OBOS 2022 - TIPPETRÅD HVER RUNDE
-
- Innlegg: 4967
OBOS 2022 - TIPPETRÅD HVER RUNDE
1. REGELVERK FOR TIPPINGEN FOR SESONG 2022
Regelverket og konurranseformen er det samme som for 2021.
Ved ekstraordinære hendelser som ikke dekkes nedenfor, så får vi finne metoder
for å løse det.
Videre opprettes et selvmeldingssystem for de som ønsker og kan det.
Det betyr at en som tipper kan levere inn sin egen poengsum for en runde når runden er ferdigspilt, men dette er ingen betingelse.
Det er da 1 poeng for korrekt av H-U-B som før.
A- Hver kamp tippes med ett av følgende tegn: H U B (hjemme, uavgjort, borte).
B- Tips på en gitt kamp må være levert inn minst 1 minutt før kampen starter.
Klokka på FRIDISKUJON (DETTE FORUMET) registrerer tid for levering av tipsene.
C- Innleverte tips kan endres helt fram til og med tidspunktet nevnt i punkt B.
Det nyeste tipset er det gjeldende.
ANNET
En deltaker kan dermed oppnå 0 til 8 poeng per runde.
Hvis en kamp blir annullert og aldri spilt (slik som Sandnes Ulf - Strømmen i 2019), så vil det ikke
bli utdelt noen poeng for denne kampen. Den strykes.
2. KONKURRANSER
A -Hovedkonkurranse kalt: World Cup
Dette betyr at de 25 beste rundene teller.
For hver deltaker vil altså de 5 dårligste rundene strykes.
Men enhver deltaker vil uansett ha 25 tellende runder eller ha alle runder som
tellende hvis antall runder man har deltatt i er 25 eller færre.
Maksimal poengsum i denne konkurransen vil da være: 25*8 = 200 poeng.
Oversikt for denne konkurransen vil normalt komme etter runde 15.
B - Sekundærkonkurranse 1 - total poengsum over alle runder
Her vil altså 30*8=240 poeng være det maksimale.
Alle runder teller.
C - Sekundærkonkurranse 2 - antall runder man vinner alene
Når en deltaker alene får høyest poengsum i en runde gis 1 poeng i denne konkurransen.
Teoretisk kan en deltaker få 30*1=30 poeng her.
D - Sekundærkonkurranse 3 - antall runder med 1.plasser
Her teller om man vinner alene (jamfør punkt 2C), eller om man deler førsteplassen med andre.
3. KÅRE VINNER AV HOVEDKONKURRANSEN - PUNKT 2A
A- Den som har flest poeng på sine 25 beste runder vinner.
B - Hvis flere deltakere har lik poengsum etter punkt 3A så
a - er vinneren den med flest poeng totalt (Punkt 2B)
b -hvis vinner ikke kan kåres etter a så vinner den med flest poeng i konkurranse 2C
c -hvis vinner ikke kan kåres etter noen av de nevnte punkter vinner den med flest poeng i konkurranse 2D
Hvis man så ikke har kunnet kåre noen vinner, så må vi ty til kvalifiseringskampene til Eliteserien 2023.
Regler for det får vi komme tilbake til.
Bemerk:
For de andre konkurransene enn World Cup er det ikke noen regler for å kåre noen alenevinner.
4 -BRUK AV TRÅDEN
For at det skal bli mest mulig oversiktlig og lettest å administrere så vennligst bare bruk tråden til denne tippingen.
(for enklere å administrere det av undertegnede...=-
Feil i utlagte kamper og i poengtelling må påpekes raskest mulig.
Men alle gode innspill er selvsagt lovlige.
Vi kan lage en egen 'chattetråd' vedrørende tippetråden.
Regelverket og konurranseformen er det samme som for 2021.
Ved ekstraordinære hendelser som ikke dekkes nedenfor, så får vi finne metoder
for å løse det.
Videre opprettes et selvmeldingssystem for de som ønsker og kan det.
Det betyr at en som tipper kan levere inn sin egen poengsum for en runde når runden er ferdigspilt, men dette er ingen betingelse.
Det er da 1 poeng for korrekt av H-U-B som før.
A- Hver kamp tippes med ett av følgende tegn: H U B (hjemme, uavgjort, borte).
B- Tips på en gitt kamp må være levert inn minst 1 minutt før kampen starter.
Klokka på FRIDISKUJON (DETTE FORUMET) registrerer tid for levering av tipsene.
C- Innleverte tips kan endres helt fram til og med tidspunktet nevnt i punkt B.
Det nyeste tipset er det gjeldende.
ANNET
En deltaker kan dermed oppnå 0 til 8 poeng per runde.
Hvis en kamp blir annullert og aldri spilt (slik som Sandnes Ulf - Strømmen i 2019), så vil det ikke
bli utdelt noen poeng for denne kampen. Den strykes.
2. KONKURRANSER
A -Hovedkonkurranse kalt: World Cup
Dette betyr at de 25 beste rundene teller.
For hver deltaker vil altså de 5 dårligste rundene strykes.
Men enhver deltaker vil uansett ha 25 tellende runder eller ha alle runder som
tellende hvis antall runder man har deltatt i er 25 eller færre.
Maksimal poengsum i denne konkurransen vil da være: 25*8 = 200 poeng.
Oversikt for denne konkurransen vil normalt komme etter runde 15.
B - Sekundærkonkurranse 1 - total poengsum over alle runder
Her vil altså 30*8=240 poeng være det maksimale.
Alle runder teller.
C - Sekundærkonkurranse 2 - antall runder man vinner alene
Når en deltaker alene får høyest poengsum i en runde gis 1 poeng i denne konkurransen.
Teoretisk kan en deltaker få 30*1=30 poeng her.
D - Sekundærkonkurranse 3 - antall runder med 1.plasser
Her teller om man vinner alene (jamfør punkt 2C), eller om man deler førsteplassen med andre.
3. KÅRE VINNER AV HOVEDKONKURRANSEN - PUNKT 2A
A- Den som har flest poeng på sine 25 beste runder vinner.
B - Hvis flere deltakere har lik poengsum etter punkt 3A så
a - er vinneren den med flest poeng totalt (Punkt 2B)
b -hvis vinner ikke kan kåres etter a så vinner den med flest poeng i konkurranse 2C
c -hvis vinner ikke kan kåres etter noen av de nevnte punkter vinner den med flest poeng i konkurranse 2D
Hvis man så ikke har kunnet kåre noen vinner, så må vi ty til kvalifiseringskampene til Eliteserien 2023.
Regler for det får vi komme tilbake til.
Bemerk:
For de andre konkurransene enn World Cup er det ikke noen regler for å kåre noen alenevinner.
4 -BRUK AV TRÅDEN
For at det skal bli mest mulig oversiktlig og lettest å administrere så vennligst bare bruk tråden til denne tippingen.
(for enklere å administrere det av undertegnede...=-
Feil i utlagte kamper og i poengtelling må påpekes raskest mulig.
Men alle gode innspill er selvsagt lovlige.
Vi kan lage en egen 'chattetråd' vedrørende tippetråden.
-
- Innlegg: 4967
1.runde klar til tipping
lørdag 2.april klokken 16:00 Sandnes Ulf - Bryne
søndag 3.april klokken 15:00 Ranheim - Brann
søndag 3.april klokken 15:00 KFUM - Grorud
mandag 4.april klokken 17:30 Skeid - Stabæk
mandag 4.april klokken 18:00 Mjøndalen - Kongsvinger
mandag 4.april klokken 18:00 Fredrikstad - Stjørdal-Blink
mandag 4.april klokken 18:00 Sogndal - Raufoss
mandag 4.april klokken 18:00 Åsane - Start
lørdag 2.april klokken 16:00 Sandnes Ulf - Bryne
søndag 3.april klokken 15:00 Ranheim - Brann
søndag 3.april klokken 15:00 KFUM - Grorud
mandag 4.april klokken 17:30 Skeid - Stabæk
mandag 4.april klokken 18:00 Mjøndalen - Kongsvinger
mandag 4.april klokken 18:00 Fredrikstad - Stjørdal-Blink
mandag 4.april klokken 18:00 Sogndal - Raufoss
mandag 4.april klokken 18:00 Åsane - Start
-
- Innlegg: 4967
1.runde klar til tipping
lørdag 2.april klokken 16:00 Sandnes Ulf - Bryne U
søndag 3.april klokken 15:00 Ranheim - Brann B
søndag 3.april klokken 15:00 KFUM - Grorud H
mandag 4.april klokken 17:30 Skeid - Stabæk B
mandag 4.april klokken 18:00 Mjøndalen - Kongsvinger U
mandag 4.april klokken 18:00 Fredrikstad - Stjørdal-Blink H
mandag 4.april klokken 18:00 Sogndal - Raufoss H
mandag 4.april klokken 18:00 Åsane - Start B
lørdag 2.april klokken 16:00 Sandnes Ulf - Bryne U
søndag 3.april klokken 15:00 Ranheim - Brann B
søndag 3.april klokken 15:00 KFUM - Grorud H
mandag 4.april klokken 17:30 Skeid - Stabæk B
mandag 4.april klokken 18:00 Mjøndalen - Kongsvinger U
mandag 4.april klokken 18:00 Fredrikstad - Stjørdal-Blink H
mandag 4.april klokken 18:00 Sogndal - Raufoss H
mandag 4.april klokken 18:00 Åsane - Start B
lørdag 2.april klokken 16:00 Sandnes Ulf - Bryne H
søndag 3.april klokken 15:00 Ranheim - Brann B
søndag 3.april klokken 15:00 KFUM - Grorud H
mandag 4.april klokken 17:30 Skeid - Stabæk B
mandag 4.april klokken 18:00 Mjøndalen - Kongsvinger U
mandag 4.april klokken 18:00 Fredrikstad - Stjørdal-Blink H
mandag 4.april klokken 18:00 Sogndal - Raufoss H
mandag 4.april klokken 18:00 Åsane - Start B
søndag 3.april klokken 15:00 Ranheim - Brann B
søndag 3.april klokken 15:00 KFUM - Grorud H
mandag 4.april klokken 17:30 Skeid - Stabæk B
mandag 4.april klokken 18:00 Mjøndalen - Kongsvinger U
mandag 4.april klokken 18:00 Fredrikstad - Stjørdal-Blink H
mandag 4.april klokken 18:00 Sogndal - Raufoss H
mandag 4.april klokken 18:00 Åsane - Start B
Får prøve å være flinkere til å huske denne i år da!
lørdag 2.april klokken 16:00 Sandnes Ulf - Bryne H
søndag 3.april klokken 15:00 Ranheim - Brann U
søndag 3.april klokken 15:00 KFUM - Grorud H
mandag 4.april klokken 17:30 Skeid - Stabæk U
mandag 4.april klokken 18:00 Mjøndalen - Kongsvinger U
mandag 4.april klokken 18:00 Fredrikstad - Stjørdal-Blink H
mandag 4.april klokken 18:00 Sogndal - Raufoss U
mandag 4.april klokken 18:00 Åsane - Start B
lørdag 2.april klokken 16:00 Sandnes Ulf - Bryne H
søndag 3.april klokken 15:00 Ranheim - Brann U
søndag 3.april klokken 15:00 KFUM - Grorud H
mandag 4.april klokken 17:30 Skeid - Stabæk U
mandag 4.april klokken 18:00 Mjøndalen - Kongsvinger U
mandag 4.april klokken 18:00 Fredrikstad - Stjørdal-Blink H
mandag 4.april klokken 18:00 Sogndal - Raufoss U
mandag 4.april klokken 18:00 Åsane - Start B
1.runde klar til tipping
lørdag 2.april klokken 16:00 Sandnes Ulf - Bryne: H
søndag 3.april klokken 15:00 Ranheim - Brann: U
søndag 3.april klokken 15:00 KFUM - Grorud: H
mandag 4.april klokken 17:30 Skeid - Stabæk: B
mandag 4.april klokken 18:00 Mjøndalen - Kongsvinger: H
mandag 4.april klokken 18:00 Fredrikstad - Stjørdal-Blink: H
mandag 4.april klokken 18:00 Sogndal - Raufoss: H
mandag 4.april klokken 18:00 Åsane - Start: U
lørdag 2.april klokken 16:00 Sandnes Ulf - Bryne: H
søndag 3.april klokken 15:00 Ranheim - Brann: U
søndag 3.april klokken 15:00 KFUM - Grorud: H
mandag 4.april klokken 17:30 Skeid - Stabæk: B
mandag 4.april klokken 18:00 Mjøndalen - Kongsvinger: H
mandag 4.april klokken 18:00 Fredrikstad - Stjørdal-Blink: H
mandag 4.april klokken 18:00 Sogndal - Raufoss: H
mandag 4.april klokken 18:00 Åsane - Start: U
lørdag 2.april klokken 16:00 Sandnes Ulf - Bryne H
søndag 3.april klokken 15:00 Ranheim - Brann U
søndag 3.april klokken 15:00 KFUM - Grorud H
mandag 4.april klokken 17:30 Skeid - Stabæk B
mandag 4.april klokken 18:00 Mjøndalen - Kongsvinger H
mandag 4.april klokken 18:00 Fredrikstad - Stjørdal-Blink H
mandag 4.april klokken 18:00 Sogndal - Raufoss U
mandag 4.april klokken 18:00 Åsane - Start B
søndag 3.april klokken 15:00 Ranheim - Brann U
søndag 3.april klokken 15:00 KFUM - Grorud H
mandag 4.april klokken 17:30 Skeid - Stabæk B
mandag 4.april klokken 18:00 Mjøndalen - Kongsvinger H
mandag 4.april klokken 18:00 Fredrikstad - Stjørdal-Blink H
mandag 4.april klokken 18:00 Sogndal - Raufoss U
mandag 4.april klokken 18:00 Åsane - Start B
lørdag 2.april klokken 16:00 Sandnes Ulf - Bryne H
søndag 3.april klokken 15:00 Ranheim - Brann H
søndag 3.april klokken 15:00 KFUM - Grorud U
mandag 4.april klokken 17:30 Skeid - Stabæk H
mandag 4.april klokken 18:00 Mjøndalen - Kongsvinger B
mandag 4.april klokken 18:00 Fredrikstad - Stjørdal-Blink H
mandag 4.april klokken 18:00 Sogndal - Raufoss U
mandag 4.april klokken 18:00 Åsane - Start B
søndag 3.april klokken 15:00 Ranheim - Brann H
søndag 3.april klokken 15:00 KFUM - Grorud U
mandag 4.april klokken 17:30 Skeid - Stabæk H
mandag 4.april klokken 18:00 Mjøndalen - Kongsvinger B
mandag 4.april klokken 18:00 Fredrikstad - Stjørdal-Blink H
mandag 4.april klokken 18:00 Sogndal - Raufoss U
mandag 4.april klokken 18:00 Åsane - Start B
lørdag 2.april klokken 16:00 Sandnes Ulf - Bryne H
søndag 3.april klokken 15:00 Ranheim - Brann U
søndag 3.april klokken 15:00 KFUM - Grorud H
mandag 4.april klokken 17:30 Skeid - Stabæk B
mandag 4.april klokken 18:00 Mjøndalen - Kongsvinger H
mandag 4.april klokken 18:00 Fredrikstad - Stjørdal-Blink H
mandag 4.april klokken 18:00 Sogndal - Raufoss H
mandag 4.april klokken 18:00 Åsane - Start B
søndag 3.april klokken 15:00 Ranheim - Brann U
søndag 3.april klokken 15:00 KFUM - Grorud H
mandag 4.april klokken 17:30 Skeid - Stabæk B
mandag 4.april klokken 18:00 Mjøndalen - Kongsvinger H
mandag 4.april klokken 18:00 Fredrikstad - Stjørdal-Blink H
mandag 4.april klokken 18:00 Sogndal - Raufoss H
mandag 4.april klokken 18:00 Åsane - Start B
lørdag 2.april klokken 16:00 Sandnes Ulf - Bryne H
søndag 3.april klokken 15:00 Ranheim - Brann B
søndag 3.april klokken 15:00 KFUM - Grorud H
mandag 4.april klokken 17:30 Skeid - Stabæk B
mandag 4.april klokken 18:00 Mjøndalen - Kongsvinger H
mandag 4.april klokken 18:00 Fredrikstad - Stjørdal-Blink H
mandag 4.april klokken 18:00 Sogndal - Raufoss U
mandag 4.april klokken 18:00 Åsane - Start U
Spent på om spesielt Brann innfrir.
søndag 3.april klokken 15:00 Ranheim - Brann B
søndag 3.april klokken 15:00 KFUM - Grorud H
mandag 4.april klokken 17:30 Skeid - Stabæk B
mandag 4.april klokken 18:00 Mjøndalen - Kongsvinger H
mandag 4.april klokken 18:00 Fredrikstad - Stjørdal-Blink H
mandag 4.april klokken 18:00 Sogndal - Raufoss U
mandag 4.april klokken 18:00 Åsane - Start U
Spent på om spesielt Brann innfrir.
lørdag 2.april klokken 16:00 Sandnes Ulf - Bryne H
søndag 3.april klokken 15:00 Ranheim - Brann U
søndag 3.april klokken 15:00 KFUM - Grorud H
mandag 4.april klokken 17:30 Skeid - Stabæk U
mandag 4.april klokken 18:00 Mjøndalen - Kongsvinger H
mandag 4.april klokken 18:00 Fredrikstad - Stjørdal-Blink H
mandag 4.april klokken 18:00 Sogndal - Raufoss H
mandag 4.april klokken 18:00 Åsane - Start B
søndag 3.april klokken 15:00 Ranheim - Brann U
søndag 3.april klokken 15:00 KFUM - Grorud H
mandag 4.april klokken 17:30 Skeid - Stabæk U
mandag 4.april klokken 18:00 Mjøndalen - Kongsvinger H
mandag 4.april klokken 18:00 Fredrikstad - Stjørdal-Blink H
mandag 4.april klokken 18:00 Sogndal - Raufoss H
mandag 4.april klokken 18:00 Åsane - Start B
-
- Innlegg: 4967
lørdag 2.april klokken 16:00 Sandnes Ulf - Bryne H
søndag 3.april klokken 15:00 Ranheim - Brann B
søndag 3.april klokken 15:00 KFUM - Grorud H
mandag 4.april klokken 17:30 Skeid - Stabæk B
mandag 4.april klokken 18:00 Mjøndalen - Kongsvinger H
mandag 4.april klokken 18:00 Fredrikstad - Stjørdal-Blink H
mandag 4.april klokken 18:00 Sogndal - Raufoss H
mandag 4.april klokken 18:00 Åsane - Start H
søndag 3.april klokken 15:00 Ranheim - Brann B
søndag 3.april klokken 15:00 KFUM - Grorud H
mandag 4.april klokken 17:30 Skeid - Stabæk B
mandag 4.april klokken 18:00 Mjøndalen - Kongsvinger H
mandag 4.april klokken 18:00 Fredrikstad - Stjørdal-Blink H
mandag 4.april klokken 18:00 Sogndal - Raufoss H
mandag 4.april klokken 18:00 Åsane - Start H
lørdag 2.april klokken 16:00 Sandnes Ulf - Bryne H
søndag 3.april klokken 15:00 Ranheim - Brann U
søndag 3.april klokken 15:00 KFUM - Grorud H
mandag 4.april klokken 17:30 Skeid - Stabæk U
mandag 4.april klokken 18:00 Mjøndalen - Kongsvinger H
mandag 4.april klokken 18:00 Fredrikstad - Stjørdal-Blink H
mandag 4.april klokken 18:00 Sogndal - Raufoss H
mandag 4.april klokken 18:00 Åsane - Start U
søndag 3.april klokken 15:00 Ranheim - Brann U
søndag 3.april klokken 15:00 KFUM - Grorud H
mandag 4.april klokken 17:30 Skeid - Stabæk U
mandag 4.april klokken 18:00 Mjøndalen - Kongsvinger H
mandag 4.april klokken 18:00 Fredrikstad - Stjørdal-Blink H
mandag 4.april klokken 18:00 Sogndal - Raufoss H
mandag 4.april klokken 18:00 Åsane - Start U
- busemannen
- Innlegg: 864
- Sted: Lauvtjern
1.runde klar til tipping
lørdag 2.april klokken 16:00 Sandnes Ulf - Bryne H
søndag 3.april klokken 15:00 Ranheim - Brann U
søndag 3.april klokken 15:00 KFUM - Grorud B
mandag 4.april klokken 17:30 Skeid - Stabæk B
mandag 4.april klokken 18:00 Mjøndalen - Kongsvinger H
mandag 4.april klokken 18:00 Fredrikstad - Stjørdal-Blink H
mandag 4.april klokken 18:00 Sogndal - Raufoss H
mandag 4.april klokken 18:00 Åsane - Start B
lørdag 2.april klokken 16:00 Sandnes Ulf - Bryne H
søndag 3.april klokken 15:00 Ranheim - Brann U
søndag 3.april klokken 15:00 KFUM - Grorud B
mandag 4.april klokken 17:30 Skeid - Stabæk B
mandag 4.april klokken 18:00 Mjøndalen - Kongsvinger H
mandag 4.april klokken 18:00 Fredrikstad - Stjørdal-Blink H
mandag 4.april klokken 18:00 Sogndal - Raufoss H
mandag 4.april klokken 18:00 Åsane - Start B
1.runde klar til tipping
lørdag 2.april klokken 16:00 Sandnes Ulf - Bryne H
søndag 3.april klokken 15:00 Ranheim - Brann B
søndag 3.april klokken 15:00 KFUM - GrorudU
mandag 4.april klokken 17:30 Skeid - StabækB
mandag 4.april klokken 18:00 Mjøndalen - Kongsvinger H
mandag 4.april klokken 18:00 Fredrikstad - Stjørdal-Blink H
mandag 4.april klokken 18:00 Sogndal - Raufoss H
mandag 4.april klokken 18:00 Åsane - Start B
lørdag 2.april klokken 16:00 Sandnes Ulf - Bryne H
søndag 3.april klokken 15:00 Ranheim - Brann B
søndag 3.april klokken 15:00 KFUM - GrorudU
mandag 4.april klokken 17:30 Skeid - StabækB
mandag 4.april klokken 18:00 Mjøndalen - Kongsvinger H
mandag 4.april klokken 18:00 Fredrikstad - Stjørdal-Blink H
mandag 4.april klokken 18:00 Sogndal - Raufoss H
mandag 4.april klokken 18:00 Åsane - Start B
1.runde klar til tipping
lørdag 2.april klokken 16:00 Sandnes Ulf - Bryne U
søndag 3.april klokken 15:00 Ranheim - Brann H
søndag 3.april klokken 15:00 KFUM - Grorud H
mandag 4.april klokken 17:30 Skeid - Stabæk B
mandag 4.april klokken 18:00 Mjøndalen - Kongsvinger H
mandag 4.april klokken 18:00 Fredrikstad - Stjørdal-Blink H
mandag 4.april klokken 18:00 Sogndal - Raufoss U
mandag 4.april klokken 18:00 Åsane - Start H
lørdag 2.april klokken 16:00 Sandnes Ulf - Bryne U
søndag 3.april klokken 15:00 Ranheim - Brann H
søndag 3.april klokken 15:00 KFUM - Grorud H
mandag 4.april klokken 17:30 Skeid - Stabæk B
mandag 4.april klokken 18:00 Mjøndalen - Kongsvinger H
mandag 4.april klokken 18:00 Fredrikstad - Stjørdal-Blink H
mandag 4.april klokken 18:00 Sogndal - Raufoss U
mandag 4.april klokken 18:00 Åsane - Start H
-
- Innlegg: 767
lørdag 2.april klokken 16:00 Sandnes Ulf - Bryne H
søndag 3.april klokken 15:00 Ranheim - Brann U
søndag 3.april klokken 15:00 KFUM - Grorud H
mandag 4.april klokken 17:30 Skeid - Stabæk B
mandag 4.april klokken 18:00 Mjøndalen - Kongsvinger H
mandag 4.april klokken 18:00 Fredrikstad - Stjørdal-Blink H
mandag 4.april klokken 18:00 Sogndal - Raufoss H
mandag 4.april klokken 18:00 Åsane - Start U
søndag 3.april klokken 15:00 Ranheim - Brann U
søndag 3.april klokken 15:00 KFUM - Grorud H
mandag 4.april klokken 17:30 Skeid - Stabæk B
mandag 4.april klokken 18:00 Mjøndalen - Kongsvinger H
mandag 4.april klokken 18:00 Fredrikstad - Stjørdal-Blink H
mandag 4.april klokken 18:00 Sogndal - Raufoss H
mandag 4.april klokken 18:00 Åsane - Start U
1.runde klar til tipping
lørdag 2.april klokken 16:00 Sandnes Ulf - Bryne H
søndag 3.april klokken 15:00 Ranheim - Brann U
søndag 3.april klokken 15:00 KFUM - Grorud H
mandag 4.april klokken 17:30 Skeid - Stabæk B
mandag 4.april klokken 18:00 Mjøndalen - Kongsvinger H
mandag 4.april klokken 18:00 Fredrikstad - Stjørdal-Blink H
mandag 4.april klokken 18:00 Sogndal - Raufoss H
mandag 4.april klokken 18:00 Åsane - Start U
lørdag 2.april klokken 16:00 Sandnes Ulf - Bryne H
søndag 3.april klokken 15:00 Ranheim - Brann U
søndag 3.april klokken 15:00 KFUM - Grorud H
mandag 4.april klokken 17:30 Skeid - Stabæk B
mandag 4.april klokken 18:00 Mjøndalen - Kongsvinger H
mandag 4.april klokken 18:00 Fredrikstad - Stjørdal-Blink H
mandag 4.april klokken 18:00 Sogndal - Raufoss H
mandag 4.april klokken 18:00 Åsane - Start U
1.runde klar til tipping
lørdag 2.april klokken 16:00 Sandnes Ulf - Bryne H
søndag 3.april klokken 15:00 Ranheim - Brann U
søndag 3.april klokken 15:00 KFUM - Grorud H
mandag 4.april klokken 17:30 Skeid - Stabæk B
mandag 4.april klokken 18:00 Mjøndalen - Kongsvinger H
mandag 4.april klokken 18:00 Fredrikstad - Stjørdal-Blink H
mandag 4.april klokken 18:00 Sogndal - Raufoss U
mandag 4.april klokken 18:00 Åsane - Start B
lørdag 2.april klokken 16:00 Sandnes Ulf - Bryne H
søndag 3.april klokken 15:00 Ranheim - Brann U
søndag 3.april klokken 15:00 KFUM - Grorud H
mandag 4.april klokken 17:30 Skeid - Stabæk B
mandag 4.april klokken 18:00 Mjøndalen - Kongsvinger H
mandag 4.april klokken 18:00 Fredrikstad - Stjørdal-Blink H
mandag 4.april klokken 18:00 Sogndal - Raufoss U
mandag 4.april klokken 18:00 Åsane - Start B
1.runde klar til tipping
lørdag 2.april klokken 16:00 Sandnes Ulf - Bryne H
søndag 3.april klokken 15:00 Ranheim - Brann B
søndag 3.april klokken 15:00 KFUM - Grorud H
mandag 4.april klokken 17:30 Skeid - Stabæk B
mandag 4.april klokken 18:00 Mjøndalen - Kongsvinger H
mandag 4.april klokken 18:00 Fredrikstad - Stjørdal-Blink H
mandag 4.april klokken 18:00 Sogndal - Raufoss H
mandag 4.april klokken 18:00 Åsane - Start B
lørdag 2.april klokken 16:00 Sandnes Ulf - Bryne H
søndag 3.april klokken 15:00 Ranheim - Brann B
søndag 3.april klokken 15:00 KFUM - Grorud H
mandag 4.april klokken 17:30 Skeid - Stabæk B
mandag 4.april klokken 18:00 Mjøndalen - Kongsvinger H
mandag 4.april klokken 18:00 Fredrikstad - Stjørdal-Blink H
mandag 4.april klokken 18:00 Sogndal - Raufoss H
mandag 4.april klokken 18:00 Åsane - Start B
lørdag 2.april klokken 16:00 Sandnes Ulf - Bryne H
søndag 3.april klokken 15:00 Ranheim - Brann U
søndag 3.april klokken 15:00 KFUM - Grorud H
mandag 4.april klokken 17:30 Skeid - Stabæk B
mandag 4.april klokken 18:00 Mjøndalen - Kongsvinger B
mandag 4.april klokken 18:00 Fredrikstad - Stjørdal-Blink H
mandag 4.april klokken 18:00 Sogndal - Raufoss H
mandag 4.april klokken 18:00 Åsane - Start U
søndag 3.april klokken 15:00 Ranheim - Brann U
søndag 3.april klokken 15:00 KFUM - Grorud H
mandag 4.april klokken 17:30 Skeid - Stabæk B
mandag 4.april klokken 18:00 Mjøndalen - Kongsvinger B
mandag 4.april klokken 18:00 Fredrikstad - Stjørdal-Blink H
mandag 4.april klokken 18:00 Sogndal - Raufoss H
mandag 4.april klokken 18:00 Åsane - Start U
lørdag 2.april klokken 16:00 Sandnes Ulf - Bryne H
søndag 3.april klokken 15:00 Ranheim - Brann U
søndag 3.april klokken 15:00 KFUM - Grorud H
mandag 4.april klokken 17:30 Skeid - Stabæk B
mandag 4.april klokken 18:00 Mjøndalen - Kongsvinger H
mandag 4.april klokken 18:00 Fredrikstad - Stjørdal-Blink U
mandag 4.april klokken 18:00 Sogndal - Raufoss H
mandag 4.april klokken 18:00 Åsane -
søndag 3.april klokken 15:00 Ranheim - Brann U
søndag 3.april klokken 15:00 KFUM - Grorud H
mandag 4.april klokken 17:30 Skeid - Stabæk B
mandag 4.april klokken 18:00 Mjøndalen - Kongsvinger H
mandag 4.april klokken 18:00 Fredrikstad - Stjørdal-Blink U
mandag 4.april klokken 18:00 Sogndal - Raufoss H
mandag 4.april klokken 18:00 Åsane -
lørdag 2.april klokken 16:00 Sandnes Ulf - Bryne H
søndag 3.april klokken 15:00 Ranheim - Brann U
søndag 3.april klokken 15:00 KFUM - Grorud H
mandag 4.april klokken 17:30 Skeid - Stabæk B
mandag 4.april klokken 18:00 Mjøndalen - Kongsvinger H
mandag 4.april klokken 18:00 Fredrikstad - Stjørdal-Blink H
mandag 4.april klokken 18:00 Sogndal - Raufoss U
mandag 4.april klokken 18:00 Åsane - Start B
søndag 3.april klokken 15:00 Ranheim - Brann U
søndag 3.april klokken 15:00 KFUM - Grorud H
mandag 4.april klokken 17:30 Skeid - Stabæk B
mandag 4.april klokken 18:00 Mjøndalen - Kongsvinger H
mandag 4.april klokken 18:00 Fredrikstad - Stjørdal-Blink H
mandag 4.april klokken 18:00 Sogndal - Raufoss U
mandag 4.april klokken 18:00 Åsane - Start B
lørdag 2.april klokken 16:00 Sandnes Ulf - Bryne H
søndag 3.april klokken 15:00 Ranheim - Brann U
søndag 3.april klokken 15:00 KFUM - Grorud H
mandag 4.april klokken 17:30 Skeid - Stabæk B
mandag 4.april klokken 18:00 Mjøndalen - Kongsvinger H
mandag 4.april klokken 18:00 Fredrikstad - Stjørdal-Blink H
mandag 4.april klokken 18:00 Sogndal - Raufoss H
mandag 4.april klokken 18:00 Åsane - Start H
søndag 3.april klokken 15:00 Ranheim - Brann U
søndag 3.april klokken 15:00 KFUM - Grorud H
mandag 4.april klokken 17:30 Skeid - Stabæk B
mandag 4.april klokken 18:00 Mjøndalen - Kongsvinger H
mandag 4.april klokken 18:00 Fredrikstad - Stjørdal-Blink H
mandag 4.april klokken 18:00 Sogndal - Raufoss H
mandag 4.april klokken 18:00 Åsane - Start H
Create an account or sign in to join the discussion
You need to be a member in order to post a reply
Create an account
Not a member? register to join our community
Members can start their own topics & subscribe to topics
It’s free and only takes a minute