Eliteseriekonkurranse 2022 Runde 24
Eliteseriekonkurranse 2022 Runde 24
Stillingen etter 23 runder. Det gjenstår fortsatt 7 runder og mange poeng å kjempe om.
1. ms_8 129p+4p+6p=139p
2. busemannen 123p+4p+5p=132p
3. Nevi 120p+2p+8p=130p
4. Seeberik 113p+5p+7p=125p
5. Korgutt 114p+4p+5p=123p
6. FooDog 113p+4p+5p=122p
7. happykjeksbit 107p+5p+9p=121p
8. Barks 110p+4p+6p=120p
9. Citano 111p+2p+6p=119p
10. Arto. 109p+2p+7p=118p
11. CrimsonKing 107p+5p+5p=117p
12. Anti_tull 107p+2p+3p=112p
12. MrVain 102p+2p+8p=112p
14. GoingKori 104p+3p+4p=111p
14. heborres 97p+7p+7p=111p
16. Malacay 101p+2p+6p=109p
17. MrCooger 93p+7p+5p=105p
17. seriemester2013 96p+5p+4p=105p
19. Vikingen 96p+4p+4p=104p
20. Mia 99p+0p+4p=103p
21. Morander 95p+4p+3p=102p
22. bjoro33 85p+7p+8p=100p
22. newsflash 97p+3p+0p=100p
24. bigwin 88p+6p+4p=98p
25. 19Thomas92 96p
26. dada1977 79p+4p+6p=89p
27. lsklars 86p
28. Andtho01 54p+2p+4p=60p
29. Hunk 55p+3p=58p
30. chatin 56p
30. Mr.Meep 56p
32. Everenga 48p
33. dzk 44p
34. Bohemis 41p
34. LeSorcier 41p
36. brokburg 40p
37. Gunnar88 37p
37. HenryLegend 37p
39. Ziggy 35p
40. Ale 31p+3p=34p
40. Blirdetgull? 34p
42. SuperGunners10 28p
43. Hoppidioten 27p
44. kaldbayer 25p
45. Elvebakken 23p
46. be2mel 17p
47. JonSnow 13p
48. AcsOnFire 12p
49. TheIceman 10p
50. Art 3p
51. Borealis88 2p
1. ms_8 129p+4p+6p=139p
2. busemannen 123p+4p+5p=132p
3. Nevi 120p+2p+8p=130p
4. Seeberik 113p+5p+7p=125p
5. Korgutt 114p+4p+5p=123p
6. FooDog 113p+4p+5p=122p
7. happykjeksbit 107p+5p+9p=121p
8. Barks 110p+4p+6p=120p
9. Citano 111p+2p+6p=119p
10. Arto. 109p+2p+7p=118p
11. CrimsonKing 107p+5p+5p=117p
12. Anti_tull 107p+2p+3p=112p
12. MrVain 102p+2p+8p=112p
14. GoingKori 104p+3p+4p=111p
14. heborres 97p+7p+7p=111p
16. Malacay 101p+2p+6p=109p
17. MrCooger 93p+7p+5p=105p
17. seriemester2013 96p+5p+4p=105p
19. Vikingen 96p+4p+4p=104p
20. Mia 99p+0p+4p=103p
21. Morander 95p+4p+3p=102p
22. bjoro33 85p+7p+8p=100p
22. newsflash 97p+3p+0p=100p
24. bigwin 88p+6p+4p=98p
25. 19Thomas92 96p
26. dada1977 79p+4p+6p=89p
27. lsklars 86p
28. Andtho01 54p+2p+4p=60p
29. Hunk 55p+3p=58p
30. chatin 56p
30. Mr.Meep 56p
32. Everenga 48p
33. dzk 44p
34. Bohemis 41p
34. LeSorcier 41p
36. brokburg 40p
37. Gunnar88 37p
37. HenryLegend 37p
39. Ziggy 35p
40. Ale 31p+3p=34p
40. Blirdetgull? 34p
42. SuperGunners10 28p
43. Hoppidioten 27p
44. kaldbayer 25p
45. Elvebakken 23p
46. be2mel 17p
47. JonSnow 13p
48. AcsOnFire 12p
49. TheIceman 10p
50. Art 3p
51. Borealis88 2p
Neste runde spilles slik.
Lørdag 1.oktober kl.1600:
Tromsø vs Molde
Lørdag 1.oktober kl.1800:
Lillestrøm vs Bodø/Glimt
Vålerenga vs Strømsgodset
Søndag 2.oktober kl.1700:
Aalesund vs Viking
HamKam vs Jerv
FK Haugesund vs Odd
Sandefjord vs Sarpsborg08
Søndag 2.oktober kl.1900:
Kristiansund vs Rosenborg
Lørdag 1.oktober kl.1600:
Tromsø vs Molde
Lørdag 1.oktober kl.1800:
Lillestrøm vs Bodø/Glimt
Vålerenga vs Strømsgodset
Søndag 2.oktober kl.1700:
Aalesund vs Viking
HamKam vs Jerv
FK Haugesund vs Odd
Sandefjord vs Sarpsborg08
Søndag 2.oktober kl.1900:
Kristiansund vs Rosenborg
- busemannen
- Innlegg: 864
- Sted: Lauvtjern
Tromsø vs Molde 1-2
Lillestrøm vs Bodø/Glimt 1-1
Vålerenga vs Strømsgodset 2-1
Aalesund vs Viking 2-1
HamKam vs Jerv 2-1
FK Haugesund vs Odd 1-1
Sandefjord vs Sarpsborg08 2-1
Kristiansund vs Rosenborg 1-2
Lillestrøm vs Bodø/Glimt 1-1
Vålerenga vs Strømsgodset 2-1
Aalesund vs Viking 2-1
HamKam vs Jerv 2-1
FK Haugesund vs Odd 1-1
Sandefjord vs Sarpsborg08 2-1
Kristiansund vs Rosenborg 1-2
Tromsø vs Molde 2-2
Lillestrøm vs Bodø/Glimt 1-3
Vålerenga vs Strømsgodset 1-1
Aalesund vs Viking 1-3
HamKam vs Jerv 3-1
FK Haugesund vs Odd 3-1
Sandefjord vs Sarpsborg08 1-1
Kristiansund vs Rosenborg 0-4
Lillestrøm vs Bodø/Glimt 1-3
Vålerenga vs Strømsgodset 1-1
Aalesund vs Viking 1-3
HamKam vs Jerv 3-1
FK Haugesund vs Odd 3-1
Sandefjord vs Sarpsborg08 1-1
Kristiansund vs Rosenborg 0-4
Tromsø vs Molde 1-2
Lillestrøm vs Bodø/Glimt 2-1
Vålerenga vs Strømsgodset 2-1
Aalesund vs Viking 1-2
HamKam vs Jerv 1-1
FK Haugesund vs Odd 2-1
Sandefjord vs Sarpsborg08 2-1
Kristiansund vs Rosenborg 1-2
Lillestrøm vs Bodø/Glimt 2-1
Vålerenga vs Strømsgodset 2-1
Aalesund vs Viking 1-2
HamKam vs Jerv 1-1
FK Haugesund vs Odd 2-1
Sandefjord vs Sarpsborg08 2-1
Kristiansund vs Rosenborg 1-2
Lørdag 1.oktober kl.1600:
Tromsø vs Molde 1-2
Lørdag 1.oktober kl.1800:
Lillestrøm vs Bodø/Glimt 1-1
Vålerenga vs Strømsgodset 1-2
Søndag 2.oktober kl.1700:
Aalesund vs Viking 2-2
HamKam vs Jerv 2-0
FK Haugesund vs Odd 1-1
Sandefjord vs Sarpsborg08 2-1
Søndag 2.oktober kl.1900:
Kristiansund vs Rosenborg 1-3
Tromsø vs Molde 1-2
Lørdag 1.oktober kl.1800:
Lillestrøm vs Bodø/Glimt 1-1
Vålerenga vs Strømsgodset 1-2
Søndag 2.oktober kl.1700:
Aalesund vs Viking 2-2
HamKam vs Jerv 2-0
FK Haugesund vs Odd 1-1
Sandefjord vs Sarpsborg08 2-1
Søndag 2.oktober kl.1900:
Kristiansund vs Rosenborg 1-3
Lørdag 1.oktober kl.1600:
Tromsø vs Molde 0-2
Lørdag 1.oktober kl.1800:
Lillestrøm vs Bodø/Glimt 2-2
Vålerenga vs Strømsgodset 3-1
Søndag 2.oktober kl.1700:
Aalesund vs Viking 0-2
HamKam vs Jerv 2-0
FK Haugesund vs Odd 1-1
Sandefjord vs Sarpsborg08 2-3
Søndag 2.oktober kl.1900:
Kristiansund vs Rosenborg 0-2
Tromsø vs Molde 0-2
Lørdag 1.oktober kl.1800:
Lillestrøm vs Bodø/Glimt 2-2
Vålerenga vs Strømsgodset 3-1
Søndag 2.oktober kl.1700:
Aalesund vs Viking 0-2
HamKam vs Jerv 2-0
FK Haugesund vs Odd 1-1
Sandefjord vs Sarpsborg08 2-3
Søndag 2.oktober kl.1900:
Kristiansund vs Rosenborg 0-2
Lørdag 1.oktober kl.1600:
Tromsø vs Molde 2-3
Lørdag 1.oktober kl.1800:
Lillestrøm vs Bodø/Glimt 1-2
Vålerenga vs Strømsgodset 2-0
Søndag 2.oktober kl.1700:
Aalesund vs Viking 1-2
HamKam vs Jerv 0-0
FK Haugesund vs Odd 2-1
Sandefjord vs Sarpsborg08 1-3
Søndag 2.oktober kl.1900:
Kristiansund vs Rosenborg 2-2
Tromsø vs Molde 2-3
Lørdag 1.oktober kl.1800:
Lillestrøm vs Bodø/Glimt 1-2
Vålerenga vs Strømsgodset 2-0
Søndag 2.oktober kl.1700:
Aalesund vs Viking 1-2
HamKam vs Jerv 0-0
FK Haugesund vs Odd 2-1
Sandefjord vs Sarpsborg08 1-3
Søndag 2.oktober kl.1900:
Kristiansund vs Rosenborg 2-2
Lørdag 1.oktober kl.1600:
Tromsø vs Molde 1-2
Lørdag 1.oktober kl.1800:
Lillestrøm vs Bodø/Glimt 1-1
Vålerenga vs Strømsgodset 1-1
Søndag 2.oktober kl.1700:
Aalesund vs Viking 2-2
HamKam vs Jerv 1-1
FK Haugesund vs Odd 0-0
Sandefjord vs Sarpsborg08 1-3
Søndag 2.oktober kl.1900:
Kristiansund vs Rosenborg 1-2
Tromsø vs Molde 1-2
Lørdag 1.oktober kl.1800:
Lillestrøm vs Bodø/Glimt 1-1
Vålerenga vs Strømsgodset 1-1
Søndag 2.oktober kl.1700:
Aalesund vs Viking 2-2
HamKam vs Jerv 1-1
FK Haugesund vs Odd 0-0
Sandefjord vs Sarpsborg08 1-3
Søndag 2.oktober kl.1900:
Kristiansund vs Rosenborg 1-2
Neste runde spilles slik.
Lørdag 1.oktober kl.1600:
Tromsø vs Molde 0-2
Lørdag 1.oktober kl.1800:
Lillestrøm vs Bodø/Glimt 2-1
Vålerenga vs Strømsgodset 2-1
Søndag 2.oktober kl.1700:
Aalesund vs Viking 1-3
HamKam vs Jerv 3-0
FK Haugesund vs Odd 1-3
Sandefjord vs Sarpsborg08 1-1
Søndag 2.oktober kl.1900:
Kristiansund vs Rosenborg 1-2
Lørdag 1.oktober kl.1600:
Tromsø vs Molde 0-2
Lørdag 1.oktober kl.1800:
Lillestrøm vs Bodø/Glimt 2-1
Vålerenga vs Strømsgodset 2-1
Søndag 2.oktober kl.1700:
Aalesund vs Viking 1-3
HamKam vs Jerv 3-0
FK Haugesund vs Odd 1-3
Sandefjord vs Sarpsborg08 1-1
Søndag 2.oktober kl.1900:
Kristiansund vs Rosenborg 1-2
Lørdag 1.oktober kl.1600:
Tromsø vs Molde 2-2
Lørdag 1.oktober kl.1800:
Lillestrøm vs Bodø/Glimt 1-1
Vålerenga vs Strømsgodset 3-1
Søndag 2.oktober kl.1700:
Aalesund vs Viking 1-2
HamKam vs Jerv 2-2
Haugesund vs Odd 0-1
Sandefjord vs Sarpsborg08 2-1
Søndag 2.oktober kl.1900:
Kristiansund vs Rosenborg 1-3
Tromsø vs Molde 2-2
Lørdag 1.oktober kl.1800:
Lillestrøm vs Bodø/Glimt 1-1
Vålerenga vs Strømsgodset 3-1
Søndag 2.oktober kl.1700:
Aalesund vs Viking 1-2
HamKam vs Jerv 2-2
Haugesund vs Odd 0-1
Sandefjord vs Sarpsborg08 2-1
Søndag 2.oktober kl.1900:
Kristiansund vs Rosenborg 1-3
Tromsø vs Molde 1-2
Lillestrøm vs Bodø/Glimt 1-2
Vålerenga vs Strømsgodset 3-1
Aalesund vs Viking 1-1
HamKam vs Jerv 2-1
FK Haugesund vs Odd 2-1
Sandefjord vs Sarpsborg08 1-2
Kristiansund vs Rosenborg 2-2
Lillestrøm vs Bodø/Glimt 1-2
Vålerenga vs Strømsgodset 3-1
Aalesund vs Viking 1-1
HamKam vs Jerv 2-1
FK Haugesund vs Odd 2-1
Sandefjord vs Sarpsborg08 1-2
Kristiansund vs Rosenborg 2-2
Lørdag 1.oktober kl.1600:
Tromsø vs Molde 1-2
Lørdag 1.oktober kl.1800:
Lillestrøm vs Bodø/Glimt 2-3
Vålerenga vs Strømsgodset 1-2
Søndag 2.oktober kl.1700:
Aalesund vs Viking 0-3
HamKam vs Jerv 0-1
FK Haugesund vs Odd 2-0
Sandefjord vs Sarpsborg08 1-3
Søndag 2.oktober kl.1900:
Kristiansund vs Rosenborg 0-3
Tromsø vs Molde 1-2
Lørdag 1.oktober kl.1800:
Lillestrøm vs Bodø/Glimt 2-3
Vålerenga vs Strømsgodset 1-2
Søndag 2.oktober kl.1700:
Aalesund vs Viking 0-3
HamKam vs Jerv 0-1
FK Haugesund vs Odd 2-0
Sandefjord vs Sarpsborg08 1-3
Søndag 2.oktober kl.1900:
Kristiansund vs Rosenborg 0-3
- seriemester2013
- Innlegg: 3970
Lørdag 1.oktober kl.1600:
Tromsø vs Molde 2-1
Lørdag 1.oktober kl.1800:
Lillestrøm vs Bodø/Glimt 1-3
Vålerenga vs Strømsgodset 3-1
Søndag 2.oktober kl.1700:
Aalesund vs Viking 2-2
HamKam vs Jerv 2-1
FK Haugesund vs Odd 3-1
Sandefjord vs Sarpsborg08 2-2
Søndag 2.oktober kl.1900:
Kristiansund vs Rosenborg 2-1
Tromsø vs Molde 2-1
Lørdag 1.oktober kl.1800:
Lillestrøm vs Bodø/Glimt 1-3
Vålerenga vs Strømsgodset 3-1
Søndag 2.oktober kl.1700:
Aalesund vs Viking 2-2
HamKam vs Jerv 2-1
FK Haugesund vs Odd 3-1
Sandefjord vs Sarpsborg08 2-2
Søndag 2.oktober kl.1900:
Kristiansund vs Rosenborg 2-1
Lørdag 1.oktober kl.1600:
Tromsø vs Molde 2-2
Lørdag 1.oktober kl.1800:
Lillestrøm vs Bodø/Glimt 2-1
Vålerenga vs Strømsgodset 3-2
Søndag 2.oktober kl.1700:
Aalesund vs Viking 2-2
HamKam vs Jerv 3-1
FK Haugesund vs Odd 4-2
Sandefjord vs Sarpsborg08 2-2
Søndag 2.oktober kl.1900:
Kristiansund vs Rosenborg 2-1
Tromsø vs Molde 2-2
Lørdag 1.oktober kl.1800:
Lillestrøm vs Bodø/Glimt 2-1
Vålerenga vs Strømsgodset 3-2
Søndag 2.oktober kl.1700:
Aalesund vs Viking 2-2
HamKam vs Jerv 3-1
FK Haugesund vs Odd 4-2
Sandefjord vs Sarpsborg08 2-2
Søndag 2.oktober kl.1900:
Kristiansund vs Rosenborg 2-1
Tromsø vs Molde 2-2
Lillestrøm vs Bodø/Glimt 2-2
Vålerenga vs Strømsgodset 4-0
Aalesund vs Viking 2-1
HamKam vs Jerv 2-1
FK Haugesund vs Odd 2-1
Sandefjord vs Sarpsborg08 1-1
Kristiansund vs Rosenborg 1-3
Lillestrøm vs Bodø/Glimt 2-2
Vålerenga vs Strømsgodset 4-0
Aalesund vs Viking 2-1
HamKam vs Jerv 2-1
FK Haugesund vs Odd 2-1
Sandefjord vs Sarpsborg08 1-1
Kristiansund vs Rosenborg 1-3
Tromsø vs Molde 3-1
Lillestrøm vs Bodø/Glimt 1-1
Vålerenga vs Strømsgodset 4-2
Aalesund vs Viking 2-2
HamKam vs Jerv 1-1
FK Haugesund vs Odd 4-0
Sandefjord vs Sarpsborg08 1-2
Kristiansund vs Rosenborg 1-2
Lillestrøm vs Bodø/Glimt 1-1
Vålerenga vs Strømsgodset 4-2
Aalesund vs Viking 2-2
HamKam vs Jerv 1-1
FK Haugesund vs Odd 4-0
Sandefjord vs Sarpsborg08 1-2
Kristiansund vs Rosenborg 1-2
Lørdag 1.oktober kl.1600:
Tromsø vs Molde 1-2
Lørdag 1.oktober kl.1800:
Lillestrøm vs Bodø/Glimt 1-2
Vålerenga vs Strømsgodset 2-1
Søndag 2.oktober kl.1700:
Aalesund vs Viking 1-1
HamKam vs Jerv 2-0
FK Haugesund vs Odd 1-1
Sandefjord vs Sarpsborg08 1-2
Søndag 2.oktober kl.1900:
Kristiansund vs Rosenborg 1-2
Tromsø vs Molde 1-2
Lørdag 1.oktober kl.1800:
Lillestrøm vs Bodø/Glimt 1-2
Vålerenga vs Strømsgodset 2-1
Søndag 2.oktober kl.1700:
Aalesund vs Viking 1-1
HamKam vs Jerv 2-0
FK Haugesund vs Odd 1-1
Sandefjord vs Sarpsborg08 1-2
Søndag 2.oktober kl.1900:
Kristiansund vs Rosenborg 1-2
Lørdag 1.oktober kl.1600:
Tromsø vs Molde 1-3
Lørdag 1.oktober kl.1800:
Lillestrøm vs Bodø/Glimt 2-2
Vålerenga vs Strømsgodset 2-0
Søndag 2.oktober kl.1700:
Aalesund vs Viking 1-1
HamKam vs Jerv 2-0
FK Haugesund vs Odd 1-2
Sandefjord vs Sarpsborg08 2-1
Søndag 2.oktober kl.1900:
Kristiansund vs Rosenborg 0-2
Tromsø vs Molde 1-3
Lørdag 1.oktober kl.1800:
Lillestrøm vs Bodø/Glimt 2-2
Vålerenga vs Strømsgodset 2-0
Søndag 2.oktober kl.1700:
Aalesund vs Viking 1-1
HamKam vs Jerv 2-0
FK Haugesund vs Odd 1-2
Sandefjord vs Sarpsborg08 2-1
Søndag 2.oktober kl.1900:
Kristiansund vs Rosenborg 0-2
Lørdag 1.oktober kl.1600:
Tromsø vs Molde 1-2
Lørdag 1.oktober kl.1800:
Lillestrøm vs Bodø/Glimt 1-3
Vålerenga vs Strømsgodset 3-0
Søndag 2.oktober kl.1700:
Aalesund vs Viking 2-1
HamKam vs Jerv 2-0
FK Haugesund vs Odd 3-1
Sandefjord vs Sarpsborg08 1-2
Søndag 2.oktober kl.1900:
Kristiansund vs Rosenborg 0-2
Tromsø vs Molde 1-2
Lørdag 1.oktober kl.1800:
Lillestrøm vs Bodø/Glimt 1-3
Vålerenga vs Strømsgodset 3-0
Søndag 2.oktober kl.1700:
Aalesund vs Viking 2-1
HamKam vs Jerv 2-0
FK Haugesund vs Odd 3-1
Sandefjord vs Sarpsborg08 1-2
Søndag 2.oktober kl.1900:
Kristiansund vs Rosenborg 0-2
Neste runde spilles slik.
Lørdag 1.oktober kl.1600:
Tromsø vs Molde 1-1
Lørdag 1.oktober kl.1800:
Lillestrøm vs Bodø/Glimt 2-1
Vålerenga vs Strømsgodset
Søndag 2.oktober kl.1700:
Aalesund vs Viking 2-1
HamKam vs Jerv 2-1
FK Haugesund vs Odd 2-1
Sandefjord vs Sarpsborg08 1-2
Søndag 2.oktober kl.1900:
Kristiansund vs Rosenborg 1-1
Lørdag 1.oktober kl.1600:
Tromsø vs Molde 1-1
Lørdag 1.oktober kl.1800:
Lillestrøm vs Bodø/Glimt 2-1
Vålerenga vs Strømsgodset
Søndag 2.oktober kl.1700:
Aalesund vs Viking 2-1
HamKam vs Jerv 2-1
FK Haugesund vs Odd 2-1
Sandefjord vs Sarpsborg08 1-2
Søndag 2.oktober kl.1900:
Kristiansund vs Rosenborg 1-1
Tromsø - Molde 0-2
Lillestrøm - Bodø/Glimt 1-3
Vålerenga - Strømsgodset 2-1
Aalesund - Viking 1-1
HamKam -Jerv 1-0
FK Haugesund - Odd 2-1
Sandefjord - Sarpsborg08 2-2
Kristiansund - Rosenborg 1-2
Lillestrøm - Bodø/Glimt 1-3
Vålerenga - Strømsgodset 2-1
Aalesund - Viking 1-1
HamKam -Jerv 1-0
FK Haugesund - Odd 2-1
Sandefjord - Sarpsborg08 2-2
Kristiansund - Rosenborg 1-2
Tromsø vs Molde 2-3
Lillestrøm vs Bodø/Glimt 1-3
Vålerenga vs Strømsgodset 3-1
Aalesund vs Viking 2-1
HamKam vs Jerv 4-1
FK Haugesund vs Odd 3-2
Sandefjord vs Sarpsborg08 4-1
Kristiansund vs Rosenborg 1-2
Lillestrøm vs Bodø/Glimt 1-3
Vålerenga vs Strømsgodset 3-1
Aalesund vs Viking 2-1
HamKam vs Jerv 4-1
FK Haugesund vs Odd 3-2
Sandefjord vs Sarpsborg08 4-1
Kristiansund vs Rosenborg 1-2
Lørdag 1.oktober kl.1600:
Tromsø vs Molde 0-2
Lørdag 1.oktober kl.1800:
Lillestrøm vs Bodø/Glimt 1-2
Vålerenga vs Strømsgodset 4-1
Søndag 2.oktober kl.1700:
Aalesund vs Viking 0-1
HamKam vs Jerv 1-0
FK Haugesund vs Odd 0-2
Sandefjord vs Sarpsborg08 1-1
Søndag 2.oktober kl.1900:
Kristiansund vs Rosenborg 2-1
Tromsø vs Molde 0-2
Lørdag 1.oktober kl.1800:
Lillestrøm vs Bodø/Glimt 1-2
Vålerenga vs Strømsgodset 4-1
Søndag 2.oktober kl.1700:
Aalesund vs Viking 0-1
HamKam vs Jerv 1-0
FK Haugesund vs Odd 0-2
Sandefjord vs Sarpsborg08 1-1
Søndag 2.oktober kl.1900:
Kristiansund vs Rosenborg 2-1
Tromsø - Molde 0-2
LSK - Glimt 1-2
Vålerenga - Godset 3-0
Aalesund - Viking 1-2
HamKam - Jerv 1-0
FKH - Odd 1-1
Sandefjord - S08 2-2
.
Kr.sund - Rosenborg 1-2
LSK - Glimt 1-2
Vålerenga - Godset 3-0
Aalesund - Viking 1-2
HamKam - Jerv 1-0
FKH - Odd 1-1
Sandefjord - S08 2-2
.
Kr.sund - Rosenborg 1-2
9pbusemannen skrev: ↑ons sep 28, 2022 11:29 am Tromsø vs Molde 1-2
Lillestrøm vs Bodø/Glimt 1-1
Vålerenga vs Strømsgodset 2-1
Aalesund vs Viking 2-1
HamKam vs Jerv 2-1
FK Haugesund vs Odd 1-1
Sandefjord vs Sarpsborg08 2-1
Kristiansund vs Rosenborg 1-2
6pMalacay skrev: ↑ons sep 28, 2022 2:14 pm Neste runde spilles slik.
Lørdag 1.oktober kl.1600:
Tromsø vs Molde 0 - 2
Lørdag 1.oktober kl.1800:
Lillestrøm vs Bodø/Glimt 2 - 1
Vålerenga vs Strømsgodset 2 - 0
Søndag 2.oktober kl.1700:
Aalesund vs Viking 1 - 1
HamKam vs Jerv 2 - 1
FK Haugesund vs Odd 1 - 0
Sandefjord vs Sarpsborg08 0 - 0
Søndag 2.oktober kl.1900:
Kristiansund vs Rosenborg 1 - 3
Create an account or sign in to join the discussion
You need to be a member in order to post a reply
Create an account
Not a member? register to join our community
Members can start their own topics & subscribe to topics
It’s free and only takes a minute