OL-Kongen 2022 - 6. runde (10/2)
OL-Kongen 2022 - 6. runde (10/2)
I denne konkurransen skal det tippes på medaljevinnerne i hver øvelse i langrenn, skiskyting, alpint, hopp, kombinert og skøyter.
Poengsystem:
Alle tipper tre medaljevinnere (i rangert rekkefølge) + to reserver i hver øvelse. Hvis man f.eks tipper Henrik Kristoffersen som vinner av slalåm, men han ikke deltar rykker andre reserve opp som nummer én, mens førstereserven blir fungerende som tredjemann, og slik fortsetter det oppover.
Det gis 3 poeng hvis du tipper rett medaljør til riktig medalje, skulle den du tipper få annen medalje enn det du tippet så blir dette belønnet med 1 poeng.
Jeg legger ut konkurransetråder fortløpende for hver dag med innleveringsfrister. Det blir også i disse trådene man skal levere inn tips. Hver enkelt er ansvarlig for å overholde leveringsfristene. Tips etter leveringsfrist vil ikke bli tellende.
________________________________________________________________
Alpint: Kombinasjon, menn (innleveringsfrist 10/02, 03:30):
G:
S:
B:
R1:
R2:
Langrenn: 10 km klassisk, kvinner (innleveringsfrist 10/02, 08:00):
G:
S:
B:
R1:
R2:
Skøyter: 5000 meter, kvinner (innleveringsfrist 10/02, 13:00):
G:
S:
B:
R1:
R2:
Poengsystem:
Alle tipper tre medaljevinnere (i rangert rekkefølge) + to reserver i hver øvelse. Hvis man f.eks tipper Henrik Kristoffersen som vinner av slalåm, men han ikke deltar rykker andre reserve opp som nummer én, mens førstereserven blir fungerende som tredjemann, og slik fortsetter det oppover.
Det gis 3 poeng hvis du tipper rett medaljør til riktig medalje, skulle den du tipper få annen medalje enn det du tippet så blir dette belønnet med 1 poeng.
Jeg legger ut konkurransetråder fortløpende for hver dag med innleveringsfrister. Det blir også i disse trådene man skal levere inn tips. Hver enkelt er ansvarlig for å overholde leveringsfristene. Tips etter leveringsfrist vil ikke bli tellende.
________________________________________________________________
Alpint: Kombinasjon, menn (innleveringsfrist 10/02, 03:30):
G:
S:
B:
R1:
R2:
Langrenn: 10 km klassisk, kvinner (innleveringsfrist 10/02, 08:00):
G:
S:
B:
R1:
R2:
Skøyter: 5000 meter, kvinner (innleveringsfrist 10/02, 13:00):
G:
S:
B:
R1:
R2:
Alpint: Kombinasjon, menn (innleveringsfrist 10/02, 03:30):
G: Schwarz
S: Pinturault
B: Meillard
R1: Crawford
R2: Kilde
Langrenn: 10 km klassisk, kvinner (innleveringsfrist 10/02, 08:00):
G: Johaug
S: Niskanen
B: Karlsson
R1: Pärmakoski
R2: Andersson
Skøyter: 5000 meter, kvinner (innleveringsfrist 10/02, 13:00):
G: Schouten
S: Weidemann
B: Sablikova
R1: Wiklund
R2:
G: Schwarz
S: Pinturault
B: Meillard
R1: Crawford
R2: Kilde
Langrenn: 10 km klassisk, kvinner (innleveringsfrist 10/02, 08:00):
G: Johaug
S: Niskanen
B: Karlsson
R1: Pärmakoski
R2: Andersson
Skøyter: 5000 meter, kvinner (innleveringsfrist 10/02, 13:00):
G: Schouten
S: Weidemann
B: Sablikova
R1: Wiklund
R2:
Alpint: Kombinasjon, menn (innleveringsfrist 10/02, 03:30):
G: A Pinterault
S: M Schwarz
B: A Kilde
R1: L Maillard
R2: J Murisier
Langrenn: 10 km klassisk, kvinner (innleveringsfrist 10/02, 08:00):
G: T Johaug
S: F Karlsson
B: K Niskanen
R1: N Nepryaeva
R2: E Andersson
Skøyter: 5000 meter, kvinner (innleveringsfrist 10/02, 13:00):
G: I Schouten
S: I Weidemann
B: M Sablikova
R1: N Voronia
R2: F Lollobrigida
G: A Pinterault
S: M Schwarz
B: A Kilde
R1: L Maillard
R2: J Murisier
Langrenn: 10 km klassisk, kvinner (innleveringsfrist 10/02, 08:00):
G: T Johaug
S: F Karlsson
B: K Niskanen
R1: N Nepryaeva
R2: E Andersson
Skøyter: 5000 meter, kvinner (innleveringsfrist 10/02, 13:00):
G: I Schouten
S: I Weidemann
B: M Sablikova
R1: N Voronia
R2: F Lollobrigida
Alpint: Kombinasjon, menn (innleveringsfrist 10/02, 03:30):
G: A Kilde
S: A Pinturault
B: L Meillard
R1: M Schwarz
R2: J Strolz
Langrenn: 10 km klassisk, kvinner (innleveringsfrist 10/02, 08:00):
G: T Johaug
S: F Karlsson
B: N Nepryaeva
R1: K Parmakoski
R2: E Andersson
Skøyter: 5000 meter, kvinner (innleveringsfrist 10/02, 13:00):
G: I Schouten
S: M Sablikova
B: R Wiklund
R1: I Weidemann
R2: F Lolobrigida
G: A Kilde
S: A Pinturault
B: L Meillard
R1: M Schwarz
R2: J Strolz
Langrenn: 10 km klassisk, kvinner (innleveringsfrist 10/02, 08:00):
G: T Johaug
S: F Karlsson
B: N Nepryaeva
R1: K Parmakoski
R2: E Andersson
Skøyter: 5000 meter, kvinner (innleveringsfrist 10/02, 13:00):
G: I Schouten
S: M Sablikova
B: R Wiklund
R1: I Weidemann
R2: F Lolobrigida
Alpint: Kombinasjon, menn (innleveringsfrist 10/02, 03:30):
G: A Pintarault
S: M Schwarz
B: L Meillard
Langrenn: 10 km klassisk, kvinner (innleveringsfrist 10/02, 08:00):
G: T Johaug
S: Niskanen
B: F Karlsson
Skøyter: 5000 meter, kvinner (innleveringsfrist 10/02, 13:00):
G: I Schouten
S: M Sablikova
B: I Weidemann
G: A Pintarault
S: M Schwarz
B: L Meillard
Langrenn: 10 km klassisk, kvinner (innleveringsfrist 10/02, 08:00):
G: T Johaug
S: Niskanen
B: F Karlsson
Skøyter: 5000 meter, kvinner (innleveringsfrist 10/02, 13:00):
G: I Schouten
S: M Sablikova
B: I Weidemann
Alpint: Kombinasjon, menn (innleveringsfrist 10/02, 03:30):
G: M Schwarz
S: J Strolz
B: A Pinturault
R1: L Meillard
R2: L Aerni
Langrenn: 10 km klassisk, kvinner (innleveringsfrist 10/02, 08:00):
G: T Johaug
S: K Niskanen
B: F Karlsson
R1: N Neprjajeva
R2: K Pärmakoski
Skøyter: 5000 meter, kvinner (innleveringsfrist 10/02, 13:00):
G: I Schouten
S: I Weidemann
B: M Sablikova
R1: F Lollobrigida
R2: N Voronina
G: M Schwarz
S: J Strolz
B: A Pinturault
R1: L Meillard
R2: L Aerni
Langrenn: 10 km klassisk, kvinner (innleveringsfrist 10/02, 08:00):
G: T Johaug
S: K Niskanen
B: F Karlsson
R1: N Neprjajeva
R2: K Pärmakoski
Skøyter: 5000 meter, kvinner (innleveringsfrist 10/02, 13:00):
G: I Schouten
S: I Weidemann
B: M Sablikova
R1: F Lollobrigida
R2: N Voronina
Alpint: Kombinasjon, menn (innleveringsfrist 10/02, 03:30):
G: M Schwartz
S: A Pinturault
B: L Meillard
R1: AA Kilde
R2:J Murisier
Langrenn: 10 km klassisk, kvinner (innleveringsfrist 10/02, 08:00):
G: T Johaug
S: K Niskanen
B: K Parmakoski
R1: N Nepryaeva
R2:E Andersson
Skøyter: 5000 meter, kvinner (innleveringsfrist 10/02, 13:00):
G: I Schouten
S:I Weideman
B: M Sablikova
R1:S In`t Hof
R2:F Lollobrigida
G: M Schwartz
S: A Pinturault
B: L Meillard
R1: AA Kilde
R2:J Murisier
Langrenn: 10 km klassisk, kvinner (innleveringsfrist 10/02, 08:00):
G: T Johaug
S: K Niskanen
B: K Parmakoski
R1: N Nepryaeva
R2:E Andersson
Skøyter: 5000 meter, kvinner (innleveringsfrist 10/02, 13:00):
G: I Schouten
S:I Weideman
B: M Sablikova
R1:S In`t Hof
R2:F Lollobrigida
-
- Innlegg: 801
Alpint: Kombinasjon, menn (innleveringsfrist 10/02, 03:30):
G: Alexis Pinturault
S: Marco Schwarz
B: Loic Meillard
R1: James Crawford
R2: Aleksander Aamodt Kilde
Langrenn: 10 km klassisk, kvinner (innleveringsfrist 10/02, 08:00):
G: Therese Johaug
S: Frida Karlsson
B: Kerttu Niskanen
R1: Natalia Nepryaeva
R2: Krista Pärmakoski
Skøyter: 5000 meter, kvinner (innleveringsfrist 10/02, 13:00):
G: Irene Schouten
S: Martina Sablikova
B: Isabelle Weidemann
R1: Francesca Lollobrigida
R2: Ragne Wiklund
G: Alexis Pinturault
S: Marco Schwarz
B: Loic Meillard
R1: James Crawford
R2: Aleksander Aamodt Kilde
Langrenn: 10 km klassisk, kvinner (innleveringsfrist 10/02, 08:00):
G: Therese Johaug
S: Frida Karlsson
B: Kerttu Niskanen
R1: Natalia Nepryaeva
R2: Krista Pärmakoski
Skøyter: 5000 meter, kvinner (innleveringsfrist 10/02, 13:00):
G: Irene Schouten
S: Martina Sablikova
B: Isabelle Weidemann
R1: Francesca Lollobrigida
R2: Ragne Wiklund
Alpint: Kombinasjon, menn (innleveringsfrist 10/02, 03:30):
G: Alexis Pinturault
S: Loic Meillard
B: Marco Schwarz
R1: Johannes Strolz
R2: Aleksander Aamodt Kilde
Langrenn: 10 km klassisk, kvinner (innleveringsfrist 10/02, 08:00):
G: Therese Johaug
S: Frida Karlsson
B: Kerttu Niskanen
R1: Natalja Neprjajeva
R2: Ebba Anderson
Skøyter: 5000 meter, kvinner (innleveringsfrist 10/02, 13:00):
G: Irene Schouten
S: Isabelle Weidemann
B: Martina Sáblíková
R1: Natalja Voronina
R2: Francesca Lollobrigida
G: Alexis Pinturault
S: Loic Meillard
B: Marco Schwarz
R1: Johannes Strolz
R2: Aleksander Aamodt Kilde
Langrenn: 10 km klassisk, kvinner (innleveringsfrist 10/02, 08:00):
G: Therese Johaug
S: Frida Karlsson
B: Kerttu Niskanen
R1: Natalja Neprjajeva
R2: Ebba Anderson
Skøyter: 5000 meter, kvinner (innleveringsfrist 10/02, 13:00):
G: Irene Schouten
S: Isabelle Weidemann
B: Martina Sáblíková
R1: Natalja Voronina
R2: Francesca Lollobrigida
Alpint: Kombinasjon, menn (innleveringsfrist 10/02, 03:30):
G: A Pinturault
S: L Meillard
B: M Schwarz
R1: AA Kilde
R2: C Innerhofer
Langrenn: 10 km klassisk, kvinner (innleveringsfrist 10/02, 08:00):
G: T Johaug
S: F Karlson
B: K Niskanen
R1: K Parmakoski
R2: N Nepryaeva
Skøyter: 5000 meter, kvinner (innleveringsfrist 10/02, 13:00):
G: I Schouten
S: I Weidemann
B: M Sablikova
R1: R Wiklund
R2: F Lollobrigida
G: A Pinturault
S: L Meillard
B: M Schwarz
R1: AA Kilde
R2: C Innerhofer
Langrenn: 10 km klassisk, kvinner (innleveringsfrist 10/02, 08:00):
G: T Johaug
S: F Karlson
B: K Niskanen
R1: K Parmakoski
R2: N Nepryaeva
Skøyter: 5000 meter, kvinner (innleveringsfrist 10/02, 13:00):
G: I Schouten
S: I Weidemann
B: M Sablikova
R1: R Wiklund
R2: F Lollobrigida
Alpint: Kombinasjon, menn (innleveringsfrist 10/02, 03:30):
G: Loic Meillard
S: Justin Murisier
B: Aleksander Aamodt Kilde
R1: James Crawford
R2: Marco Schwarz
Langrenn: 10 km klassisk, kvinner (innleveringsfrist 10/02, 08:00):
G: Therese Johaug
S: Kerttu Niskanen
B: Frida Karlsson
R1: Natalia Nepryayeva
R2: Krista Pärmäkoski
Skøyter: 5000 meter, kvinner (innleveringsfrist 10/02, 13:00):
G: Irene Schouten
S: Isabelle Weidemann
B: Martina Sablikova
R1: Natalia Voronina
R2: Ragne Wiklund
G: Loic Meillard
S: Justin Murisier
B: Aleksander Aamodt Kilde
R1: James Crawford
R2: Marco Schwarz
Langrenn: 10 km klassisk, kvinner (innleveringsfrist 10/02, 08:00):
G: Therese Johaug
S: Kerttu Niskanen
B: Frida Karlsson
R1: Natalia Nepryayeva
R2: Krista Pärmäkoski
Skøyter: 5000 meter, kvinner (innleveringsfrist 10/02, 13:00):
G: Irene Schouten
S: Isabelle Weidemann
B: Martina Sablikova
R1: Natalia Voronina
R2: Ragne Wiklund
Alpint: Kombinasjon, menn (innleveringsfrist 10/02, 03:30):
G: Marco Schwarz
S: Alexis Pinturault
B: Loic Meillard
R1: Johannes Strolz
R2: Aleksander Aamodt Kilde
Langrenn: 10 km klassisk, kvinner (innleveringsfrist 10/02, 08:00):
G: Therese Johaug
S: Frida Karlsson
B: Kerttu Niskanen
R1: Natalia Nepryaeva
R2: Krista Pärmäkoski
Skøyter: 5000 meter, kvinner (innleveringsfrist 10/02, 13:00):
G: Irene Schouten
S: Isabelle Weidemann
B: Martina Sablikova
R1: Francesca Lollobrigida
R2: Natalia Voronina
G: Marco Schwarz
S: Alexis Pinturault
B: Loic Meillard
R1: Johannes Strolz
R2: Aleksander Aamodt Kilde
Langrenn: 10 km klassisk, kvinner (innleveringsfrist 10/02, 08:00):
G: Therese Johaug
S: Frida Karlsson
B: Kerttu Niskanen
R1: Natalia Nepryaeva
R2: Krista Pärmäkoski
Skøyter: 5000 meter, kvinner (innleveringsfrist 10/02, 13:00):
G: Irene Schouten
S: Isabelle Weidemann
B: Martina Sablikova
R1: Francesca Lollobrigida
R2: Natalia Voronina
Alpint: Kombinasjon, menn (innleveringsfrist 10/02, 03:30):
G: A.Pinturault-FRA
S: A.Kilde-NOR
B: L.Meillard-SUI
R1: J.Strolz-ØST
R2: J.Murisier-SUI
Langrenn: 10 km klassisk, kvinner (innleveringsfrist 10/02, 08:00):
G: T.Johaug-NOR
S: Y.Stupak-RUS
B: T.Sorina-RUS
R1: F.Karlsson-SVE
R2: E.Andersson-SVE
Skøyter: 5000 meter, kvinner (innleveringsfrist 10/02, 13:00):
G: I.Schouten-NED
S: F.Lollobrigida-ITA
B: R.Wiklund-NOR
R1: I.Weidemann-CAN
R2: M.Sablikova-TSJ
G: A.Pinturault-FRA
S: A.Kilde-NOR
B: L.Meillard-SUI
R1: J.Strolz-ØST
R2: J.Murisier-SUI
Langrenn: 10 km klassisk, kvinner (innleveringsfrist 10/02, 08:00):
G: T.Johaug-NOR
S: Y.Stupak-RUS
B: T.Sorina-RUS
R1: F.Karlsson-SVE
R2: E.Andersson-SVE
Skøyter: 5000 meter, kvinner (innleveringsfrist 10/02, 13:00):
G: I.Schouten-NED
S: F.Lollobrigida-ITA
B: R.Wiklund-NOR
R1: I.Weidemann-CAN
R2: M.Sablikova-TSJ
Create an account or sign in to join the discussion
You need to be a member in order to post a reply
Create an account
Not a member? register to join our community
Members can start their own topics & subscribe to topics
It’s free and only takes a minute