Belgia
Dag 14
Skiskyting, fellesstart menn
Gull: Cheng Fangming, Kina
Sølv: Felix Leitner, Østerrike
Bronse: Artem Pryma, Ukraina
Skiskyting, fellesstart kvinner
Gull: Alina Stremous, Moldova
Sølv: Anaïs Bescond, Frankrike
Bronse: Lucie Charvátová, Tsjekkia
Freestyle, skicross menn
Gull: Niklas Bachsleitner, Tyskland
Sølv: Oliver Davies, Storbritannia
Bronse: Robert Winkler, Østerrike
Freestyle, halfpipe kvinner
Gull: Jang Yu-jin, Sør-Korea
Sølv: Anja Barugh, New Zealand
Bronse: Chloe McMillan, New Zealand
Skøyter, 1000 meter menn
Gull: Kai Verbij, Nederland
Sølv: Austin Kleba, USA
Bronse: Allan Dahl Johansson, Norge
Dag 15
Bob, toerbob kvinner
Gull: Sveits
Sølv: ROC
Bronse: Romania
Langrenn, 28 kilometer menn
Gull: Apostolos Angelis, Hellas
Sølv: Manex Silva, Brasil
Bronse: Marko Skender, Kroatia
Curling, menn
Gull: Danmark
Sølv: Italia
Bronse: ROC
Kunstløp, parløp
Gull: Østerrike
Sølv: Tsjekkia
Bronse: Tyskland
Freestyle, halfpipe menn
Gull: Jon Sallinen, Finland
Sølv: Wang Haizhuo, Kina
Bronse: He Binghan, Kina
Skøyter, fellesstart menn
Gull: Viktor Hald Thorup, Danmark
Sølv: Zbigniew Bródka, Polen
Bronse: Dmitriy Morozov, Kasakhstan
Skøyter, fellesstart kvinner
Gull: Nana Takagi, Japan
Sølv: Michelle Uhrig, Tyskland
Bronse: Park Ji-woo, Sør-Korea
Dag 16
Alpint, lagkonkurranse
Ingen medaljer utdelt
Bob, firerbob menn
Gull: Jamaica
Sølv: Italia
Bronse: Nederland
Langrenn, 30 kilometer kvinner
Gull: Maria Ntanou, Hellas
Sølv: Dinigeer Yilamujiang, Kina
Bronse: Anita Klemenčič, Slovenia
Curling, kvinner
Gull: ROC
Sølv: Danmark
Bronse: Sør-Korea
Ishockey menn
Gull: Kina
Sølv: Latvia
Bronse: Tyskland
Endelig medaljetabell:
Kina 20-14-5
Ukraina 7-3-5
Polen 5-4-3
Sør-Korea 5-2-10
Italia 3-8-2
Australia 3-4-1
Japan 3-2-4
Sveits 3-2-3
Storbritannia 3-2-3
Danmark 3-2-0
Hviterussland 3-1-1
Hellas 3-1-0
Slovakia 3-1-0
Jamaica 3-1-0
Tyskland 2-5-6
Frankrike 2-5-2
ROC 2-4-3
Canada 2-3-4
Belgia 2-3-3
Nederland 2-1-2
Estland 2-1-1
Bulgaria 2-1-0
Litauen 2-1-0
Irland 2-0-1
Bosnia-Hercegovina 2-0-0
Colombia 2-0-0
USA 1-6-2
Østerrike 1-3-2
Latvia 1-3-0
Moldova 1-2-0
Kasakhstan 1-1-4
Kosovo 1-1-1
Ungarn 1-1-1
Sverige 1-1-1
New Zealand 1-1-1
Serbia 1-1-0
Spania 1-1-0
Finland 1-0-6
Argentina 1-0-1
Kinesisk Taipei 1-0-1
De amerikanske Jomfruøyer 1-0-0
Hongkong 1-0-0
Øst-Timor 1-0-0
Tsjekkia 0-3-8
Brasil 0-2-1
Romania 0-2-0
Puerto Rico 0-2-0
Tyrkia 0-2-0
Kroatia 0-1-2
Slovenia 0-1-2
India 0-1-0
Malta 0-1-0
Mexico 0-1-0
Libanon 0-1-0
Norge 0-0-5
San Marino 0-0-2
Armenia 0-0-1
Bolivia 0-0-1
Saudi-Arabia 0-0-1
Trinidad og Tobago 0-0-1
Montenegro 0-0-1
Nord-Makedonia 0-0-1
Create an account or sign in to join the discussion
You need to be a member in order to post a reply
Create an account
Not a member? register to join our community
Members can start their own topics & subscribe to topics
It’s free and only takes a minute