Poker NM Bratislava
Poker NM Bratislava
Norgesmesterskapet i poker 2023 blir arrangert 23. mars – 2. april på Card Casino i Bratislava, Slovakia.
NM er godt i gang og poker eliten har allerede freste på i utallige turneringer allerede!
Idag skal det gjøres opp om Fixed limits! 11 personer er med der og det hele sendes på Youtube
https://youtube.com/@PokerNM2023
Idag skal det gjøres opp om Fixed limits! 11 personer er med der og det hele sendes på Youtube
https://youtube.com/@PokerNM2023
1 Oskar Wedde 590000
2 Paul Johan Myklebust 500000
3 Morten Eng Halvorsen 400000
4 Jon Ertshus 340000
5 Robert Einar Kaggerud 260000
6 Tobias Jelsa Leknes 260000
7 Gunnar Wedde 240000
8 Ove Jakobsen 235000
9 Daniel Norstrøm Nesbakken 235000
10 Sigurd Eskeland 215000
11 Albert Kjerstad 180000
2 Paul Johan Myklebust 500000
3 Morten Eng Halvorsen 400000
4 Jon Ertshus 340000
5 Robert Einar Kaggerud 260000
6 Tobias Jelsa Leknes 260000
7 Gunnar Wedde 240000
8 Ove Jakobsen 235000
9 Daniel Norstrøm Nesbakken 235000
10 Sigurd Eskeland 215000
11 Albert Kjerstad 180000
Sendeplan
FREDAG 24.03.2023
14:30 Poker-NM Heads Up runde 1
17:30 Poker-NM Heads Up runde 2
20:30 Poker-NM Heads Up runde 3
23:30 Poker-NM Heads Up runde 4
LØRDAG 25.03.2023
12:30 Poker-NM Heads Up runde 5
15:30 Poker-NM Texas Hold'em Fixed Limit dag 1
SØNDAG 26.03.2023
12:30 Poker-NM Texas Hold'em Fixed Limit dag 2
ca 18:00 Poker-NM 8-Game dag 1
MANDAG 27.03.2023
12:30 Poker-NM 8-Game dag 2
ca 18:00 Poker-NM Omaha Pot Limit dag 1
TIRSDAG 28.03.2023
12:30 Poker-NM Omaha Pot Limit dag 2
ca 18:00 Poker-NM Main Event dag 1A
22:30 Poker-NM Heads Up semi-finale
ONSDAG 29.03.2023
12:30 Poker-NM Main Event dag 1B
22:30 Poker-NM Heads Up FINALE
TORSDAG 30.03.2023
12:30 Poker-NM Main Event dag 2
FREDAG 31.03.2023
12:30 Poker-NM Main Event dag 3
LØRDAG 01.04.2023
12:30 Poker-NM Main Event dag 4
SØNDAG 02.04.2023
12:30 Poker-NM Main Event dag 5 finalebord
FREDAG 24.03.2023
14:30 Poker-NM Heads Up runde 1
17:30 Poker-NM Heads Up runde 2
20:30 Poker-NM Heads Up runde 3
23:30 Poker-NM Heads Up runde 4
LØRDAG 25.03.2023
12:30 Poker-NM Heads Up runde 5
15:30 Poker-NM Texas Hold'em Fixed Limit dag 1
SØNDAG 26.03.2023
12:30 Poker-NM Texas Hold'em Fixed Limit dag 2
ca 18:00 Poker-NM 8-Game dag 1
MANDAG 27.03.2023
12:30 Poker-NM 8-Game dag 2
ca 18:00 Poker-NM Omaha Pot Limit dag 1
TIRSDAG 28.03.2023
12:30 Poker-NM Omaha Pot Limit dag 2
ca 18:00 Poker-NM Main Event dag 1A
22:30 Poker-NM Heads Up semi-finale
ONSDAG 29.03.2023
12:30 Poker-NM Main Event dag 1B
22:30 Poker-NM Heads Up FINALE
TORSDAG 30.03.2023
12:30 Poker-NM Main Event dag 2
FREDAG 31.03.2023
12:30 Poker-NM Main Event dag 3
LØRDAG 01.04.2023
12:30 Poker-NM Main Event dag 4
SØNDAG 02.04.2023
12:30 Poker-NM Main Event dag 5 finalebord
Dag 3 stream med finale dag av fixed limit!
https://www.youtube.com/live/mH-KUoE8VyA?feature=share
https://www.youtube.com/live/mH-KUoE8VyA?feature=share
E
Programmet for tirsdagen i Bratislava:
Kl. 12.00: Titteløvelse – Double Chance PLO 6-Max – Dag 2 finale
#30 min nivåer.
Kl. 12.00: Titteløvelse – Main Event – Dag 1A
NLHE, 100.000 startstack, 60 min nivåer, late reg til Dag 2. Spill til kl. 21.00.
€720+€80
Kl. 14.00: High Roller PLO 8-Max 5K (2 Re-Entries)
NLHE, 100.000 startstack, 30 min nivåer, late reg til kl. 20.00.
€4700+€300
Kl. 14.00: NLHE 8-max
NLHE 8-max, 25.000 startstack, 30 min nivåer, late reg til kl. 18.40.
€315+€35
Kl. 16.00: PLO
PLO, 25.000 startstack, 20 min nivåer, late reg til kl. 19.00.
€220+€30
Kl. 18.00: NLHE Turbo
NLHE, 20.000 startstack, 20 og 15 min nivåer, late reg til kl. 21.00.
€130+€20
Kl. 20.00: High Roller PLO (2 Re-Entries)
PLO, 50.000 startstack, 15 og 20 min nivåer, late reg til kl. 22.50.
€900+€100
Kl. 20.00: Main Event Satellitt (Re-Entry)
NLHE, 20.000 startstack, 20 og 15 min nivåer, late reg til kl. 23.00.
€105+€15
Kl. 20.00: Titteløvelse – Heads-Up – Runde 6 – Semifinale
NLHE, 20.000 startstack, 15 min nivåer.
Streaming fra poker-NM tirsdag
Ca. 18:30: Heads up, Semifinale 1
Ca. 21:00: Heads up, Semifinale 2
Stig Moen, Kjetil Flåten og Sverre Krogh Sundbø leder sendingene i vår Youtube-kanal.
Main event fra klokken 12
Dagen er fullspekket med action som du kan se i det komplette dagsprogrammet her. Main Event begynner klokken 12, men størst spenning denne dagen er det knyttet til de to semifinalene i Heads Up-eventet med Øyvind Larsen oppe mot Oskar Bilstad og Simen Kind Gulbrandsen mot Espen Uhlen Jørstad.
Og det er nettopp her livestreamen i vår YouTube-kanal kommer inn med følgende sendetidspunkter tirsdag:
Circa klokka 18:30: Heads up, semifinale 1
Circa klokka 21:00: Heads up, semifinale
Programmet for tirsdagen i Bratislava:
Kl. 12.00: Titteløvelse – Double Chance PLO 6-Max – Dag 2 finale
#30 min nivåer.
Kl. 12.00: Titteløvelse – Main Event – Dag 1A
NLHE, 100.000 startstack, 60 min nivåer, late reg til Dag 2. Spill til kl. 21.00.
€720+€80
Kl. 14.00: High Roller PLO 8-Max 5K (2 Re-Entries)
NLHE, 100.000 startstack, 30 min nivåer, late reg til kl. 20.00.
€4700+€300
Kl. 14.00: NLHE 8-max
NLHE 8-max, 25.000 startstack, 30 min nivåer, late reg til kl. 18.40.
€315+€35
Kl. 16.00: PLO
PLO, 25.000 startstack, 20 min nivåer, late reg til kl. 19.00.
€220+€30
Kl. 18.00: NLHE Turbo
NLHE, 20.000 startstack, 20 og 15 min nivåer, late reg til kl. 21.00.
€130+€20
Kl. 20.00: High Roller PLO (2 Re-Entries)
PLO, 50.000 startstack, 15 og 20 min nivåer, late reg til kl. 22.50.
€900+€100
Kl. 20.00: Main Event Satellitt (Re-Entry)
NLHE, 20.000 startstack, 20 og 15 min nivåer, late reg til kl. 23.00.
€105+€15
Kl. 20.00: Titteløvelse – Heads-Up – Runde 6 – Semifinale
NLHE, 20.000 startstack, 15 min nivåer.
Streaming fra poker-NM tirsdag
Ca. 18:30: Heads up, Semifinale 1
Ca. 21:00: Heads up, Semifinale 2
Stig Moen, Kjetil Flåten og Sverre Krogh Sundbø leder sendingene i vår Youtube-kanal.
Main event fra klokken 12
Dagen er fullspekket med action som du kan se i det komplette dagsprogrammet her. Main Event begynner klokken 12, men størst spenning denne dagen er det knyttet til de to semifinalene i Heads Up-eventet med Øyvind Larsen oppe mot Oskar Bilstad og Simen Kind Gulbrandsen mot Espen Uhlen Jørstad.
Og det er nettopp her livestreamen i vår YouTube-kanal kommer inn med følgende sendetidspunkter tirsdag:
Circa klokka 18:30: Heads up, semifinale 1
Circa klokka 21:00: Heads up, semifinale
Jeg har ikke fått med meg denne, er så mye som skjer. Men stiller nok på Gardermoen igjen i oktober.
Lars Vidar Gjøsund Hareid vant main event
https://www.poker.no/2023/04/02/lars-vi ... r-i-poker/
Øyvind Larsen årets NM spillerhttps://www.poker.no/2023/04/05/sluttabellen-i-poker-nm-2023/
https://www.poker.no/2023/04/02/lars-vi ... r-i-poker/
Øyvind Larsen årets NM spillerhttps://www.poker.no/2023/04/05/sluttabellen-i-poker-nm-2023/
Hvorfor spilles det i Bratislava? Var ikke poenget med å ha det i Dublin at det var blitt en tradisjon mens man fremdeles hadde forbudet mot poker i Norge?
Hotellet i Dublin ble brukt som motttak av ukarinske flyktinger dermed så de seg nødt til å lete andre steder
"Han har reist land og strand rundt i Europa denne sommeren. I vår ble det kjent at Citywest Hotel i Dublin, hvor poker-NM har blitt spilt siden 2012, nå blir et flyktningmottak for ukrainske flyktninger. Dermed måtte «Fropsy» finne nye lokaler."
https://www.poker.no/2022/10/10/poker-n ... ratislava/
Create an account or sign in to join the discussion
You need to be a member in order to post a reply
Create an account
Not a member? register to join our community
Members can start their own topics & subscribe to topics
It’s free and only takes a minute