OBOS 2022 - TIPPETRÅD HVER RUNDE
Re: OBOS 2022 - TIPPETRÅD HVER RUNDE
RUNDE 26 KLAR TIL TIPPING
søndag 2.oktober klokken 14:00 Fredrikstad - Mjøndalen H
søndag 2.oktober klokken 14:00 Brann - Stjørdals Blink H
søndag 2.oktober klokken 14:00 Bryne - Skeid H
mandag 3.oktober klokken 18:00 Stabæk - Åsane H
mandag 3.oktober klokken 18:00 Kongsvinger - Sogndal H
mandag 3.oktober klokken 18:00 Start KFUM H
mandag 3.oktober klokken 18:00 Ranheim - Sandnes Ulf H
mandag 3.oktober klokken 18:00 Grorud - Raufoss B
søndag 2.oktober klokken 14:00 Fredrikstad - Mjøndalen H
søndag 2.oktober klokken 14:00 Brann - Stjørdals Blink H
søndag 2.oktober klokken 14:00 Bryne - Skeid H
mandag 3.oktober klokken 18:00 Stabæk - Åsane H
mandag 3.oktober klokken 18:00 Kongsvinger - Sogndal H
mandag 3.oktober klokken 18:00 Start KFUM H
mandag 3.oktober klokken 18:00 Ranheim - Sandnes Ulf H
mandag 3.oktober klokken 18:00 Grorud - Raufoss B
søndag 2.oktober klokken 14:00 Fredrikstad - Mjøndalen U
søndag 2.oktober klokken 14:00 Brann - Stjørdals Blink H
søndag 2.oktober klokken 14:00 Bryne - Skeid H
mandag 3.oktober klokken 18:00 Stabæk - Åsane H
mandag 3.oktober klokken 18:00 Kongsvinger - Sogndal U
mandag 3.oktober klokken 18:00 Start - KFUM H
mandag 3.oktober klokken 18:00 Ranheim - Sandnes Ulf H
mandag 3.oktober klokken 18:00 Grorud - Raufoss U
søndag 2.oktober klokken 14:00 Brann - Stjørdals Blink H
søndag 2.oktober klokken 14:00 Bryne - Skeid H
mandag 3.oktober klokken 18:00 Stabæk - Åsane H
mandag 3.oktober klokken 18:00 Kongsvinger - Sogndal U
mandag 3.oktober klokken 18:00 Start - KFUM H
mandag 3.oktober klokken 18:00 Ranheim - Sandnes Ulf H
mandag 3.oktober klokken 18:00 Grorud - Raufoss U
Søndag 2.oktober klokken 14:00 Fredrikstad - Mjøndalen H
søndag 2.oktober klokken 14:00 Brann - Stjørdals Blink H
søndag 2.oktober klokken 14:00 Bryne - Skeid H
mandag 3.oktober klokken 18:00 Stabæk - Åsane H
mandag 3.oktober klokken 18:00 Kongsvinger - Sogndal H
mandag 3.oktober klokken 18:00 Start - KFUM H
mandag 3.oktober klokken 18:00 Ranheim - Sandnes Ulf B
mandag 3.oktober klokken 18:00 Grorud - Raufoss B
søndag 2.oktober klokken 14:00 Brann - Stjørdals Blink H
søndag 2.oktober klokken 14:00 Bryne - Skeid H
mandag 3.oktober klokken 18:00 Stabæk - Åsane H
mandag 3.oktober klokken 18:00 Kongsvinger - Sogndal H
mandag 3.oktober klokken 18:00 Start - KFUM H
mandag 3.oktober klokken 18:00 Ranheim - Sandnes Ulf B
mandag 3.oktober klokken 18:00 Grorud - Raufoss B
søndag 2.oktober klokken 14:00 Fredrikstad - Mjøndalen H
søndag 2.oktober klokken 14:00 Brann - Stjørdals Blink H
søndag 2.oktober klokken 14:00 Bryne - Skeid H
mandag 3.oktober klokken 18:00 Stabæk - Åsane H
mandag 3.oktober klokken 18:00 Kongsvinger - Sogndal H
mandag 3.oktober klokken 18:00 Start KFUM H
mandag 3.oktober klokken 18:00 Ranheim - Sandnes Ulf U
mandag 3.oktober klokken 18:00 Grorud - Raufoss B
søndag 2.oktober klokken 14:00 Brann - Stjørdals Blink H
søndag 2.oktober klokken 14:00 Bryne - Skeid H
mandag 3.oktober klokken 18:00 Stabæk - Åsane H
mandag 3.oktober klokken 18:00 Kongsvinger - Sogndal H
mandag 3.oktober klokken 18:00 Start KFUM H
mandag 3.oktober klokken 18:00 Ranheim - Sandnes Ulf U
mandag 3.oktober klokken 18:00 Grorud - Raufoss B
RUNDE 26 KLAR TIL TIPPING
søndag 2.oktober klokken 14:00 Fredrikstad - Mjøndalen H
søndag 2.oktober klokken 14:00 Brann - Stjørdals Blink H
søndag 2.oktober klokken 14:00 Bryne - Skeid H
mandag 3.oktober klokken 18:00 Stabæk - Åsane H
mandag 3.oktober klokken 18:00 Kongsvinger - Sogndal H
mandag 3.oktober klokken 18:00 Start KFUM H
mandag 3.oktober klokken 18:00 Ranheim - Sandnes Ulf H
mandag 3.oktober klokken 18:00 Grorud - Raufoss B
søndag 2.oktober klokken 14:00 Fredrikstad - Mjøndalen H
søndag 2.oktober klokken 14:00 Brann - Stjørdals Blink H
søndag 2.oktober klokken 14:00 Bryne - Skeid H
mandag 3.oktober klokken 18:00 Stabæk - Åsane H
mandag 3.oktober klokken 18:00 Kongsvinger - Sogndal H
mandag 3.oktober klokken 18:00 Start KFUM H
mandag 3.oktober klokken 18:00 Ranheim - Sandnes Ulf H
mandag 3.oktober klokken 18:00 Grorud - Raufoss B
-
- Innlegg: 4967
FORELØPIG OPPTELLING RUNDE 26
elvebakken---4
joddemm---4
obban---5
heborres---5
barks---4
mrvain---2
citano---7
ms_8---4
andtho01---1
4play---4
busemannen---2
bigwin---2
mia---4
malacay---4
evertonion---2
ale---3
acsonfire---4
LeSorcier---3
return_of_drakkar---3
elvebakken---4
joddemm---4
obban---5
heborres---5
barks---4
mrvain---2
citano---7
ms_8---4
andtho01---1
4play---4
busemannen---2
bigwin---2
mia---4
malacay---4
evertonion---2
ale---3
acsonfire---4
LeSorcier---3
return_of_drakkar---3
-
- Innlegg: 4967
RUNDE 26 resultater
Det var 19 deltakere med et snitt på 3,52 rette. (sammenlagt og nye kamper senere).
citano---7
obban---5
heborres---5
elvebakken---4
joddemm---4
barks---4
ms_8---4
4play---4
mia---4
malacay---4
acsonfire---4
ale---3
LeSorcier---3
return_of_drakkar---3
mrvain---2
busemannen---2
bigwin---2
evertonion---2
andtho01---1
RUNDEVINNERE
ALENEVINNERE I RUNDE
mr.meep ---2
19thomas92---1
4play---1
barks---1
return_of_drakkar---2
ms_8---1
joddemm---1
evertonion---1
elvebakken---1
citano---1
RUNDEVINDERE TOTALT (ikke sortert rekkefølge),
mr.meep ---3
busemannen ---2
supergrunners10---2
return_of_drakkar---4
ale---3
joddemm---6
mia---2
19thomas92---2
elvebakken---4
barks---5
heborres---2
mrvain---1
malacay---6
acsonfire---2
4play---3
andhoi01---1
obban---1
chatin---1
ms_8---3
evertonion---2
citano---1
LeSocier---2
citano---1
JACKPOT (alle rett)
elvebakken---1
Det er også totalt 3 smultringer (alle feil)
Det var 19 deltakere med et snitt på 3,52 rette. (sammenlagt og nye kamper senere).
citano---7
obban---5
heborres---5
elvebakken---4
joddemm---4
barks---4
ms_8---4
4play---4
mia---4
malacay---4
acsonfire---4
ale---3
LeSorcier---3
return_of_drakkar---3
mrvain---2
busemannen---2
bigwin---2
evertonion---2
andtho01---1
RUNDEVINNERE
ALENEVINNERE I RUNDE
mr.meep ---2
19thomas92---1
4play---1
barks---1
return_of_drakkar---2
ms_8---1
joddemm---1
evertonion---1
elvebakken---1
citano---1
RUNDEVINDERE TOTALT (ikke sortert rekkefølge),
mr.meep ---3
busemannen ---2
supergrunners10---2
return_of_drakkar---4
ale---3
joddemm---6
mia---2
19thomas92---2
elvebakken---4
barks---5
heborres---2
mrvain---1
malacay---6
acsonfire---2
4play---3
andhoi01---1
obban---1
chatin---1
ms_8---3
evertonion---2
citano---1
LeSocier---2
citano---1
JACKPOT (alle rett)
elvebakken---1
Det er også totalt 3 smultringer (alle feil)
-
- Innlegg: 4967
-
- Innlegg: 4967
SAMMENLAGT ETTER 26 RUNDER
Alle runder teller:
joddemm---113
elvebakken---111
barks---108
_4play---106
malacay---105
ms_8---103
evertonion---99
lesorcier---98
mrmeep---96
bigwin---95
busemannen---92
heborres---92
return_of_drakkar---90
ale---85
citano---84
mrvain---81
obban---81
mia---77
AcsOnFire---76
_19thomas92---67
andth01---52
chatin---48
florø_support---43
supergunners10---23
fontolan---11
twu---6
hoppidioten---5
eman---5
eldon---3
WORLD CUP (5 dårligste strykes)
joddemm---101
barks---100
elvebakken---99
malacay---96
_4play---94
ms_8---93
evertonion---90
lesorcier---89
mrmeep---89
heborres---86
bigwin---85
busemannen---84
ale---81
obban---81
return_of_drakkar---81
citano---79
mia---77
AcsOnFire---75
mrvain---73
_19thomas92---67
andth01---52
chatin---48
florø_support---43
supergunners10---23
fontolan---11
twu---6
eman---5
hoppidioten---5
eldon---3
joddemm---101
barks---100
elvebakken---99
malacay---96
_4play---94
ms_8---93
evertonion---90
lesorcier---89
mrmeep---89
heborres---86
bigwin---85
busemannen---84
ale---81
obban---81
return_of_drakkar---81
citano---79
mia---77
AcsOnFire---75
mrvain---73
_19thomas92---67
andth01---52
chatin---48
florø_support---43
supergunners10---23
fontolan---11
twu---6
eman---5
hoppidioten---5
eldon---3
Alle runder teller:
joddemm---113
elvebakken---111
barks---108
_4play---106
malacay---105
ms_8---103
evertonion---99
lesorcier---98
mrmeep---96
bigwin---95
busemannen---92
heborres---92
return_of_drakkar---90
ale---85
citano---84
mrvain---81
obban---81
mia---77
AcsOnFire---76
_19thomas92---67
andth01---52
chatin---48
florø_support---43
supergunners10---23
fontolan---11
twu---6
hoppidioten---5
eman---5
eldon---3
WORLD CUP (5 dårligste strykes)
joddemm---101
barks---100
elvebakken---99
malacay---96
_4play---94
ms_8---93
evertonion---90
lesorcier---89
mrmeep---89
heborres---86
bigwin---85
busemannen---84
ale---81
obban---81
return_of_drakkar---81
citano---79
mia---77
AcsOnFire---75
mrvain---73
_19thomas92---67
andth01---52
chatin---48
florø_support---43
supergunners10---23
fontolan---11
twu---6
eman---5
hoppidioten---5
eldon---3
joddemm---101
barks---100
elvebakken---99
malacay---96
_4play---94
ms_8---93
evertonion---90
lesorcier---89
mrmeep---89
heborres---86
bigwin---85
busemannen---84
ale---81
obban---81
return_of_drakkar---81
citano---79
mia---77
AcsOnFire---75
mrvain---73
_19thomas92---67
andth01---52
chatin---48
florø_support---43
supergunners10---23
fontolan---11
twu---6
eman---5
hoppidioten---5
eldon---3
-
- Innlegg: 4967
RUNDE 27 KLAR TIL TIPPING
LØRDAG 8.OKTOBER klokken 16:00 Mjøndalen - Brann
søndag 9.oktober klokken 14:00 Skeid - Start
søndag 9.oktober klokken 14:00 Sogndal - Stjørdals Blink
mandag 10.oktober klokken 18:00 KFUM - Stabæk
mandag 10.oktober klokken 18:00 Fredrikstad - Bryne
mandag 10.oktober klokken 18:00 Ranheim - Kongsvinger
mandag 10.oktober klokken 18:00 Sandnes Ulf - Grorud
mandag 10.oktober klokken 18:00 Åsane - Raufoss
LØRDAG 8.OKTOBER klokken 16:00 Mjøndalen - Brann
søndag 9.oktober klokken 14:00 Skeid - Start
søndag 9.oktober klokken 14:00 Sogndal - Stjørdals Blink
mandag 10.oktober klokken 18:00 KFUM - Stabæk
mandag 10.oktober klokken 18:00 Fredrikstad - Bryne
mandag 10.oktober klokken 18:00 Ranheim - Kongsvinger
mandag 10.oktober klokken 18:00 Sandnes Ulf - Grorud
mandag 10.oktober klokken 18:00 Åsane - Raufoss
-
- Innlegg: 4967
LØRDAG 8.OKTOBER klokken 16:00 Mjøndalen - Brann H
søndag 9.oktober klokken 14:00 Skeid - Start U
søndag 9.oktober klokken 14:00 Sogndal - Stjørdals Blink H
mandag 10.oktober klokken 18:00 KFUM - Stabæk B
mandag 10.oktober klokken 18:00 Fredrikstad - Bryne H
mandag 10.oktober klokken 18:00 Ranheim - Kongsvinger U
mandag 10.oktober klokken 18:00 Sandnes Ulf - Grorud H
mandag 10.oktober klokken 18:00 Åsane - Raufoss B
søndag 9.oktober klokken 14:00 Skeid - Start U
søndag 9.oktober klokken 14:00 Sogndal - Stjørdals Blink H
mandag 10.oktober klokken 18:00 KFUM - Stabæk B
mandag 10.oktober klokken 18:00 Fredrikstad - Bryne H
mandag 10.oktober klokken 18:00 Ranheim - Kongsvinger U
mandag 10.oktober klokken 18:00 Sandnes Ulf - Grorud H
mandag 10.oktober klokken 18:00 Åsane - Raufoss B
LØRDAG 8.OKTOBER klokken 16:00 Mjøndalen - Brann B
søndag 9.oktober klokken 14:00 Skeid - Start B
søndag 9.oktober klokken 14:00 Sogndal - Stjørdals Blink H
mandag 10.oktober klokken 18:00 KFUM - Stabæk U
mandag 10.oktober klokken 18:00 Fredrikstad - Bryne H
mandag 10.oktober klokken 18:00 Ranheim - Kongsvinger B
mandag 10.oktober klokken 18:00 Sandnes Ulf - Grorud H
mandag 10.oktober klokken 18:00 Åsane - Raufoss H
søndag 9.oktober klokken 14:00 Skeid - Start B
søndag 9.oktober klokken 14:00 Sogndal - Stjørdals Blink H
mandag 10.oktober klokken 18:00 KFUM - Stabæk U
mandag 10.oktober klokken 18:00 Fredrikstad - Bryne H
mandag 10.oktober klokken 18:00 Ranheim - Kongsvinger B
mandag 10.oktober klokken 18:00 Sandnes Ulf - Grorud H
mandag 10.oktober klokken 18:00 Åsane - Raufoss H
LØRDAG 8.OKTOBER klokken 16:00 Mjøndalen - Brann B
søndag 9.oktober klokken 14:00 Skeid - Start U
søndag 9.oktober klokken 14:00 Sogndal - Stjørdals Blink H
mandag 10.oktober klokken 18:00 KFUM - Stabæk B
mandag 10.oktober klokken 18:00 Fredrikstad - Bryne H
mandag 10.oktober klokken 18:00 Ranheim - Kongsvinger H
mandag 10.oktober klokken 18:00 Sandnes Ulf - Grorud H
mandag 10.oktober klokken 18:00 Åsane - Raufoss U
søndag 9.oktober klokken 14:00 Skeid - Start U
søndag 9.oktober klokken 14:00 Sogndal - Stjørdals Blink H
mandag 10.oktober klokken 18:00 KFUM - Stabæk B
mandag 10.oktober klokken 18:00 Fredrikstad - Bryne H
mandag 10.oktober klokken 18:00 Ranheim - Kongsvinger H
mandag 10.oktober klokken 18:00 Sandnes Ulf - Grorud H
mandag 10.oktober klokken 18:00 Åsane - Raufoss U
- busemannen
- Innlegg: 864
- Sted: Lauvtjern
LØRDAG 8.OKTOBER klokken 16:00 Mjøndalen - Brann B
søndag 9.oktober klokken 14:00 Skeid - Start B
søndag 9.oktober klokken 14:00 Sogndal - Stjørdals Blink H
mandag 10.oktober klokken 18:00 KFUM - Stabæk B
mandag 10.oktober klokken 18:00 Fredrikstad - Bryne H
mandag 10.oktober klokken 18:00 Ranheim - Kongsvinger H
mandag 10.oktober klokken 18:00 Sandnes Ulf - Grorud H
mandag 10.oktober klokken 18:00 Åsane - Raufoss U
søndag 9.oktober klokken 14:00 Skeid - Start B
søndag 9.oktober klokken 14:00 Sogndal - Stjørdals Blink H
mandag 10.oktober klokken 18:00 KFUM - Stabæk B
mandag 10.oktober klokken 18:00 Fredrikstad - Bryne H
mandag 10.oktober klokken 18:00 Ranheim - Kongsvinger H
mandag 10.oktober klokken 18:00 Sandnes Ulf - Grorud H
mandag 10.oktober klokken 18:00 Åsane - Raufoss U
RUNDE 27 KLAR TIL TIPPING
LØRDAG 8.OKTOBER klokken 16:00 Mjøndalen - BrannB
søndag 9.oktober klokken 14:00 Skeid - StartB
søndag 9.oktober klokken 14:00 Sogndal - Stjørdals BlinkH
mandag 10.oktober klokken 18:00 KFUM - StabækU
mandag 10.oktober klokken 18:00 Fredrikstad - BryneU
mandag 10.oktober klokken 18:00 Ranheim - KongsvingerH
mandag 10.oktober klokken 18:00 Sandnes Ulf - GrorudH
mandag 10.oktober klokken 18:00 Åsane - RaufossU
LØRDAG 8.OKTOBER klokken 16:00 Mjøndalen - BrannB
søndag 9.oktober klokken 14:00 Skeid - StartB
søndag 9.oktober klokken 14:00 Sogndal - Stjørdals BlinkH
mandag 10.oktober klokken 18:00 KFUM - StabækU
mandag 10.oktober klokken 18:00 Fredrikstad - BryneU
mandag 10.oktober klokken 18:00 Ranheim - KongsvingerH
mandag 10.oktober klokken 18:00 Sandnes Ulf - GrorudH
mandag 10.oktober klokken 18:00 Åsane - RaufossU
LØRDAG 8.OKTOBER klokken 16:00 Mjøndalen - Brann U
søndag 9.oktober klokken 14:00 Skeid - Start B
søndag 9.oktober klokken 14:00 Sogndal - Stjørdals Blink H
mandag 10.oktober klokken 18:00 KFUM - Stabæk H
mandag 10.oktober klokken 18:00 Fredrikstad - Bryne H
mandag 10.oktober klokken 18:00 Ranheim - Kongsvinger B
mandag 10.oktober klokken 18:00 Sandnes Ulf - Grorud B
mandag 10.oktober klokken 18:00 Åsane - Raufoss B
søndag 9.oktober klokken 14:00 Skeid - Start B
søndag 9.oktober klokken 14:00 Sogndal - Stjørdals Blink H
mandag 10.oktober klokken 18:00 KFUM - Stabæk H
mandag 10.oktober klokken 18:00 Fredrikstad - Bryne H
mandag 10.oktober klokken 18:00 Ranheim - Kongsvinger B
mandag 10.oktober klokken 18:00 Sandnes Ulf - Grorud B
mandag 10.oktober klokken 18:00 Åsane - Raufoss B
RUNDE 27 KLAR TIL TIPPING
LØRDAG 8.OKTOBER klokken 16:00 Mjøndalen - Brann: B
søndag 9.oktober klokken 14:00 Skeid - Start: B
søndag 9.oktober klokken 14:00 Sogndal - Stjørdals Blink: H
mandag 10.oktober klokken 18:00 KFUM - Stabæk: B
mandag 10.oktober klokken 18:00 Fredrikstad - Bryne: H
mandag 10.oktober klokken 18:00 Ranheim - Kongsvinger: H
mandag 10.oktober klokken 18:00 Sandnes Ulf - Grorud: H
mandag 10.oktober klokken 18:00 Åsane - Raufoss: U
LØRDAG 8.OKTOBER klokken 16:00 Mjøndalen - Brann: B
søndag 9.oktober klokken 14:00 Skeid - Start: B
søndag 9.oktober klokken 14:00 Sogndal - Stjørdals Blink: H
mandag 10.oktober klokken 18:00 KFUM - Stabæk: B
mandag 10.oktober klokken 18:00 Fredrikstad - Bryne: H
mandag 10.oktober klokken 18:00 Ranheim - Kongsvinger: H
mandag 10.oktober klokken 18:00 Sandnes Ulf - Grorud: H
mandag 10.oktober klokken 18:00 Åsane - Raufoss: U
LØRDAG 8.OKTOBER klokken 16:00 Mjøndalen - Brann: B
søndag 9.oktober klokken 14:00 Skeid - Start: H
søndag 9.oktober klokken 14:00 Sogndal - Stjørdals Blink: H
mandag 10.oktober klokken 18:00 KFUM - Stabæk: B
mandag 10.oktober klokken 18:00 Fredrikstad - Bryne: H
mandag 10.oktober klokken 18:00 Ranheim - Kongsvinger: U
mandag 10.oktober klokken 18:00 Sandnes Ulf - Grorud: H
mandag 10.oktober klokken 18:00 Åsane - Raufoss: U
søndag 9.oktober klokken 14:00 Skeid - Start: H
søndag 9.oktober klokken 14:00 Sogndal - Stjørdals Blink: H
mandag 10.oktober klokken 18:00 KFUM - Stabæk: B
mandag 10.oktober klokken 18:00 Fredrikstad - Bryne: H
mandag 10.oktober klokken 18:00 Ranheim - Kongsvinger: U
mandag 10.oktober klokken 18:00 Sandnes Ulf - Grorud: H
mandag 10.oktober klokken 18:00 Åsane - Raufoss: U
-
- Innlegg: 767
LØRDAG 8.OKTOBER klokken 16:00 Mjøndalen - Brann B
søndag 9.oktober klokken 14:00 Skeid - Start B
søndag 9.oktober klokken 14:00 Sogndal - Stjørdals Blink H
mandag 10.oktober klokken 18:00 KFUM - Stabæk B
mandag 10.oktober klokken 18:00 Fredrikstad - Bryne H
mandag 10.oktober klokken 18:00 Ranheim - Kongsvinger H
mandag 10.oktober klokken 18:00 Sandnes Ulf - Grorud H
mandag 10.oktober klokken 18:00 Åsane - Raufoss H
søndag 9.oktober klokken 14:00 Skeid - Start B
søndag 9.oktober klokken 14:00 Sogndal - Stjørdals Blink H
mandag 10.oktober klokken 18:00 KFUM - Stabæk B
mandag 10.oktober klokken 18:00 Fredrikstad - Bryne H
mandag 10.oktober klokken 18:00 Ranheim - Kongsvinger H
mandag 10.oktober klokken 18:00 Sandnes Ulf - Grorud H
mandag 10.oktober klokken 18:00 Åsane - Raufoss H
LØRDAG 8.OKTOBER klokken 16:00 Mjøndalen - Brann B
søndag 9.oktober klokken 14:00 Skeid - Start B
søndag 9.oktober klokken 14:00 Sogndal - Stjørdals Blink H
mandag 10.oktober klokken 18:00 KFUM - Stabæk B
mandag 10.oktober klokken 18:00 Fredrikstad - Bryne H
mandag 10.oktober klokken 18:00 Ranheim - Kongsvinger U
mandag 10.oktober klokken 18:00 Sandnes Ulf - Grorud H
mandag 10.oktober klokken 18:00 Åsane - Raufoss U
søndag 9.oktober klokken 14:00 Skeid - Start B
søndag 9.oktober klokken 14:00 Sogndal - Stjørdals Blink H
mandag 10.oktober klokken 18:00 KFUM - Stabæk B
mandag 10.oktober klokken 18:00 Fredrikstad - Bryne H
mandag 10.oktober klokken 18:00 Ranheim - Kongsvinger U
mandag 10.oktober klokken 18:00 Sandnes Ulf - Grorud H
mandag 10.oktober klokken 18:00 Åsane - Raufoss U
LØRDAG 8.OKTOBER klokken 16:00 Mjøndalen - Brann B
søndag 9.oktober klokken 14:00 Skeid - Start B
søndag 9.oktober klokken 14:00 Sogndal - Stjørdals Blink H
mandag 10.oktober klokken 18:00 KFUM - Stabæk U
mandag 10.oktober klokken 18:00 Fredrikstad - Bryne H
mandag 10.oktober klokken 18:00 Ranheim - Kongsvinger H
mandag 10.oktober klokken 18:00 Sandnes Ulf - Grorud H
mandag 10.oktober klokken 18:00 Åsane - Raufoss B
søndag 9.oktober klokken 14:00 Skeid - Start B
søndag 9.oktober klokken 14:00 Sogndal - Stjørdals Blink H
mandag 10.oktober klokken 18:00 KFUM - Stabæk U
mandag 10.oktober klokken 18:00 Fredrikstad - Bryne H
mandag 10.oktober klokken 18:00 Ranheim - Kongsvinger H
mandag 10.oktober klokken 18:00 Sandnes Ulf - Grorud H
mandag 10.oktober klokken 18:00 Åsane - Raufoss B
LØRDAG 8.OKTOBER klokken 16:00 Mjøndalen - Brann B
søndag 9.oktober klokken 14:00 Skeid - Start U
søndag 9.oktober klokken 14:00 Sogndal - Stjørdals Blink H
mandag 10.oktober klokken 18:00 KFUM - Stabæk B
mandag 10.oktober klokken 18:00 Fredrikstad - Bryne H
mandag 10.oktober klokken 18:00 Ranheim - Kongsvinger U
mandag 10.oktober klokken 18:00 Sandnes Ulf - Grorud H
mandag 10.oktober klokken 18:00 Åsane - Raufoss U
søndag 9.oktober klokken 14:00 Skeid - Start U
søndag 9.oktober klokken 14:00 Sogndal - Stjørdals Blink H
mandag 10.oktober klokken 18:00 KFUM - Stabæk B
mandag 10.oktober klokken 18:00 Fredrikstad - Bryne H
mandag 10.oktober klokken 18:00 Ranheim - Kongsvinger U
mandag 10.oktober klokken 18:00 Sandnes Ulf - Grorud H
mandag 10.oktober klokken 18:00 Åsane - Raufoss U
LØRDAG 8.OKTOBER klokken 16:00 Mjøndalen - Brann B
søndag 9.oktober klokken 14:00 Skeid - Start B
søndag 9.oktober klokken 14:00 Sogndal - Stjørdals Blink H
mandag 10.oktober klokken 18:00 KFUM - Stabæk B
mandag 10.oktober klokken 18:00 Fredrikstad - Bryne H
mandag 10.oktober klokken 18:00 Ranheim - Kongsvinger U
mandag 10.oktober klokken 18:00 Sandnes Ulf - Grorud H
mandag 10.oktober klokken 18:00 Åsane - Raufoss U
søndag 9.oktober klokken 14:00 Skeid - Start B
søndag 9.oktober klokken 14:00 Sogndal - Stjørdals Blink H
mandag 10.oktober klokken 18:00 KFUM - Stabæk B
mandag 10.oktober klokken 18:00 Fredrikstad - Bryne H
mandag 10.oktober klokken 18:00 Ranheim - Kongsvinger U
mandag 10.oktober klokken 18:00 Sandnes Ulf - Grorud H
mandag 10.oktober klokken 18:00 Åsane - Raufoss U
RUNDE 27 KLAR TIL TIPPING
LØRDAG 8.OKTOBER klokken 16:00 Mjøndalen - Brann B
søndag 9.oktober klokken 14:00 Skeid - Start B
søndag 9.oktober klokken 14:00 Sogndal - Stjørdals Blink H
mandag 10.oktober klokken 18:00 KFUM - Stabæk B
mandag 10.oktober klokken 18:00 Fredrikstad - Bryne H
mandag 10.oktober klokken 18:00 Ranheim - Kongsvinger B
mandag 10.oktober klokken 18:00 Sandnes Ulf - Grorud H
mandag 10.oktober klokken 18:00 Åsane - Raufoss H
LØRDAG 8.OKTOBER klokken 16:00 Mjøndalen - Brann B
søndag 9.oktober klokken 14:00 Skeid - Start B
søndag 9.oktober klokken 14:00 Sogndal - Stjørdals Blink H
mandag 10.oktober klokken 18:00 KFUM - Stabæk B
mandag 10.oktober klokken 18:00 Fredrikstad - Bryne H
mandag 10.oktober klokken 18:00 Ranheim - Kongsvinger B
mandag 10.oktober klokken 18:00 Sandnes Ulf - Grorud H
mandag 10.oktober klokken 18:00 Åsane - Raufoss H
LØRDAG 8.OKTOBER klokken 16:00 Mjøndalen - Brann H
søndag 9.oktober klokken 14:00 Skeid - Start B
søndag 9.oktober klokken 14:00 Sogndal - Stjørdals Blink H
mandag 10.oktober klokken 18:00 KFUM - Stabæk H
mandag 10.oktober klokken 18:00 Fredrikstad - Bryne H
mandag 10.oktober klokken 18:00 Ranheim - Kongsvinger H
mandag 10.oktober klokken 18:00 Sandnes Ulf - Grorud H
mandag 10.oktober klokken 18:00 Åsane - Raufoss U
søndag 9.oktober klokken 14:00 Skeid - Start B
søndag 9.oktober klokken 14:00 Sogndal - Stjørdals Blink H
mandag 10.oktober klokken 18:00 KFUM - Stabæk H
mandag 10.oktober klokken 18:00 Fredrikstad - Bryne H
mandag 10.oktober klokken 18:00 Ranheim - Kongsvinger H
mandag 10.oktober klokken 18:00 Sandnes Ulf - Grorud H
mandag 10.oktober klokken 18:00 Åsane - Raufoss U
LØRDAG 8.OKTOBER klokken 16:00 Mjøndalen - Brann B
søndag 9.oktober klokken 14:00 Skeid - Start B
søndag 9.oktober klokken 14:00 Sogndal - Stjørdals Blink U
mandag 10.oktober klokken 18:00 KFUM - Stabæk U
mandag 10.oktober klokken 18:00 Fredrikstad - Bryne H
mandag 10.oktober klokken 18:00 Ranheim - Kongsvinger B
mandag 10.oktober klokken 18:00 Sandnes Ulf - Grorud U
mandag 10.oktober klokken 18:00 Åsane - Raufoss U
søndag 9.oktober klokken 14:00 Skeid - Start B
søndag 9.oktober klokken 14:00 Sogndal - Stjørdals Blink U
mandag 10.oktober klokken 18:00 KFUM - Stabæk U
mandag 10.oktober klokken 18:00 Fredrikstad - Bryne H
mandag 10.oktober klokken 18:00 Ranheim - Kongsvinger B
mandag 10.oktober klokken 18:00 Sandnes Ulf - Grorud U
mandag 10.oktober klokken 18:00 Åsane - Raufoss U
søndag 9.oktober klokken 14:00 Skeid - Start B
søndag 9.oktober klokken 14:00 Sogndal - Stjørdals Blink H
mandag 10.oktober klokken 18:00 KFUM - Stabæk B
mandag 10.oktober klokken 18:00 Fredrikstad - Bryne H
mandag 10.oktober klokken 18:00 Ranheim - Kongsvinger U
mandag 10.oktober klokken 18:00 Sandnes Ulf - Grorud H
mandag 10.oktober klokken 18:00 Åsane - Raufoss H
søndag 9.oktober klokken 14:00 Sogndal - Stjørdals Blink H
mandag 10.oktober klokken 18:00 KFUM - Stabæk B
mandag 10.oktober klokken 18:00 Fredrikstad - Bryne H
mandag 10.oktober klokken 18:00 Ranheim - Kongsvinger U
mandag 10.oktober klokken 18:00 Sandnes Ulf - Grorud H
mandag 10.oktober klokken 18:00 Åsane - Raufoss H
Create an account or sign in to join the discussion
You need to be a member in order to post a reply
Create an account
Not a member? register to join our community
Members can start their own topics & subscribe to topics
It’s free and only takes a minute