Treningskamper før seriestart
- Big George
- Innlegg: 7824
Treningskamper før seriestart
Da er det pån igjen. Vennligst legg inn treningskampene for din klubb ! Både Eliteserie og Obos og om din klubb er på nivå tre tar vi den og
Molde
Fredag 20. januar kl. 15.00: Molde - Viktoria Plzen | La Nucia, Spania
Lørdag 28. januar kl. 14.00: Molde - Træff | Aker Stadion
Onsdag 01. februar kl. 13.00: Molde - Brattvåg | Aker Stadion
Tirsdag 07. februar: Molde - Häcken | Marbella
Lørdag 11. februar: Molde - Dallas(usikkert) | Marbella
Tirsdag 14. februar: Molde - Jeonbuk(usikkert) | Marbella
Lørdag 25. februar: Molde - Sandefjord | Aker Stadion
Lørdag 04. mars kl. 14.00: Kristiansund - Molde | Kristiansund Stadion
NM: Søndag 12. mars kl. 15.00: Skeid - Molde
18. / 19. mars: NM Kvartfinale / Treningskamp
Lørdag 25. mars kl. 14.00: Aalesund - Molde | Color Line Stadion
Søndag 02. april kl. 14.00: Molde - Bodø/Glimt | Aker Stadion
Fredag 20. januar kl. 15.00: Molde - Viktoria Plzen | La Nucia, Spania
Lørdag 28. januar kl. 14.00: Molde - Træff | Aker Stadion
Onsdag 01. februar kl. 13.00: Molde - Brattvåg | Aker Stadion
Tirsdag 07. februar: Molde - Häcken | Marbella
Lørdag 11. februar: Molde - Dallas(usikkert) | Marbella
Tirsdag 14. februar: Molde - Jeonbuk(usikkert) | Marbella
Lørdag 25. februar: Molde - Sandefjord | Aker Stadion
Lørdag 04. mars kl. 14.00: Kristiansund - Molde | Kristiansund Stadion
NM: Søndag 12. mars kl. 15.00: Skeid - Molde
18. / 19. mars: NM Kvartfinale / Treningskamp
Lørdag 25. mars kl. 14.00: Aalesund - Molde | Color Line Stadion
Søndag 02. april kl. 14.00: Molde - Bodø/Glimt | Aker Stadion
- Big George
- Innlegg: 7824
Bodø/Glimt
19.1 Bodø/Glimt- Viking
26.1 Bodø/Glimt-Kalmar
2.2 Bodø/Glimt Viborg
9.2 Bodø/Glimt-Silkeborg
16.2 Bodø/Glimt-Lech Poznan E-cup
23.2 Lech Poznan-Bod/Glimt E-cup
5.3 Ranheim -Bodø/Glimt NM
19.1 Bodø/Glimt- Viking
26.1 Bodø/Glimt-Kalmar
2.2 Bodø/Glimt Viborg
9.2 Bodø/Glimt-Silkeborg
16.2 Bodø/Glimt-Lech Poznan E-cup
23.2 Lech Poznan-Bod/Glimt E-cup
5.3 Ranheim -Bodø/Glimt NM
- Big George
- Innlegg: 7824
Lillestrøm
27.1 LSK-Sandefjord
3.2 LSK--Stabæk
10.2 LSK-Ham Kam
17.2 LSK- Flora
26.2 LSK- Viking
3.3 LSK- Haugesund
1.4 LSK- Odd
27.1 LSK-Sandefjord
3.2 LSK--Stabæk
10.2 LSK-Ham Kam
17.2 LSK- Flora
26.2 LSK- Viking
3.3 LSK- Haugesund
1.4 LSK- Odd
- Big George
- Innlegg: 7824
Viking
27.1 Sandnes- Viking
16.2 Bryne- Viking
12.3 Viking-Rosenborg NM
18.3 Sandnes-Viking
27.1 Sandnes- Viking
16.2 Bryne- Viking
12.3 Viking-Rosenborg NM
18.3 Sandnes-Viking
Rosenborg
27.01: Rosenborg - Tromsø, Koteng Arena
05.02: Rosenborg - Levanger, Sodvinhallen
15.02: Rosenborg - Stabæk, Marbella
19.02: Sandefjord - Rosenborg, Marbella
25.02: Rosenborg - Kristiansund, Koteng Arena
03.03: Rosenborg - Aalesund, Koteng Arena
12.03: Viking - Rosenborg (NM), SR-Bank Arena
26.03: Rosenborg - Haugesund, Skoglunden
01.04: Rosenborg - Kongsvinger, Lerkendal Stadion
27.01: Rosenborg - Tromsø, Koteng Arena
05.02: Rosenborg - Levanger, Sodvinhallen
15.02: Rosenborg - Stabæk, Marbella
19.02: Sandefjord - Rosenborg, Marbella
25.02: Rosenborg - Kristiansund, Koteng Arena
03.03: Rosenborg - Aalesund, Koteng Arena
12.03: Viking - Rosenborg (NM), SR-Bank Arena
26.03: Rosenborg - Haugesund, Skoglunden
01.04: Rosenborg - Kongsvinger, Lerkendal Stadion
Valerenga
Vålerenga - AGF (TBA) Marbella Football Center
Vålerenga - Sarpsborg 08, fredag 27. januar (Klokkeslett TBA)
Vålerenga - Malmö FF, fredag 10. februar (Marbella)
Vålerenga - NN, fredag 17. februar (Marbella)
Vålerenga - Raufoss, onsdag 22. februar (Klokkeslett TBA)
Vålerenga - Brann. fredag 3. mars kl. 15.00
Vålerenga - Fredrikstad, fredag 10. mars (Klokkeslett TBA)
Vålerenga - Strømsgodset, fredag. 17. mars (Klokkeslett TBA)
Häcken - Vålerenga, lørdag 25. mars kl. 15.00
Vålerenga - AGF (TBA) Marbella Football Center
Vålerenga - Sarpsborg 08, fredag 27. januar (Klokkeslett TBA)
Vålerenga - Malmö FF, fredag 10. februar (Marbella)
Vålerenga - NN, fredag 17. februar (Marbella)
Vålerenga - Raufoss, onsdag 22. februar (Klokkeslett TBA)
Vålerenga - Brann. fredag 3. mars kl. 15.00
Vålerenga - Fredrikstad, fredag 10. mars (Klokkeslett TBA)
Vålerenga - Strømsgodset, fredag. 17. mars (Klokkeslett TBA)
Häcken - Vålerenga, lørdag 25. mars kl. 15.00
Fredrikstad
BK Häcken - FFK (Torsdag 26. januar)
Kongsvinger - FFK (Lørdag 04. februar)
Mjøndalen - FFK (Lørdag 11. februar)
Marbella - To kamper (20. februar til 01. mars)
Vålerenga - FFK (Fredag 10. mars)
FFK - Sarpsborg 08 (Lørdag 18. mars)
FFK - Skeid (Lørdag 25. mars)
FFK - KFUM (Lørdag 01. april)
BK Häcken - FFK (Torsdag 26. januar)
Kongsvinger - FFK (Lørdag 04. februar)
Mjøndalen - FFK (Lørdag 11. februar)
Marbella - To kamper (20. februar til 01. mars)
Vålerenga - FFK (Fredag 10. mars)
FFK - Sarpsborg 08 (Lørdag 18. mars)
FFK - Skeid (Lørdag 25. mars)
FFK - KFUM (Lørdag 01. april)
25. januar: FKH – Wolfsberger AC (Marbella)
4. februar: FKH – Vard (Storhall Karmøy)
11. februar: FKH – Bryne (Storhall Karmøy)
17. februar: FKH – Åsane (Storhall Karmøy)
25. februar: FKH – Tromsø (Marbella)
3. mars: FKH – Lillestrøm (Marbella)
Kampene jeg har oversikt over nå. Mulig det er flere som er satt opp, og også mulig at det kommer flere kamper etter hvert.
4. februar: FKH – Vard (Storhall Karmøy)
11. februar: FKH – Bryne (Storhall Karmøy)
17. februar: FKH – Åsane (Storhall Karmøy)
25. februar: FKH – Tromsø (Marbella)
3. mars: FKH – Lillestrøm (Marbella)
Kampene jeg har oversikt over nå. Mulig det er flere som er satt opp, og også mulig at det kommer flere kamper etter hvert.
- Big George
- Innlegg: 7824
Stabæk
Fredag 20. januar 16.00: Bærum-Stabæk, Sandvika Stadion
Lørdag 28. januar 13.00: Kjelsås-Stabæk, LSK-hallen
Fredag 3. februar 14.00: LSK-Stabæk, LSK-hallen
Lørdag 11. februar: Stabæk-Hammarby, Marbella
Onsdag 15. februar: Stabæk-Rosenborg, Marbella
Fredag 24. februar 15.00: Stabæk-Jerv, Sandvika Stadion
Lørdag 4. mars 14.00: Stabæk-Mjøndalen, Sandvika Stadion
Søndag 12. mars 15.00: Stabæk-Bryne, 4. runde i NM
Lørdag 18. mars/Søndag 19. mars: 5. runde i NM, ved evt. avansement
Lørdag 25. mars 14.00: Kongsvinger-Stabæk, Gjemselund
Søndag 2. april 15.00: Sarpsborg 08-Stabæk, Sarpsborg Stadion
Fredag 20. januar 16.00: Bærum-Stabæk, Sandvika Stadion
Lørdag 28. januar 13.00: Kjelsås-Stabæk, LSK-hallen
Fredag 3. februar 14.00: LSK-Stabæk, LSK-hallen
Lørdag 11. februar: Stabæk-Hammarby, Marbella
Onsdag 15. februar: Stabæk-Rosenborg, Marbella
Fredag 24. februar 15.00: Stabæk-Jerv, Sandvika Stadion
Lørdag 4. mars 14.00: Stabæk-Mjøndalen, Sandvika Stadion
Søndag 12. mars 15.00: Stabæk-Bryne, 4. runde i NM
Lørdag 18. mars/Søndag 19. mars: 5. runde i NM, ved evt. avansement
Lørdag 25. mars 14.00: Kongsvinger-Stabæk, Gjemselund
Søndag 2. april 15.00: Sarpsborg 08-Stabæk, Sarpsborg Stadion
- Big George
- Innlegg: 7824
Skeid
Oppdatert 16.01.2023
Dato Motstander Sted Tid Merknad
21.01 Frigg Valle Hovin KGB 2 17:00
25.01 Bærum Sandvika Stadion 16.30 NB! Ikke en ordinær treningskamp, det spilles 6x15 minutter og er en samarbeidende treningsøkt.
28.01 Raufoss Raufoss Storhall 14:00
04.02 Moss Sarpsborg Stadion 11:00 Spilles i Sarpsborg hvor VAR skal testes ut.
10.02 Ullensaker LSK-hallen 11:00
19.02 Kjelsås LSK-hallen 11:30
25.02 Sandnes Ulf Treningsleir Tyrkia Uvisst om denne blir sendt.
01.03 Ukrainsk lag Treningsleir Tyrkia Uvisst om denne blir sendt
11.03 Molde (NM) Vallhall eller Frøya Storhall Vi har meldt inn Vallhall som reservearena da Nordre Åsen ikke blir åpen. Om Vallhall ikke blir godkjent av NFF vil vi spille på Frøya.
18.03 Arendal Ikke klart Enten treningskamp mot Arendal eller NM 5. runde.
22.03 Lyn Ikke klart
26.03 Fredrikstad Fredrikstad Stadion 14:00
01.04 Strømmen Nordre Åsen
Seriestart borte mot Sandnes Ulf mandag 10.04.
Oppdatert 16.01.2023
Dato Motstander Sted Tid Merknad
21.01 Frigg Valle Hovin KGB 2 17:00
25.01 Bærum Sandvika Stadion 16.30 NB! Ikke en ordinær treningskamp, det spilles 6x15 minutter og er en samarbeidende treningsøkt.
28.01 Raufoss Raufoss Storhall 14:00
04.02 Moss Sarpsborg Stadion 11:00 Spilles i Sarpsborg hvor VAR skal testes ut.
10.02 Ullensaker LSK-hallen 11:00
19.02 Kjelsås LSK-hallen 11:30
25.02 Sandnes Ulf Treningsleir Tyrkia Uvisst om denne blir sendt.
01.03 Ukrainsk lag Treningsleir Tyrkia Uvisst om denne blir sendt
11.03 Molde (NM) Vallhall eller Frøya Storhall Vi har meldt inn Vallhall som reservearena da Nordre Åsen ikke blir åpen. Om Vallhall ikke blir godkjent av NFF vil vi spille på Frøya.
18.03 Arendal Ikke klart Enten treningskamp mot Arendal eller NM 5. runde.
22.03 Lyn Ikke klart
26.03 Fredrikstad Fredrikstad Stadion 14:00
01.04 Strømmen Nordre Åsen
Seriestart borte mot Sandnes Ulf mandag 10.04.
Sarpsborg 08:
27. januar: Vålerenga-Sarpsborg 08, Vallhall.
3. februar: HamKam-Sarpsborg 08, LSK-hallen.
6. til 19. februar: treningsleir i Marbella.
10. februar i Marbella: Jeonbuk Hyundai Motors, nr. 2 i Sør-Korea m/6 VM spillere fra Qatar
17. februar i Marbella: Brann SK, i Norges egentlige beste lag som knuser alle rekorder.
26. februar: Sarpsborg 08-Odd, kampsted ikke bestemt.
6. mars: Sarpsborg 08-Moss, Sarpsborg stadion.
12. mars: Strømsgodset-Sarpsborg 08, Drammen.
18. mars: FFK-Sarpsborg 08, Fredrikstad.
25. mars: IFK Göteborg-Sarpsborg 08, Göteborg.
2. april: Sarpsborg 08-Stabæk, Sarpsborg stadion.
27. januar: Vålerenga-Sarpsborg 08, Vallhall.
3. februar: HamKam-Sarpsborg 08, LSK-hallen.
6. til 19. februar: treningsleir i Marbella.
10. februar i Marbella: Jeonbuk Hyundai Motors, nr. 2 i Sør-Korea m/6 VM spillere fra Qatar
17. februar i Marbella: Brann SK, i Norges egentlige beste lag som knuser alle rekorder.
26. februar: Sarpsborg 08-Odd, kampsted ikke bestemt.
6. mars: Sarpsborg 08-Moss, Sarpsborg stadion.
12. mars: Strømsgodset-Sarpsborg 08, Drammen.
18. mars: FFK-Sarpsborg 08, Fredrikstad.
25. mars: IFK Göteborg-Sarpsborg 08, Göteborg.
2. april: Sarpsborg 08-Stabæk, Sarpsborg stadion.
- Soccermannen
- Innlegg: 1207
Blir nok fort en treningskamp for Stabæk den helga ja.Big George skrev: ↑ons jan 18, 2023 1:16 am Stabæk
Lørdag 18. mars/Søndag 19. mars: 5. runde i NM, ved evt. avansement
Odd:
27. januar: Notodden, klokka 13.00 (Telemarkshallen i Bø).
2. februar: Häcken (i Marbella).
9. februar: Hammarby (i Marbella).
19. februar: Elfsborg, 13.00 (i Sverige).
22. februar: Treningskamp på Skagerak arena (motstander og tidspunkt ikke klart).
26. februar: Sarpsborg 08, 16.00 (Skagerak arena).
4./5. mars: Strømsgodset I og II (Skagerak arena).
12. mars: 4. runde i NM borte mot Sandefjord, 17.00.
18./19. mars: 5. runde NM eller treningskamp mot Jerv på Skagerak arena.
24. mars: Treningskamp i Bergen (på gress), 18.00.
1./2. april: Lillestrøm (Lillestrøm, på gress).
27. januar: Notodden, klokka 13.00 (Telemarkshallen i Bø).
2. februar: Häcken (i Marbella).
9. februar: Hammarby (i Marbella).
19. februar: Elfsborg, 13.00 (i Sverige).
22. februar: Treningskamp på Skagerak arena (motstander og tidspunkt ikke klart).
26. februar: Sarpsborg 08, 16.00 (Skagerak arena).
4./5. mars: Strømsgodset I og II (Skagerak arena).
12. mars: 4. runde i NM borte mot Sandefjord, 17.00.
18./19. mars: 5. runde NM eller treningskamp mot Jerv på Skagerak arena.
24. mars: Treningskamp i Bergen (på gress), 18.00.
1./2. april: Lillestrøm (Lillestrøm, på gress).
- Big George
- Innlegg: 7824
Brann
4.2 Brann - Hammarby
9.2 Brann- Aalesund
17.2. brann- Sarpsborg
25.2 åsane- Brann
3.3 Vålerenga- Brann
12.3 Brann-Haugesund
24.3 Brann- Odd
2.4 Brann-Sogndal
4.2 Brann - Hammarby
9.2 Brann- Aalesund
17.2. brann- Sarpsborg
25.2 åsane- Brann
3.3 Vålerenga- Brann
12.3 Brann-Haugesund
24.3 Brann- Odd
2.4 Brann-Sogndal
Her mangler det en del kamper, uten at jeg har hele oppsettet forran meg i skrivene stund.Big George skrev: ↑tir jan 17, 2023 12:20 pm Viking
27.1 Sandnes- Viking
16.2 Bryne- Viking
12.3 Viking-Rosenborg NM
18.3 Sandnes-Viking
-
- Innlegg: 737
Spilt cirka 20 minutter av Glimt-Viking i Marbella. Kan ses på direktesport.no for de med amedia-abonnement, og på Stavanger Aftenblad for de som har abonnement der.
Dagens match(er)
Fredag 20. januar
15.00: Molde - Viktoria Plzen | La Nucia, Spania
16.00: Bærum-Stabæk | Sandvika Stadion
Fredag 20. januar
15.00: Molde - Viktoria Plzen | La Nucia, Spania
16.00: Bærum-Stabæk | Sandvika Stadion
19.1 - Bodø - Viking 1-0Big George skrev: ↑tir jan 17, 2023 12:20 pm Viking
27.1 Sandnes- Viking
16.2 Bryne- Viking
12.3 Viking-Rosenborg NM
18.3 - Sandnes-Viking
27.1 - Ulf - Viking
3.2 - Viking - Halmstad (Algarve Cup)
7.2 - Viking - FC København (AC)
10.2 - Viking - Brøndby (AC)
16.2 - Bryne - Viking
23.2 - Viking - Strømsgodset (Marbella)
26.2 - Viking - Lillestrøm (M)
2.3 - Viking - Jerv (M)
18.3 - Ulf - Viking (om Viking ikke går videre i NM)
24.3 - Kristiansund - Viking
1. eller 4.4 Haugesund - Viking
Dagens match(er)
Lørdag 21. januar
Ørn Horten - Fram Larvik 1 : 0
Sogndal - Florø 9 : 0
Skeid - Frigg 6 : 4
Lørdag 21. januar
Ørn Horten - Fram Larvik 1 : 0
Sogndal - Florø 9 : 0
Skeid - Frigg 6 : 4
Dagens match(er)
Søndag 22. januar
15:30 Vålerenga- AGF | Marbella Football Center
Årets første treningsleir går mot slutten, og det betyr også at vi nærmer oss den første kampen i 2023.
Gutta har trent mye i Marbella og kan krysse av drøyt 20 økter på spansk jord, før danskene står på motsatt halvdel søndag klokka 15.30.
Oppgjøret mot tidligere Vålerenga-assistent, Kenneth Dokkens AGF spilles på Marbella Football Center og sendes direkte på VGTV og https://www.direktesport.no/event/3df48 ... 0aab583ded.
Andreas Stensrud har reist hjem igjen til Norge på grunn av skade (overtråkk), mens Aaron Kiil Olsen har kommet seg vel på plass.
Det er med andre ord fortsatt 26 spillere til stede, og bortsett fra Simen Juklerød og Petter Strand er samtlige klare til kamp.
De to sistnevnte har noen små kjenninger, og spares derfor til fredagens kamp mot Sarpsborg 08 i Vallhall Arena.
Søndag 22. januar
15:30 Vålerenga- AGF | Marbella Football Center
Årets første treningsleir går mot slutten, og det betyr også at vi nærmer oss den første kampen i 2023.
Gutta har trent mye i Marbella og kan krysse av drøyt 20 økter på spansk jord, før danskene står på motsatt halvdel søndag klokka 15.30.
Oppgjøret mot tidligere Vålerenga-assistent, Kenneth Dokkens AGF spilles på Marbella Football Center og sendes direkte på VGTV og https://www.direktesport.no/event/3df48 ... 0aab583ded.
Andreas Stensrud har reist hjem igjen til Norge på grunn av skade (overtråkk), mens Aaron Kiil Olsen har kommet seg vel på plass.
Det er med andre ord fortsatt 26 spillere til stede, og bortsett fra Simen Juklerød og Petter Strand er samtlige klare til kamp.
De to sistnevnte har noen små kjenninger, og spares derfor til fredagens kamp mot Sarpsborg 08 i Vallhall Arena.
Vålerenga - AGF
15 min 0:1 AGF
45 min Vålerenga - AGF 0:1
To rustne lag.
Vålerenga ser ut som ifjor og AGF ser ut som idag.
AGF kunne godt scoret et par til og Odin Thiago kunne/burde satt en, men han brant alle moders sjanse.
Melding fra gutta fra Calcutta( no surprice)
Hei!
Det er dessverre noe galt med sendingen akkurat nå.
Vi jobber med å fikse problemet.
Over til Arsenal
15 min 0:1 AGF
45 min Vålerenga - AGF 0:1
To rustne lag.
Vålerenga ser ut som ifjor og AGF ser ut som idag.
AGF kunne godt scoret et par til og Odin Thiago kunne/burde satt en, men han brant alle moders sjanse.
Melding fra gutta fra Calcutta( no surprice)
Hei!
Det er dessverre noe galt med sendingen akkurat nå.
Vi jobber med å fikse problemet.
Over til Arsenal
Søndag 22. januar
Vålerenga - AGF 1 : 1 (1 : 0)
Et AGF Aarhus midt i sesong sto på motsatt halvdel på Marbella Football Center søndag kveld.
Rødtrøyene fra Danmark tok ledelsen etter et drøyt kvarter, men Vålerenga kom tilbake etter hvilen og sørga for at det endte 1-1 i årets første treningskamp.
Jones El-Abdellaoui åpna målkontoen for året, og Stian Sjøvold Torstensen noterte seg for en assist i A-lagsdebuten.
Vålerenga - AGF 1 : 1 (1 : 0)
Et AGF Aarhus midt i sesong sto på motsatt halvdel på Marbella Football Center søndag kveld.
Rødtrøyene fra Danmark tok ledelsen etter et drøyt kvarter, men Vålerenga kom tilbake etter hvilen og sørga for at det endte 1-1 i årets første treningskamp.
Jones El-Abdellaoui åpna målkontoen for året, og Stian Sjøvold Torstensen noterte seg for en assist i A-lagsdebuten.
Dagens match(er)
Onsdag 25
15:00 Haugesund - Wolfsberger
https://www.direktesport.no/event/60c91 ... e143805e33
Onsdag 25
15:00 Haugesund - Wolfsberger
https://www.direktesport.no/event/60c91 ... e143805e33
Dagens match(er)
Fredag 27
11:00 HamKam - KFUM
https://www.direktesport.no/event/eb362 ... facdbe4b38
13:00 Vålerenga -Sarpsborg 08
https://www.direktesport.no/event/95b73 ... 5cb1e1ee8a
Fredag 27
11:00 HamKam - KFUM
https://www.direktesport.no/event/eb362 ... facdbe4b38
13:00 Vålerenga -Sarpsborg 08
https://www.direktesport.no/event/95b73 ... 5cb1e1ee8a
Create an account or sign in to join the discussion
You need to be a member in order to post a reply
Create an account
Not a member? register to join our community
Members can start their own topics & subscribe to topics
It’s free and only takes a minute