OL-Kongen 2022: 15. runde (19/2)
OL-Kongen 2022: 15. runde (19/2)
I denne konkurransen skal det tippes på medaljevinnerne i hver øvelse i langrenn, skiskyting, alpint, hopp, kombinert og skøyter.
Poengsystem:
Alle tipper tre medaljevinnere (i rangert rekkefølge) + to reserver i hver øvelse. Hvis man f.eks tipper Henrik Kristoffersen som vinner av slalåm, men han ikke deltar rykker andre reserve opp som nummer én, mens førstereserven blir fungerende som tredjemann, og slik fortsetter det oppover.
Det gis 3 poeng hvis du tipper rett medaljør til riktig medalje, skulle den du tipper få annen medalje enn det du tippet så blir dette belønnet med 1 poeng.
Jeg legger ut konkurransetråder fortløpende for hver dag med innleveringsfrister. Det blir også i disse trådene man skal levere inn tips. Hver enkelt er ansvarlig for å overholde leveringsfristene. Tips etter leveringsfrist vil ikke bli tellende.
________________________________________________________________
Alpint: Lagkonkurranse, mix (innleveringsfrist 19/02, 04:00):
G:
S:
B:
R1:
R2:
Langrenn: 50 km fellesstart fristil, menn (innleveringsfrist 19/02, 07:00):
G:
S:
B:
R1:
R2:
Skøyter: Fellesstart, menn (innleveringsfrist 18/02, 08:00):
G:
S:
B:
R1:
R2:
Skøyter: Fellesstart, kvinner (innleveringsfrist 18/02, 08:45):
G:
S:
B:
R1:
R2:
Poengsystem:
Alle tipper tre medaljevinnere (i rangert rekkefølge) + to reserver i hver øvelse. Hvis man f.eks tipper Henrik Kristoffersen som vinner av slalåm, men han ikke deltar rykker andre reserve opp som nummer én, mens førstereserven blir fungerende som tredjemann, og slik fortsetter det oppover.
Det gis 3 poeng hvis du tipper rett medaljør til riktig medalje, skulle den du tipper få annen medalje enn det du tippet så blir dette belønnet med 1 poeng.
Jeg legger ut konkurransetråder fortløpende for hver dag med innleveringsfrister. Det blir også i disse trådene man skal levere inn tips. Hver enkelt er ansvarlig for å overholde leveringsfristene. Tips etter leveringsfrist vil ikke bli tellende.
________________________________________________________________
Alpint: Lagkonkurranse, mix (innleveringsfrist 19/02, 04:00):
G:
S:
B:
R1:
R2:
Langrenn: 50 km fellesstart fristil, menn (innleveringsfrist 19/02, 07:00):
G:
S:
B:
R1:
R2:
Skøyter: Fellesstart, menn (innleveringsfrist 18/02, 08:00):
G:
S:
B:
R1:
R2:
Skøyter: Fellesstart, kvinner (innleveringsfrist 18/02, 08:45):
G:
S:
B:
R1:
R2:
Alpint: Lagkonkurranse, mix (innleveringsfrist 19/02, 04:00):
G: Østerrike
S: Sveits
B: Norge
R1:
R2:
Langrenn: 50 km fellesstart fristil, menn (innleveringsfrist 19/02, 07:00):
G: Bolshunov
S: Krüger
B: Holund
R1:
R2:
Skøyter: Fellesstart, menn (innleveringsfrist 18/02, 08:00): Her er jeg på tynn is(!)
G: Rijhnen
S: Swings
B: Hoolwerf
R1:
R2:
Skøyter: Fellesstart, kvinner (innleveringsfrist 18/02, 08:45):
G: Lollobrigida
S: Golubeva
B: Blondin
R1:
R2:
G: Østerrike
S: Sveits
B: Norge
R1:
R2:
Langrenn: 50 km fellesstart fristil, menn (innleveringsfrist 19/02, 07:00):
G: Bolshunov
S: Krüger
B: Holund
R1:
R2:
Skøyter: Fellesstart, menn (innleveringsfrist 18/02, 08:00): Her er jeg på tynn is(!)
G: Rijhnen
S: Swings
B: Hoolwerf
R1:
R2:
Skøyter: Fellesstart, kvinner (innleveringsfrist 18/02, 08:45):
G: Lollobrigida
S: Golubeva
B: Blondin
R1:
R2:
Alpint: Lagkonkurranse, mix (innleveringsfrist 19/02, 04:00):
G: Sveits
S: Østerrike
B: Norge
R1: Tyskland
R2: Italia
Langrenn: 50 km fellesstart fristil, menn (innleveringsfrist 19/02, 07:00):
G: A Bulshunov
S: HC Holund
B: D Spitsov
R1: S Krüger
R2: S Røthe
Skøyter: Fellesstart, menn (innleveringsfrist 18/02, 08:00):
G: J Mantia
S: B Swings
B: J Bergsma
R1: A Giovannini
R2: R Zakharov
Skøyter: Fellesstart, kvinner (innleveringsfrist 18/02, 08:45):
G: I Schouten
S: I Blondin
B: F Lollobrigida
R1: M Groenevoud
R2: N Takagi
G: Sveits
S: Østerrike
B: Norge
R1: Tyskland
R2: Italia
Langrenn: 50 km fellesstart fristil, menn (innleveringsfrist 19/02, 07:00):
G: A Bulshunov
S: HC Holund
B: D Spitsov
R1: S Krüger
R2: S Røthe
Skøyter: Fellesstart, menn (innleveringsfrist 18/02, 08:00):
G: J Mantia
S: B Swings
B: J Bergsma
R1: A Giovannini
R2: R Zakharov
Skøyter: Fellesstart, kvinner (innleveringsfrist 18/02, 08:45):
G: I Schouten
S: I Blondin
B: F Lollobrigida
R1: M Groenevoud
R2: N Takagi
Alpint: Lagkonkurranse, mix (innleveringsfrist 19/02, 04:00):
G: Norge
S: Sveits
B: Østerrike
Langrenn: 50 km fellesstart fristil, menn (innleveringsfrist 19/02, 07:00):
G: A.Bolshunov
S: H.C.Holund
B: J.H.Klæbo
Skøyter: Fellesstart, menn (innleveringsfrist 18/02, 08:00):
G: Bart Swings
S: Lee Seung-hoon
B: Joey Mantia
R1: R.Zhakarov
Skøyter: Fellesstart, kvinner (innleveringsfrist 18/02, 08:45):
G: Irene Schouten
S: Ivanie Blondin
B: Marijke Groenewoud
R1: Dan Guo
R2: Takagi
G: Norge
S: Sveits
B: Østerrike
Langrenn: 50 km fellesstart fristil, menn (innleveringsfrist 19/02, 07:00):
G: A.Bolshunov
S: H.C.Holund
B: J.H.Klæbo
Skøyter: Fellesstart, menn (innleveringsfrist 18/02, 08:00):
G: Bart Swings
S: Lee Seung-hoon
B: Joey Mantia
R1: R.Zhakarov
Skøyter: Fellesstart, kvinner (innleveringsfrist 18/02, 08:45):
G: Irene Schouten
S: Ivanie Blondin
B: Marijke Groenewoud
R1: Dan Guo
R2: Takagi
-
- Innlegg: 801
Alpint: Lagkonkurranse, mix (innleveringsfrist 19/02, 04:00):
G: Østerrike
S: Sveits
B: Norge
R1: Italia
R2: Frankrike
Langrenn: 50 km fellesstart fristil, menn (innleveringsfrist 19/02, 07:00):
G: Simen Hegstad Krüger
S: Hans Christer Holund
B: Alexander Bolshunov
R1: Denis Spitsov
R2: Sjur Røthe
Skøyter: Fellesstart, menn (innleveringsfrist 18/02, 08:00):
G: Bart Swings
S: Ruslan Zakharov
B: Joey Mantia
R1: Andrea Giovannini
R2: Jorrit Bergsma
Skøyter: Fellesstart, kvinner (innleveringsfrist 18/02, 08:45):
G: Ivanie Blondin
S: Irene Schouten
B: Francesca Lollobrigida
R1: Marijke Groenewoud
R2: Dan Guo
G: Østerrike
S: Sveits
B: Norge
R1: Italia
R2: Frankrike
Langrenn: 50 km fellesstart fristil, menn (innleveringsfrist 19/02, 07:00):
G: Simen Hegstad Krüger
S: Hans Christer Holund
B: Alexander Bolshunov
R1: Denis Spitsov
R2: Sjur Røthe
Skøyter: Fellesstart, menn (innleveringsfrist 18/02, 08:00):
G: Bart Swings
S: Ruslan Zakharov
B: Joey Mantia
R1: Andrea Giovannini
R2: Jorrit Bergsma
Skøyter: Fellesstart, kvinner (innleveringsfrist 18/02, 08:45):
G: Ivanie Blondin
S: Irene Schouten
B: Francesca Lollobrigida
R1: Marijke Groenewoud
R2: Dan Guo
Alpint: Lagkonkurranse, mix (innleveringsfrist 19/02, 04:00):
G: Sveits
S: Østerrike
B: Norge
R1: Tyskland
R2: Frankrike
Langrenn: 50 km fellesstart fristil, menn (innleveringsfrist 19/02, 07:00):
G: Simen Hegstad Krüger
S: Johannes Høsflot Klæbo
B: Alexander Bolsjunov
R1: Hans Christer Holund
R2: Denis Spitsov
Skøyter: Fellesstart, menn (innleveringsfrist 18/02, 08:00):
G: Bart Swings
S: Joey Mantia
B: Jorrit Bergsma
R1: Andrea Giovannini
R2: Zhongyan Ning
Skøyter: Fellesstart, kvinner (innleveringsfrist 18/02, 08:45):
G: Irene Schouten
S: Ivanie Blondin
B: Marijke Groenewoud
R1: Francesca Lollobrigida
R2: Nana Takagi
G: Sveits
S: Østerrike
B: Norge
R1: Tyskland
R2: Frankrike
Langrenn: 50 km fellesstart fristil, menn (innleveringsfrist 19/02, 07:00):
G: Simen Hegstad Krüger
S: Johannes Høsflot Klæbo
B: Alexander Bolsjunov
R1: Hans Christer Holund
R2: Denis Spitsov
Skøyter: Fellesstart, menn (innleveringsfrist 18/02, 08:00):
G: Bart Swings
S: Joey Mantia
B: Jorrit Bergsma
R1: Andrea Giovannini
R2: Zhongyan Ning
Skøyter: Fellesstart, kvinner (innleveringsfrist 18/02, 08:45):
G: Irene Schouten
S: Ivanie Blondin
B: Marijke Groenewoud
R1: Francesca Lollobrigida
R2: Nana Takagi
Alpint: Lagkonkurranse, mix (innleveringsfrist 19/02, 04:00):
G: Sveits
S: Østerrike
B: Italia
R1: Norge
R2: Tyskland
Langrenn: 50 km fellesstart fristil, menn (innleveringsfrist 19/02, 07:00):
G: A Bolshunov
S: D Spitsov
B: HC Holund
R1: JH Klæbo
R2: SH Kruger
Skøyter: Fellesstart, menn (innleveringsfrist 18/02, 08:00):
G: J Mantia
S: B Swings
B: J Bergsma
R1: R Zakharov
R2: Z Ning
Skøyter: Fellesstart, kvinner (innleveringsfrist 18/02, 08:45):
G: I Schouten
S: F Lollobrigida
B: I Blondin
R1: M Groenewoud
R2: N Takagi
G: Sveits
S: Østerrike
B: Italia
R1: Norge
R2: Tyskland
Langrenn: 50 km fellesstart fristil, menn (innleveringsfrist 19/02, 07:00):
G: A Bolshunov
S: D Spitsov
B: HC Holund
R1: JH Klæbo
R2: SH Kruger
Skøyter: Fellesstart, menn (innleveringsfrist 18/02, 08:00):
G: J Mantia
S: B Swings
B: J Bergsma
R1: R Zakharov
R2: Z Ning
Skøyter: Fellesstart, kvinner (innleveringsfrist 18/02, 08:45):
G: I Schouten
S: F Lollobrigida
B: I Blondin
R1: M Groenewoud
R2: N Takagi
Alpint: Lagkonkurranse, mix (innleveringsfrist 19/02, 04:00):
G: Tyskland
S: Norge
B: Italia
R1: Frankrike
R2: Østerrike
Langrenn: 50 km fellesstart fristil, menn (innleveringsfrist 19/02, 07:00):
G: Hans Christer Holund
S: Alexander Bolshunov
B: Denis Spitsov
R1: Sjur Røthe
R2: JHK
Skøyter: Fellesstart, menn (innleveringsfrist 18/02, 08:00):
G: Joey Mantia
S: Bart Swings
B: Jorrit Bergsma
R1: Ian Quinn
R2: Peder Kongshaug
Skøyter: Fellesstart, kvinner (innleveringsfrist 18/02, 08:45):
G: Irene Schouten
S: Francesca Lollobrigida
B: Marijke Groenewoud
R1: Sofie Karoline Haugen
R2: Giorgia Birkeland
G: Tyskland
S: Norge
B: Italia
R1: Frankrike
R2: Østerrike
Langrenn: 50 km fellesstart fristil, menn (innleveringsfrist 19/02, 07:00):
G: Hans Christer Holund
S: Alexander Bolshunov
B: Denis Spitsov
R1: Sjur Røthe
R2: JHK
Skøyter: Fellesstart, menn (innleveringsfrist 18/02, 08:00):
G: Joey Mantia
S: Bart Swings
B: Jorrit Bergsma
R1: Ian Quinn
R2: Peder Kongshaug
Skøyter: Fellesstart, kvinner (innleveringsfrist 18/02, 08:45):
G: Irene Schouten
S: Francesca Lollobrigida
B: Marijke Groenewoud
R1: Sofie Karoline Haugen
R2: Giorgia Birkeland
Alpint: Lagkonkurranse, mix (innleveringsfrist 19/02, 04:00):
G: Østerrike
S: Sveits
B: Italia
R1: Tyskland
R2: Norge
Langrenn: 50 km fellesstart fristil, menn (innleveringsfrist 19/02, 07:00):
G: A Bolsjunov
S: HC Holund
B: D Spitsov
R1: SH Kruger
R2: J Burman
Skøyter: Fellesstart, menn (innleveringsfrist 18/02, 08:00):
G: J Mantia
S: B Swings
B: SH Lee
R1: R Zakharov
R2: P Kongshaug
Skøyter: Fellesstart, kvinner (innleveringsfrist 18/02, 08:45):
G: F Lollobrigida
S: I Schouten
B: I Blondin
R1: M Groenewoud
R2: E Golubeva
G: Østerrike
S: Sveits
B: Italia
R1: Tyskland
R2: Norge
Langrenn: 50 km fellesstart fristil, menn (innleveringsfrist 19/02, 07:00):
G: A Bolsjunov
S: HC Holund
B: D Spitsov
R1: SH Kruger
R2: J Burman
Skøyter: Fellesstart, menn (innleveringsfrist 18/02, 08:00):
G: J Mantia
S: B Swings
B: SH Lee
R1: R Zakharov
R2: P Kongshaug
Skøyter: Fellesstart, kvinner (innleveringsfrist 18/02, 08:45):
G: F Lollobrigida
S: I Schouten
B: I Blondin
R1: M Groenewoud
R2: E Golubeva
Alpint: Lagkonkurranse, mix (innleveringsfrist 19/02, 04:00):
G: Østerrike
S: Sveits
B: Norge
R1: Italia
R2: Tyskland
Langrenn: 50 km fellesstart fristil, menn (innleveringsfrist 19/02, 07:00):
G: Alexander Bolshunov
S: Simen Hegstad Krüger
B: Hans Christer Holund
R1: Denis Spitsov
R2: Jens Burman
Skøyter: Fellesstart, menn (innleveringsfrist 18/02, 08:00):
G: Joey Mantia
S: Zhongyan Ning
B: Peder Kongshaug
R1: Bart Swings
R2: Jorrit Bergsma
Skøyter: Fellesstart, kvinner (innleveringsfrist 18/02, 08:45):
G: Irene Schouten
S: Francesca Lollobrigida
B: Ivanie Blondin
R1: Marijke Groenewoud
R2: Elizaveta Golubeva
G: Østerrike
S: Sveits
B: Norge
R1: Italia
R2: Tyskland
Langrenn: 50 km fellesstart fristil, menn (innleveringsfrist 19/02, 07:00):
G: Alexander Bolshunov
S: Simen Hegstad Krüger
B: Hans Christer Holund
R1: Denis Spitsov
R2: Jens Burman
Skøyter: Fellesstart, menn (innleveringsfrist 18/02, 08:00):
G: Joey Mantia
S: Zhongyan Ning
B: Peder Kongshaug
R1: Bart Swings
R2: Jorrit Bergsma
Skøyter: Fellesstart, kvinner (innleveringsfrist 18/02, 08:45):
G: Irene Schouten
S: Francesca Lollobrigida
B: Ivanie Blondin
R1: Marijke Groenewoud
R2: Elizaveta Golubeva
Create an account or sign in to join the discussion
You need to be a member in order to post a reply
Create an account
Not a member? register to join our community
Members can start their own topics & subscribe to topics
It’s free and only takes a minute